Jump to content
Dogomania

szczeniaki z oświęcimskiego schronu czekają na domki.potrzebna pomoc w ogloszeniach


matahari81

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matahari81']milo:) ale kajtus jest na tymczasie jacek nie jest na biezaco:)ale na przyszlosc sie polecamy:)niebawem nam sie sunia oszczeni:( i nie wiadomo ile bedzie maluszkow:( ech[/QUOTE]
TO CI CHECA. No wiecej jak jednego ,to bym nie brała.Mam 2 koty i psa wariata,ale tylko na początku jest grożny ,musi kaganiec miec .Potem już sie oswaja,a nawet teskni jak tymczas znajdzie dom:)

Link to comment
Share on other sites

i kolejne maluszki ech:(

Norek - Psiak 4 miesiace
[IMG]http://i55.tinypic.com/ngws55.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/r2kv35.jpg[/IMG]
Norek to słodki szczeniaczek. Nie ma lekkiego życia - nie ma nikogo kto mógłby o niego zadbać, podrapać za uszkiem, przytulić. Póki co przebywa u pewnej rodziny, która posiada wiele psów i kompletnie się nimi nie zajmuje. a te z braku ogrodzenia biegaja po okolicy, rozmnażaja się itp. Musimy interweniować w tej sprawie lecz nie mamy gdzie przyjąć psiaków - w schronisku przepełnienie u wolontariuszy brak miejsc. Może ktoś zechce już teraz odmienić los Norka i zatroszczy się o niego?

[B]kontakt:[/B]
E-mail: [email][email protected][/email] Adres Schroniska: ul. Kamieniec (bez numeru), 32-600 Oświęcim W godzinach od 8.00 do 11.00 godziny techniczne schroniska Adres siedziby Oddziału OTOZ Animals: ul.Partyzantów 1, 32-600 Oświęcim
Telefony czynne: w tygodniu od godz.8.00 do 17.00 w weekendy od godz.8.00 do 16.00 poza wyznaczonymi godzinami tylko w nagłych wypadkach 691-485-682 602-373-129

zwierzę aktualnie znajduje się
pod opieką byłego właściciela


ROBI - piesek 4 miesiace
[IMG]http://i51.tinypic.com/szzgi1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/dlic6x.jpg[/IMG]
[B]opis:
[/B]Robi to słodki szczeniaczek. Nie ma lekkiego życia - nie ma nikogo kto mógłby o niego zadbać, podrapać za uszkiem, przytulić. Póki co przebywa u pewnej rodziny, która posiada wiele psów i kompletnie się nimi nie zajmuje. a te z braku ogrodzenia biegaja po okolicy, rozmnażaja się, nie maja nawet imion :( Musimy interweniować w tej sprawie lecz nie mamy gdzie przyjąć psiaków - w schronisku przepełnienie u wolontariuszy brak miejsc. Może ktoś zechce już teraz odmienić los Robusia i zabierze go do siebie ?

[B]kontakt:[/B]
E-mail: [email][email protected][/email] Adres Schroniska: ul. Kamieniec (bez numeru), 32-600 Oświęcim W godzinach od 8.00 do 11.00 godziny techniczne schroniska Adres siedziby Oddziału OTOZ Animals: ul.Partyzantów 1, 32-600 Oświęcim
Telefony czynne: w tygodniu od godz.8.00 do 17.00 w weekendy od godz.8.00 do 16.00 poza wyznaczonymi godzinami tylko w nagłych wypadkach 691-485-682 602-373-129

zwierzę aktualnie znajduje się
pod opieką byłego właściciela

Link to comment
Share on other sites

O matko kochana, Robi jest cudowny, jak skóra zdjęta z mojego Puppiego:crazyeye: jak był malutki, widzę po tej mordce , że będzie bardzo mądrym, radosnym i zakochanym w człowieku psiaczkiem........żeby tylko dostał szansę!! Szkoda, że ja na razie nie mogę przyjąć dla Puppiego sobowtóra:-(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Middle'Dream;16513445]Napiszę na wątku może ktoś będzie mógł pomóc.Potrzebny awaryjnie dt dla małego starszego pieska do końca miesiąca.Psiak pojedzie z wyprawką.Po 29 marca zostanie odebrany.Został dziś złapany i kompletnie nie ma go gdzie umieścić.W razie czego pomogę z transportem[/QUOTE]

to ten z wysunieta szczeka? z dluzszym wlosem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']O matko kochana, Robi jest cudowny, jak skóra zdjęta z mojego Puppiego:crazyeye: jak był malutki, widzę po tej mordce , że będzie bardzo mądrym, radosnym i zakochanym w człowieku psiaczkiem........żeby tylko dostał szansę!! Szkoda, że ja na razie nie mogę przyjąć dla Puppiego sobowtóra:-([/QUOTE]

tak Robi jest sliczny:(

Link to comment
Share on other sites

O jaki małym starszym psiaku piszecie do końca miesiąca.?
Pani od Mai ,jeszcze szuka podobnej suni. Dlaczego wróciła? Musi byc jakiś powazny powód ,bo wiecie ,ze jak pies wraca ,to ludzie róznie myslą.
Jesli do końca miesiąca ,ten piesek ,to mogłabym pomóc ,ale tylko do końca. Własnie córka mi oznajmiła ,ze przyjezdza na 3 tygodnie z chłopakiem ,nie miałaby gdzie spac ,bo jej pokój ,to jest kocio -psi.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']O jaki małym starszym psiaku piszecie do końca miesiąca.?
Pani od Mai ,jeszcze szuka podobnej suni. Dlaczego wróciła? Musi byc jakiś powazny powód ,bo wiecie ,ze jak pies wraca ,to ludzie róznie myslą.
Jesli do końca miesiąca ,ten piesek ,to mogłabym pomóc ,ale tylko do końca. Własnie córka mi oznajmiła ,ze przyjezdza na 3 tygodnie z chłopakiem ,nie miałaby gdzie spac ,bo jej pokój ,to jest kocio -psi.:)[/QUOTE]
ten piesek to ala pinczer malpi. a wrocila nie z powaznego powodu:( po prostu plakala jak byla sama - przeciez to dziecko trzeba ja nauczyc ale dla niektorych to powod. wiec powiedz pani ze Maja nadal do adopcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Napisałam meila do pani,CZY JEST NADAL ZAINTERESOWANA MAJA. Ta pani jest z Warszawy.[/QUOTE]
dobra o transporcie sie pomysli. jak mowie zostala oddana spowrotem bo narazie nie nauczyla sie byc dluzej sama i plakala. co z tym psiakiem javenko ? dalabys rade?

Link to comment
Share on other sites

Troche sie pogubiłam .SKAD TEN PIESEK ? Jeden z tych maluchów na zdjeciu? Czy tez do adopcji? Czy tylko chwilowo. Mam taki zamet w głowie. Już wszystkie pieski mi sie mylą.

Jak tylko chwilowo ,to tak . Nie wiedziałam ,ze przyjedzie. Nic wcześniej nie mówiła. Ona pracuje w Holandii ,to bardzo rzadko ją widzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...