Jump to content
Dogomania

Dramat delikatnej Suzi – porzucenie, przegrała walkę z nosówką :(, za TM [*]


IKA & SONIA

Recommended Posts

Tak, do 17.08. czyli 2 tygodnie. Mamy już plakat: [url]http://proanimals.org/posters/suzi.pdf[/url]

Rozmawiałam dzisiaj z Panią Ewą z Przełomu, maleńka będzie miała artykuł ze zdjęciem. Sandra chce dać ogłoszenie suni z fotką do Żółtego Jeża, dziś tez będzie jej Allegro. Nie wiem co jeszcze możemy zrobić ... Na pewno ta kochana istotka nie może wrócić na ulicę :(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stan zdrowia Suzi nie uległ jak na razie pogorszeniu, walczymy w dalszym ciągu o maleńką. Na razie mamy przerwę w wizytach u weta, dostałyśmy tabletki, dopiero w środę jedziemy na kolejną wizytę. Stan zapalny sutka cofa się bardzo ładnie, na początku wydawało się, że jednak bedzie potrzebne usuwanie go przy okazji kastracji, ale ładnie wszystko się rozeszło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']Stan zdrowia Suzi nie uległ jak na razie pogorszeniu, walczymy w dalszym ciągu o maleńką. Na razie mamy przerwę w wizytach u weta, dostałyśmy tabletki, dopiero w środę jedziemy na kolejną wizytę. Stan zapalny sutka cofa się bardzo ładnie, na początku wydawało się, że jednak bedzie potrzebne usuwanie go przy okazji kastracji, ale ładnie wszystko się rozeszło :)[/QUOTE]
No to bardzo dobre wieści,Suzi jakoś tak zapadła mi w serduszko,może dlatego ze podobna do mojej suni:)
Jutro idę do pracy to nadrukuję plakatów i porozwieszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mroowa']No to bardzo dobre wieści,Suzi jakoś tak zapadła mi w serduszko,może dlatego ze podobna do mojej suni:)
Jutro idę do pracy to nadrukuję plakatów i porozwieszam[/QUOTE]

Mroowcia,nadrukuj jeszcze troche dla mnie . Jak bede u Ciebie to wezme. Porozwieszam w Chełmku.

Link to comment
Share on other sites

[B]Suzi uciekła z DT[/B]!!!! Ja już nie mam siły .... :(:(:( szukałyśmy z Sandrą i Sybi, ale bez rezultatu. Wiemy na pewno, że wróciła na stare śmieci, czyli na Wodzińską. Osoby, które ją dokarmiały są już powiadomione, plakaty wiszą. W poniedziałek dzwonię do Przełomu. Pozostaje cierpliwie czekać, ale jak tu mówić o cierpliwości ... Sandra z Sybi płaczą, ja jestem wściekła i mam żołądek pod gardłem ... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA'][B]Suzi uciekła z DT[/B]!!!! Ja już nie mam siły .... :(:(:( szukałyśmy z Sandrą i Sybi, ale bez rezultatu. Wiemy na pewno, że wróciła na stare śmieci, czyli na Wodzińską. Osoby, które ją dokarmiały są już powiadomione, plakaty wiszą. W poniedziałek dzwonię do Przełomu. Pozostaje cierpliwie czekać, ale jak tu mówić o cierpliwości ... Sandra z Sybi płaczą, ja jestem wściekła i mam żołądek pod gardłem ... :([/QUOTE]
o matko!!!! Suzi :(:( jutro rano jadę w okolice Wodzińskiej
i szukam .........i szukam..........nadrukowałam dziś mnóstwo plakatów ale z prośbą o dt lub ds:(

Link to comment
Share on other sites

Mroowciu jutro rano o 7 Sandra tam będzie. Ona z reguły sypia pod blokiem nr 10. Sybi teraz krąży w tamtym rejonie, na razie bez rezultatu :( Niestety ucieka przed ludźmi, trzeba zasadzić się na nią jak będzie spała pod balkonem bloku nr 10. To jedyna szansa, dzisiaj nawet Sybi nie poznała :( Nie wiem czy to odległość za duża była czy tez pęd do miejsca wyrzucenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']Mroowciu jutro rano o 7 Sandra tam będzie. Ona z reguły sypia pod blokiem nr 10. Sybi teraz krąży w tamtym rejonie, na razie bez rezultatu :( Niestety ucieka przed ludźmi, trzeba zasadzić się na nią jak będzie spała pod balkonem bloku nr 10. To jedyna szansa, dzisiaj nawet Sybi nie poznała :( Nie wiem czy to odległość za duża była czy tez pęd do miejsca wyrzucenia.[/QUOTE]
postaram się najpóźniej 8:00 być pod blokiem nr 10:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']Mrówciu nie ma sensu żebyś jeździła. Sandra jest na miejscu, bardziej ją zna i jest szansa, że sunia nie wystraszy się jej. Poza tym ludzie z bloku mają alarmować kiedy się pojawi maleńka.[/QUOTE]
łoki:( ale ja się tak o nią boję,ona jes chora:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...