Jump to content
Dogomania

Rusza zbiórka na karmę i pomoc dla psów z powodzi z Bogatyni i Zgorzelca oraz Leśnej


magda z.

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='demi']pod bogatynią jest hotel PAna Marka, jest tam FULLLLL dogomaniackich psów.... ktoś wie jak u nich wygląda sytuacja?[/QUOTE]

podobno ok:

[quote name='magda z.']U Gosi w porządku - dzwoniłam przed chwilą:) U marka tez w zasadzie - Opolno sie suszy, jest nad Bogatynią, Beata nam dawała znać.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]BŁAGANIE O POMOC !!!!![/SIZE]

W Bogatyni ........rodzina ECI straciła wszystko :([/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/147705-Ratunku%21%21-Stracili-wszystko-rodzina-eci-w-potrzebie%21%21-Blagamy-o-pomoc%21%21/page112"]http://www.dogomania.pl/threads/147705-Ratunku!!-Stracili-wszystko-rodzina-eci-w-potrzebie!!-Blagamy-o-pomoc!!/page112[/URL]

Link to comment
Share on other sites

u Marka w porządku, drogę astridq zamknęli, można tylko naokoło przez Niemcy i Czechy. Ja z B-ca tez mam kawał, no nie ma na razie takiej osoby, która by to na miejscu przejęła, dlatego najlepiej robić to przez Fundację SOS i z nimi wszystko przyjedzie. Beaty naszej nie ma na dogo, dlatego nie chcę podawać jej osobistego konta, aby za jakiś czas nie wyszła jakaś zadyma i snucie podejrzeń. Nasz dłużyńska księgowa - lolka, tez jest zalana, tzn sklep, auto, więc jest wyłączona.

Psy z Bogatyni jeżdża do schroniska do Dłużyny, z powodzią poszła większość fantów na bazarki, jakie lolka miała w sklepie

Link to comment
Share on other sites

daria jeśli masz dostęp do forum Lubania - w Leśnej i okolicach brakuje dosłownie wszystkiego dla zwirząt, też dla gospodarczych, trzeba napisać, że wszystko się pdrzyda, od siana.

Tel do Lolki - 601 079 807

Ja z Mirkiem pojedziemy w ciągu najbliższych kilku dni do Bogatyni, cześć rzeczy zostawimy w Leśnej u lolki. Zaraz robię ogłoszenia i u wetów będzie zbiórka papu dla zwierząt. Jesli ktoś chce przesłać na juz i teraz pomoc, to moge podać swoje konto i rozliczę to osobno

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze w samym Zgorzelcu nie powinno byc wiekszego problemu ,wczoraj mignał mi jeden nieznany pies ale uciekł , dzis wziełam torbe z karma
ale nie spotkałam zadnego potrzebujacego.Mysle ze gorzej jest na wsiach i ich okolicach jesli ludzie zostali bez domow to zwierzeta nie maja lepiej.W Zgorzelcu jest
duzo psich mam i licze ze jesli bedzie potrzeba zwierzaki nie beda głodne.No a te okoliczne psiaki?drogi sa pozamykane i faktyczne jedynie jakas zorganizowana akacja by tu cos dała

Link to comment
Share on other sites

dzięki Olutka za info, ja też Anecie z SOS będę na bieżaco mówić co i gdzie potrzeba, bo bardziej od Zgorzelca to leśna teraz potrzebuje, bo tam na wioskach masakra, z tego co mówiła lolka. Z rzeką popłynęły zwierzaki godpodarskie, a te co się uratowały nie mają co jesć. Mirek własnie wydrukował plakaty i porozwiesza na wioskach z nuerami do Lolki i Beaty, one wiedzą co w okolicy brakuje

Link to comment
Share on other sites

Porozgłaszałam na kilku wątkach - zbieraliśmy dla Bierunia to i tu nazbieramy - trzymam kciuki za powodzenie akcji !

Najgorzej będzie z jedzeniem dla zwierząt gospodarskich np z sianem, to musiałaby być jakaś akcja "rolnicy rolnikom" - ale nie ma co krakać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Porozgłaszałam na kilku wątkach - zbieraliśmy dla Bierunia to i tu nazbieramy - trzymam kciuki za powodzenie akcji !

Najgorzej będzie z jedzeniem dla zwierząt gospodarskich np z sianem, to musiałaby być jakaś akcja "rolnicy rolnikom" - ale nie ma co krakać.[/QUOTE]

dzieki, juz do beaty dzwonil facet z sianem , zaraz przekaze namiar agnieszce, mirek porobił plakaty, porozwiesza na wioskach, ja do redakcji jelonki też przesłaam info o Leśnej, bo to niedaleko jest.
Beata własnie dzwoniła i mówi, ze teraz psy zaczynają wychodzić, latają zdezorientowane:( Mówiła, ze o tych co płynęły, jeden nawet na wersalce, ale tam był taki nurt, że nic nie mogli zrobić;/ w szkole, gdzie sa ewakuowani ludzie sa tez psy i koty

Link to comment
Share on other sites

Numer lolki daria - dzięki, plakat ma Mirek - on szaleje u nas teraz po okolicach i zbiera w zasadzie wszystko.

Pilnie potrzebna osoba, która może być punktem na karmę, mało kto pojedzie do Leśnej z 5 puszkami - JELENIA GÓRA
wolontariuszek chyba nie ma na dogo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...