Jump to content
Dogomania

Rusza zbiórka na karmę i pomoc dla psów z powodzi z Bogatyni i Zgorzelca oraz Leśnej


magda z.

Recommended Posts

Zrobilam wczoraj ogloszenia na FB ale jest problem nikt nie odbiera podanego nr do kontaktu, ludzie sa zniecierpliwieni, [B]pytaja gdzie moga wysylac karme[/B]!

Beata - mieszka w Opolnie, zaraz przy Bogatyni i była tam juz dzisiaj kilkukrotnie, tel. [B]660 795 327 [/B][COLOR=DarkOrange][I]nikt nie odbiera tego nr telefonu![/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ellig Beata jest tam sama, od 2 dni musi być już w pracy, Sławek też, to nie do ogarnięcia tylko przez jedną osobę. ale Beata oddzwania, dzisiaj ze mną rozmawiała i mówi - ktos się dobija, sorki, muszę oddzwonić. Najlepiej posłać sms'a, a jutro ma przyjechać Fundacja SOS - zamiast wysyłać karmę i dorabiac poczte czy kurierów wpłacić na konto fundacji?

Asieńko przepraszam, ze wczoraj nie odebrałam, ale byłam na wizycie i akurat dziecko w kąpieli oglądałam, a później zapomniałam, zaraz wkleję Twoje rozliczenie na początek:)

Link to comment
Share on other sites

jeszcze sprostowanie od Beaty - dzisiaj zadzwoniła tylko jedna osoba z Warszawy z pytaniem o karmę - dogadały się tak, ze pieniądze pójdą na konto Fundacji, bo szkoda dorabiać pocztę, wczoraj dzwoniły tylko osoby z okolicznych miejscowości, rano dzwoniła jescze osoba z lokalnej gazety, będzie kolejna zbiórka przez nich. Troche cierpliwości, naprawdę, Beata robi to co może. Wczoraj na watku Ecci odezwała się Toffina i poprosiłam ją o kontakt z Beatą, ona działa bardziej na dalmatach, ale też jest z Bogatyni, mam nadzieję, że teraz będzie trochę łatwiej. My tutaj w regionie naprawdę nie mamy zapasów "kadrowych", każdy mieszka gdzie indziej, wczoraj fioneczka z Mariolą ponad 50 km w jedną stronę jechała z karmą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Tylko wiesz , czasem kasy brak a towar w domu jest ... i tym chcą się podzielić ;)[/QUOTE]
nie, no spoko, wszystko zrozumiałe i bardzo dziękujemy, w 1 poście jest też opcja "fioneczkowa", aby wysłać kurierem, taniej, a Asia dowiezie tak jak wczoraj

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwonilam ja po tym jak dostalam kilkanascie telefonow ,ze wlacza sie tylko poczta.....nie mam do nikogo pretensji wiem jaki ogrom pracy i nieszczescia jest TAM wokol ale wiem tez ,ze jak ktos sie zglasza i pyta nie moge sie doszwonic to gdzie mam wyslac te karme, to trzeba dzialac szybko i dlatego moje pytania ale juz wszystko podane, kontakty, adresy i teraz bede tylko przypominac i prosic dalej o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']Ellig Beata jest tam sama, od 2 dni musi być już w pracy, Sławek też, to nie do ogarnięcia tylko przez jedną osobę. ale Beata oddzwania, dzisiaj ze mną rozmawiała i mówi - ktos się dobija, sorki, muszę oddzwonić. Najlepiej posłać sms'a, a jutro ma przyjechać Fundacja SOS - zamiast wysyłać karmę i dorabiac poczte czy kurierów wpłacić na konto fundacji?

Asieńko przepraszam, ze wczoraj nie odebrałam, ale byłam na wizycie i akurat dziecko w kąpieli oglądałam, a później zapomniałam, zaraz wkleję Twoje rozliczenie na początek:)[/QUOTE]
Nie kazdy chce wplacac pieniadze ale juz rozmawialam z Fundacja i mozna wysylac karme na ich adres:)
"
[COLOR=green][FONT=Calibri]Możesz też kupić karmę lub środki odpchlające i odrobaczajęce [/FONT][/COLOR]
[COLOR=green][FONT=Calibri]w hurtowni i wysłać stamtąd na [URL="http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/kontakt,2.html"]adres[/URL] naszej Fundacji[/FONT][/COLOR]
[COLOR=green][FONT=Calibri]Zbieramy też dary rzeczowe – karmę dla psów i kotów, smycze, obroże , miski, wszystko co jest zwierzakom potrzebne. Po uzgodnieniu telefonicznym – 722394522; 506198410 – odbierzemy.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

fajnie, ze juz jest konsensus, info, ze dary można do Fundacji jest też na 1 stronie wątku. To co spłynie do Fundacji na pewno dojedzie na tereny popowodziowe, współpracowaliśmy już kilka razy i nigdy nie zawiedliśmy się na osobach tam działających.

Pozwole sobie też to przekopiować do 1 postu, to co na zielono, aby było czytelnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']Ellig, a ten odbiór darów to w okolicach Śląska? tak sobie pozwoliłam dopisać, bo jak dobrze kojarzę to wszyscy z SOS sa z tych terenów[/QUOTE]
Nie koniecznie zalezy ile zostanie zebrane, ale wiekszos oczywiscie z okolic, wszystkie szczegoly pod telefonami.
natomiast na adres fundacji mozna bezposrednio wysylac wszystkie dary, przypomne tylko ,ze wiele swietnych firm typu TELEKARMA, KAR-MA, czy z Allegro wysylaja GRATISOWO :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek'][B][COLOR="#ff0000"]NASZA ECIA UCIEKLA BARDZO PROSIMY O POMOC
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/29417984/26/other/std/d58a192f9f.jpeg[/IMG]

[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/29417984/27/other/std/114a9789d4.jpeg[/IMG]


[/COLOR][/B][/QUOTE]
[COLOR=Red][B]
dajcie koniecznie znac MARKOWI może bedzie mógł pomóc szukac [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']Numer lolki daria - dzięki, plakat ma Mirek - on szaleje u nas teraz po okolicach i zbiera w zasadzie wszystko.

Pilnie potrzebna osoba, która może być punktem na karmę, mało kto pojedzie do Leśnej z 5 puszkami - JELENIA GÓRA
wolontariuszek chyba nie ma na dogo...[/QUOTE]

Hej! Słuchajcie. ja jestem tu nowa ale nie nowa. Jestem z JELENIEJ kilka dni temu zaczęłam myśleć właśnie o tym, że one tam nie mają co jesć i zanim zdążyłam do jakiegoś transportu wsadzić karmę na jelonce znalazłam artykuł z numerem Agnieszki i tak trafiłam do niej. nazbierałam po znajomych co mogłam i zbieram dalej. wczoraj pojechaliśmy do leśnej do Agnieszki i zostawiliśmy u niej jedzonko :D ja prawka nie mam ale mam kochanego człowieka obok który też nie jest obojętny i możemy jechać jeszcze. Gdyby trzeba było kogoś z Jeleniej to jestem:) w razie czego Agnieszka potwierdzi, że byliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...