Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='deer_1987']To beda dopiero w sobote wieczorem chyba ze padniemy obie po tak dlugiej podrozy... :) To jest dzis, czwartek, piatek i cala sobota....[/QUOTE]
będziemy cierpliwie czekac :)

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ja myślę, że Neruś po prostu by chciała mieć całą kanapę, a nie jakieś tam posłanie małe:evil_lol::evil_lol: to jest jego sprzeciw:loveu: hihi

Deer teraz to już lepiej się pakuj:multi:[/QUOTE]

wszystko możliwe :) teraz smiesznie wyglada jak spi na samej poduszcze :) Tz powiedział że już żadnego więcej posłania mu nie kupi no ale nie powiedzial że ja nie mogę:cool3:

[quote name='deer_1987']To nie ja mam sie pakowac a Milka, ja tylko bilet i paszport biore ze soba. Co bym wiecej miala? :razz:[/QUOTE]
Milka pewnie już zwarta i gotowa. Walizkę ma spakowaną :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']będziemy cierpliwie czekac :)

Milka pewnie już zwarta i gotowa. Walizkę ma spakowaną :)[/QUOTE]
Milka pewnie tak :) Ona wyjezdza wczesniej niz ja bo ma duzo km do pokonania na prom. Wszystko mozliwe dzieki niesamowitej kobiecie ktora jezdzi po calej polsce za koszt benzyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']Witamy:lol:
Tak Neruś codziennie rano towarzyszy mi przy suszeniu i prostowaniu włosów. Siedzi do mnie tyłem i się wgapia:lol: Czasami siedzi też pod umywalką:lol:


u mnie Tosia siada koło wanny jak się kąpiemy , suszy nas jak wychodzimy a w czasie jak susze włoski czasem z nudów sie kładzie na stopach i czeka aż skończę:)))

Miłego dzionka :)) i pozdrowienia z zasypywanego ciągle śniegiem południa:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Milka pewnie tak :) Ona wyjezdza wczesniej niz ja bo ma duzo km do pokonania na prom. Wszystko mozliwe dzieki niesamowitej kobiecie ktora jezdzi po calej polsce za koszt benzyny.[/QUOTE]
Oby więcej takich Aniołów!!!

[quote name='KASIA&TOSIA']
u mnie Tosia siada koło wanny jak się kąpiemy , suszy nas jak wychodzimy a w czasie jak susze włoski czasem z nudów sie kładzie na stopach i czeka aż skończę:)))
Miłego dzionka :)) i pozdrowienia z zasypywanego ciągle śniegiem południa:))[/QUOTE]
buldożek to taki cień człowieka chodzi za nim krok w krok i chce być ciągle ze swoim Pańciem/Pańcią :) Również pozdrawiam! Szkoda, że u nas nie ma śniegu:shake:

[quote name='Chiquita&DeeDee']Zapraszam :)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221342-Tequilka-mikro-chihuahua-szuka-kochaj%C4%85cego-domku?p=18425904#post18425904[/URL][/QUOTE]
już pędzę :painting:

[quote name='Alicja']Kup Nerusiowi plastikowe posłanko i do tego wkładaj podusie[/QUOTE]
Dzięki za poradę. Tylko czy mu wygodnie będzie w tym plastiku:evil_lol: bo wiesz bulwy to farncuskie pieski:evil_lol: he he

Link to comment
Share on other sites

Będzie wygodnie . Serio te legowiska nie są złe , tylko trzeba do nich fajne grube poduchy dopasować .
Ja mam z eko skóry dla Ozzulka , bardzo sobie chwalę , po prawie roku używania nie widać żadnych zniszczeń . Wprawdzie kupiłam o rozmiar za małe ale trudno .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...