Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)


sundayrose

Recommended Posts

  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super by było spotkac się w piątek, bo ja wsobote niebęde mogła zajechać!! a mnie coś choróbsko męczy, mam nadzieje, że do piątku przejdzie chociaz katar!!!


a tutaj zapraszam do Zeuska (mam nadzieje, że Bruno się nie obrazi :-) ) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193218-ZEUS-łaciaty-amstaff-szuka-nowego-domu-(Gorzów-WLkp.)?p=15416768#post15416768[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny..może nie przenoscie go do innego miejsca...
to wywoła u niego kolejny stres
1. przenosiny - faceci wezma go na chwytaki i przeniosą
2. zaklimatyzował sie juz w swojej budzie

poczekajcie z tym...
on musi stanąć na nogi i dopiero przenosiny

chyba, ze pojdzie sam za jedną z was na tej obrozy..ale jak wy mu ją założycie ???

bruno się pokazuje i ludzia poszukuje///chociażby sponsora :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sundayrose']No to cudnie!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamień z serca :)[/QUOTE]
jedna z radośniejszych wiadomości ostatnio!!!!!!!!!!

[quote name='anita_happy']dziewczyny..może nie przenoscie go do innego miejsca...
to wywoła u niego kolejny stres
1. przenosiny - faceci wezma go na chwytaki i przeniosą
2. zaklimatyzował sie juz w swojej budzie

poczekajcie z tym...
on musi stanąć na nogi i dopiero przenosiny

chyba, ze pojdzie sam za jedną z was na tej obrozy..ale jak wy mu ją założycie ???

bruno się pokazuje i ludzia poszukuje///chociażby sponsora :)[/QUOTE]
z uwagi na ilośc psów (nie ma wolnych boksów) to napewno nie były przeniosiny tak sobie, zresztą niesądze, że pracownicy będa sie chcieli "bawić" w takie zamiany, także w zależności od reakcji Bruna na Sundeyrose (na nią reaguje najlepiej od samego początku, pewnie pamięta, że go dokarmiała) może na kolejnej wizycie będzie mozna spróbować (nie tej jutrzejrzej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwcia93']ten Saba jest w domu dla seniora (ludzi) i robi za 'przytulankę' ;]
więc na pewno ma dobrze.
ja w piątek będę w schronie od ok. 11 więc w razie co to tez mogę chwilę z nim posiedzieć i pomóc ;][/QUOTE]

Ja mam troszke problemow nagle w pracy (jakby to byl odpowedni czas na to ;) ) wiec nie wiem jeszcze , czy bede miala wolne jutro... ale w razie co jestesmy w kontakcie tu :) kajusza bedzie w schronie w pt tez chyba...
Oczywiscie, iwcia, zajrzyj do Bruna jak bedziesz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sundayrose']Ja mam troszke problemow nagle w pracy (jakby to byl odpowedni czas na to ;) ) wiec nie wiem jeszcze , czy bede miala wolne jutro... ale w razie co jestesmy w kontakcie tu :) kajusza bedzie w schronie w pt tez chyba...
Oczywiscie, iwcia, zajrzyj do Bruna jak bedziesz :)[/QUOTE]

tak, ja powinnam być w schronie tak ok. 12, dzisiaj walczę z przeziębieniem to jutro powinno być juz ok!
dzisiaj to dzień dobrych zdarzeń: co do pracy - dzisiaj się dowiedziałam,że dostałam tą pracę o którą sie starałam!!!!!!!!!!!!!!! dzieki temu adopcja Chudziny jest prawie pewna!!!! a na mieści spotkałam chłopaka z suczką, którą znalazłam na łakach! zadowolona, dała buziaka na przywitanie!!! super dzień!!!

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie dziękuję wszystkim za odzew i wsparcie dla Bruna!!!:loveu::loveu::multi:

Nadal brakuje nam 210zł stałych deklaracji aby psiak mógł dostać swoją szansę :-(

Dziewczyny czy Bruno jest już umówiony na kastrację??
Trzeba mniej więcej określić się kiedy Bruno mógłby jechać do Gabi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Ogromnie dziękuję wszystkim za odzew i wsparcie dla Bruna!!!:loveu::loveu::multi:

Nadal brakuje nam 210zł stałych deklaracji aby psiak mógł dostać swoją szansę :-(

Dziewczyny czy Bruno jest już umówiony na kastrację??
Trzeba mniej więcej określić się kiedy Bruno mógłby jechać do Gabi![/QUOTE]

No, jak Gabi tak czeka na Bruno, to trzeba szybko zebrac pelna deklaracje. Ode mnie bedzie 40zl miesiecznie.

Link to comment
Share on other sites

melduje sie na wątku, słuchajcie, skoro tak jest z tym psiakiem, to w hoteliku może wcale nie być lepiej, on po prostu jest przyzwyczajony do wolności... ew. trzeba mu na gwałt szukać domu. w pracy nie widzę zdjęc, wieczorej obejrze, wstawie go na fejsbuk do mnie. deklaruje tez 20 PLN co miesiąc, ale od 10go pazdziernika dopiero, bo jestem juz zadeklarowana po brzegi a przy okazji pięknie spłukana... potrzebuję nr. konta. najchętniej na priv.: [email][email protected][/email]
Pozdrawiam Was serdecznie, Brunowi życzę powodzenia. Będę do niego zaglądać..

Link to comment
Share on other sites

Super :) :) :) Sundayrose, uzupełnij proszę pierwszy post o stałe deklaracje, a także o "coś-ów" (Gonia13-coś i marzenkap-coś w październiku).
Kajusza - gratuluję !!!!! Tyle szcześcia Cię ostatnio spotkało:) Czynienie dobra wraca:) Więc i do Chudzinki się może szczęście szybko uśmiechnie:) Super nowiny!!!

Link to comment
Share on other sites

Kaczadupka:loveu: wielkie, wielkie dzięki!!:loveu::multi:

Myślę, że w hoteliku Bruno szybko dojdzie do siebie, w schronie jest praktycznie pozbawiony kontaktu z człowiekiem; jego zachowanie przed trafieniem do schronu nie wskazuje na żadne głębsze problemy - jedynie nieufność i dystans w stosunku do mężczyzn czemu trudno się dziwić jak Bruno był przeganiany kopniakami i pewnie nie raz oberwał:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...