Jump to content
Dogomania

Amy - arystokratka ze schroniska i Wilhelm oraz wiecznie w pamięci Kaziu[*]...:(


Korenia

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']A jak przed sylwkiem?Tez będzie SPA?:)

pzdr.[/QUOTE]

Przed sylwkiem już SPA nie ma. Przed Sylwkiem to jest masakra. Muszę jutro do weta zadzwonić, bo nie pamiętam jak jej dawać uspokajacze. Teraz już jest źle, w sylwestra będzie tragicznie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Przed sylwkiem już SPA nie ma. Przed Sylwkiem to jest masakra. Muszę jutro do weta zadzwonić, bo nie pamiętam jak jej dawać uspokajacze. Teraz już jest źle, w sylwestra będzie tragicznie...[/QUOTE]
Sajduśka też się denerwuje na te wystrzały, ale na razie obywamy się bez uspokajaczy.
U nas również w tym roku choinka w barwach czerwono-złotych :)

Ami w kokardeczce :)
[url]http://img43.imageshack.us/img43/2773/img3207aw.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Przeżyłyśmy sylwestra! :) Miśka miała ciężko, ale dała radę ;) teraz odsypia. Wiluś dostał biegunki, nie wiem czemu, albo się zestresił, albo coś zjadł, albo nie wiem. Mam nadzieję, że mu szybko przejdzie...

[B]Wszystkim życzymy szczęśliwego 2012 roku! :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dlaczego na 19-ta? Tak późno....
To o której wracasz do domu?

pzdr.[/QUOTE]
Również tego nie rozumiem czemu wykłady są o takich chorych porach... W domu jestem w zależności, czy jadę samochodem to tak koło 20:40, a jak autobusem to 21:30. Następnego dnia mam na 7:30, więc muszę wstać o 5:50...
Co do dziwnych pór - w czwartek mam koło z biologii molekularnej w godzinach 19-22. No to jest śmiechu warte... ja dość późno chodzę spać, ale przecież są ludzie, którzy już okolo 22/23 idą do łóżka. O 22 to już się nie myśli przecież...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']A to nie tak ze wykladowca jest na innych wykladach wczesniej? czy po prostu im sie tak podoba i tak pozno ustalaja?[/QUOTE]
Chyba im się tak podoba :P bo przecież nikt nie ma 5 dni tygodniu zajęć od rana do wieczora ;)

[quote name='Buszki']Ja o 21-szej chodzę często spać,to na takich wykładach nic by ze mnie pożytku nie było ;).[/QUOTE]

No własnie...;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Korenia [/B]- zyjesz...? Dajesz rade na wykładach?

pzdr.[/QUOTE]

Powiedzmy, że egzystuję. Dzisiaj miałam 3 koła zaliczeniowe. 2 powinny być do przodu. Trzecie to wątpię (biofizyka), chyba że jakieś bóstwo mi pomogło wystrzelać. Przyszłam po kołach (od 15 do 20 coś pisałam) i umarłam, usiadłam na kanapie i tyle mnie było, obudziłam się jakoś z 2 godziny temu i na razie zasnąć nie mogę ;)
Dzisiaj koleżanka mnie pyta czy coś spałam (często zarywam nocki i cały czas się uczę), odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że owszem, nawet sporo, jak na mnie. Na co Ania, "a bo nie wyglądasz, masz straszne sińce pod oczami". Fakt, dzisiaj jak zobaczyłam się w lustrze to się lekko przeraziłam i mimo nałożenia tony podkładu dalej wszytko było widać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...