Jump to content
Dogomania

Puszczyk ma nowy dom!!!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to chodzi tylko i wyłącznie o to, że nie lubię jeździć nocą bo do miejsca docelowego jedzie się dość dzikimi terenami - wsie, jura krak-częstochowska i ja mam zawsze schizy że mi psy, koty czy inne sarny będą na jezdnię wyskakiwać :oops: ale dam radę spokojnie, a teraz wymyśliłam, że przecieć nie muszę go od razu zawozić tylko może być u mnie w kojcu bo nowy jego mieszkaniec dopiero tydzień później ma przyjechać - więc jeśli tylko Tobie pasuje to jest git - a nawet lepiej bo go sobie odpicuję u siebie ;)

uu a weekend nad morzem bez możliwosci skorzystania z jego uroków - współczuje! ale i tak chciałabym chociaz okiem rzucić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Będę w Puszczykowie dziś tak jak się umawiałyśmy o 13 z nożyczkami. :diabloti:

Jeśli dla Malejwaszki to nie jest problem to ja pojadę w sobotę.

Tylko jakbyś Malawaszko miała jechać gdzieś po nocy to odpada, jeśli może być Puszczyk u Ciebie to ok wtedy przyjeżdżamy :)

Link to comment
Share on other sites

Ok. W takim razie jesteśmy umówione! Poproszę na PW dokładny adres, albo współrzędne geograficzne drzewa, do którego mam go przywiązać :diabloti: Taki branżowy czarny humor bez urazy ;)

A z tymi nożyczkami to spokojnie, ja chcę aby Puszczyk znalazł domek, a jakbym ja go opitoliła to marne by miał szanse :evil_lol: Tylko doopke wyczyścim i Fredowi dredy spróbujem poobcinać, obyśmy bez rąk przez to nie powrócili ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']A jak Ci się wydaje? :razz: Wypytywałam ostatnio o jednego sznaucerka :D Szukam kogoś kto by się nim zajął przez weekend jak mnie nie będzie, ale na razie nikt się nie chce podjąć :shake:[/QUOTE]

Poważnie?!!!! No to działaj!!!! :):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...