Jump to content
Dogomania

Amy - arystokratka ze schroniska i Wilhelm oraz wiecznie w pamięci Kaziu[*]...:(


Korenia

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cienka']Hejka mośkowe stado pozdrawia[/QUOTE]
Dziękujemy i pozdrawiamy :)!
[quote name='Buszki']Fajnie,że już jesteś.Jak już oswoisz nowy sprzęt,to jakieś foteczki by się zdały ;).[/QUOTE]
Pewnie będą, bo już z Magdą (Ulvhedinn) rozpoczęłyśmy sezon spacerowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Pozdrawiamy z wietrznego wybrzeża :)
Fajnie, że już masz nowy kompik, t powodzenia na obronie :) Masz już termin?[/QUOTE]

Na razie mam temat :) Jeszcze niecałe 2 semestry ;) Także sporo czasu. A temat mam 'Bioceramika w zastosowaniach stomatologicznych' ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Pewnie będą, bo już z Magdą (Ulvhedinn) rozpoczęłyśmy sezon spacerowy :)[/QUOTE]

Jestem zazdrosna, ja mogę sobie sama co najwyżej pochodzić. Fajnie by było, gdyby Misiowilk mógł mnie odwiedzić, ale chyba będę musiała poczekać do Świąt :( Jak tam samopoczucie Misiowe? Już lepiej dziś?
Nie miałam żadnych proroczych snów tej nocy, musisz więc mi zdać relację ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelinn']Jestem zazdrosna, ja mogę sobie sama co najwyżej pochodzić. Fajnie by było, gdyby Misiowilk mógł mnie odwiedzić, ale chyba będę musiała poczekać do Świąt :( Jak tam samopoczucie Misiowe? Już lepiej dziś?
Nie miałam żadnych proroczych snów tej nocy, musisz więc mi zdać relację ;)[/QUOTE]
No Misio do Pragi nie pojedzie :(:( Misio dzisiaj już lepiej, brak rzyganka :) Tylko jęczy, bo mnie cały dzień nie było ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelinn']Amy'siowa ciocia (rodzona - siotra Koreni) wita na Dogo ;) Będąc tymczasowo na obczyźnie, stęskniłam się za moim dzieciuszkiem, więc za namową Koreni postanowiłam aktywować się tutaj :)[/QUOTE]
Witaj:)

[quote name='Korenia']Na razie mam temat :) Jeszcze niecałe 2 semestry ;) Także sporo czasu. A temat mam 'Bioceramika w zastosowaniach stomatologicznych' ;)[/QUOTE]
Alez smieszny temacik...

[quote name='Korenia']No Misio do Pragi nie pojedzie :(:( Misio dzisiaj już lepiej, brak rzyganka :) Tylko jęczy, bo mnie cały dzień nie było ;)[/QUOTE]
Ale juz lepiej i tak trzymać!

pzdr.A my nawet nie wiemy, że Amisiowej cos dolegało...

Link to comment
Share on other sites

Misio namiętnie liże... m.in. swoje włochate nogi, często dywan itp. i niestety tym sposobem zjada włosy... i niestety się zapycha. Już kiedyś zwróciła "kokon" włosów i wczoraj również. Patrząc na małą Amy było to olbrzymie. W sumie od 7:30 miała odruchy wymiotne, a dopiero o 10:30 zwróciła. Całe szczęście, że zwróciła, a nie poszło to do jelit, bo by chyba się zakorkowała 'na amen'. Muszę pogadać z wetem o jakimś odkłaczaczu, wiem, że dla kotów jest, ale nie wiem czy dla piesów też...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Muszę pogadać z wetem o jakimś odkłaczaczu, wiem, że dla kotów jest, ale nie wiem czy dla piesów też...[/QUOTE]

Marta i Karolina (jej siostra ma dwa persy) mówią z własnego doświadczenia, że to bardzo skuteczne. Może można zastosować to samo? Zapytaj, jak będziesz miała okazję :)

[quote name='Doginka']Może trzeba Misiowej pomazać łapki pieprzem, jak małym dzieciom, które ssą palec, to przestanie lizać łapy:roflt:[/QUOTE]

Może to jest myśl! Tylko co z dywanem...? Nie da się całego domu posypać pieprzem ;) No, ale sprawa łapek byłaby rozwiązana:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Oooo, masz nowy laptoś - tajemnicą jest jaki?:hmmmm::lol:

Może trzeba Misiowej pomazać łapki pieprzem, jak małym dzieciom, które ssą palec, to przestanie lizać łapy:roflt:[/QUOTE]
Nie jest tajemincą ;) kupiłąm asusa k53sv-sx732v, mam nadzieję, że mi posłuży długoo :)

[quote name='Evelinn']Marta i Karolina (jej siostra ma dwa persy) mówią z własnego doświadczenia, że to bardzo skuteczne. Może można zastosować to samo? Zapytaj, jak będziesz miała okazję :)

Może to jest myśl! Tylko co z dywanem...? Nie da się całego domu posypać pieprzem ;) No, ale sprawa łapek byłaby rozwiązana:)[/QUOTE]
Koniecznie muszę zapytać ;)
[quote name='Asiaczek']No, to masz problem...
Nie nie umiem podpowiedziec; bo dla persów to jest taki środek. Ale czy on będzie też skuteczny dla psów....? Nie wiem...

pzdr.[/QUOTE]
No właśnie... mało jest takich czyściochów jak Amy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Weekend zapowiadaja słoneczny, to może jakis spacerek z Amiską?
Juz nie wspomne o fotkach spacerkowych;)

pzdr.[/QUOTE]
Niestety Misiowych fotek nie będzie ;) jadę do Evelinn w odwiedziny :) wyjeżdżam w piątek w nocy, wracam we wtorek ;) ale za to przywiozę Wam fotki z wyjazdu :)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...