Jump to content
Dogomania

Piknik Agility-24-25 czerwiec 2006/B-stok


Chevers

Recommended Posts

  • Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakla']Mam tylko nadzieje, ze nie w poblizu zawodow. Juz w Pecicach i Łącku wystarczajaco sie denerwuje o gonienie koni:lol: [/quote]
W Powsinie były jakieś 5 metrów od placu. Ale o dziwo, żadne psy ich nie goniły. Tylko Tosca się tam zaplątała przypadkiem, ale chyba sie przestraszyła i szybko wróciła...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']No jasne, zebys tylko potem na start zdazyla :cool3:[/quote]
Buhahaha...:roll::eviltong: Pati, trza sie przyzwyczajac, nawet w Pecicach sie spoznilam:lol: Ale tutaj przynajmniej az tak glosno na mnie nie wyklinali:lol: Tym razem rozstawiam sie blisko wejscia, bo zanim my zawsze do startu dojdziemy, to juz sie pies zmeczy:cool3:
No i w sumie specjalnie z mysla o p.Grygarze bede trenowac cichutkie prowadzenie psa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Jezlei jechałabym pociągiem, to mogłby ktoś mnie odebrać ze stacji ? :(
Bo po pierwsze nie trafie, a po drugie sie nie zabiore z klatką :P

Prosze :)

P.S jedzie ktoś z Was pociągiem ?[/quote]Witaj
Podaj mi datę i godzinę przyjazdu.Postaram sie transport załatwić.
piotr
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao']ja jak narazie to mam problem bo jechac jade na 100% i biore dwa psy a nie mam transportu a pociagiem mozna tylko jedno psa...hehehe ...[/quote]
Witaj
Martynko
Myślę sobie że sporo ludzi wybiera się zWarszawy, i pewnie sie zabierzesz.Pociągiem jadąc musisz wykupić bilet na dwie osobyi wtedy możesz jechać z dwoma psami.
ale ponieważ jedzie sporo ludzi z polski to może warto stworzyć liste osób które maja problem ztransportem,a na pewno znajdą sie wolne miejsca wsamochodach jadących z ..chociazby Włocławka,Łodzi czy Bydgoszczy.A na liście zgłoszeń jest sporo zawodników zWarszawy.i to moim zdaniem powinno problem rozwiązać.
piotr

Link to comment
Share on other sites

Piotrze niestety z tego co zdazrylam sie zorientowac wiekszosc ma full w samochodach:( moze uda mi sie sie Lucka do kogos wcisnac??:] (widze tlum chenych ;lol;)

o tym ze mozna wykupic dwa bilety nie pomyslalam:P

(moze problem bylby mniejszy gdybym nie chciala przyjechac do Was wczeniej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']Piotrze
a kiedy będzie uzupełniona lista - bo nie widze FORTu a była "hurtowa" ilość wysłana[/quote]witaj
Owszem dostałem od magdy zgłoszenie,ale nieuzupełnione i prosiłem Magdę w dwóch mailach o wpisanie danych bezpośrednio na liste zgłoszeń.Może Magda jeszce nie odczytała poczty? No nie wiem.
więc jeżeli ktokolwiek z was może to uczynić będzie świetnie.
[URL="http://www.alpi.piasta.pl"]www.alpi.piasta.pl[/URL]
Aktualności - Zgłoszenia na zawody
i tym sposobem bedzie wszystko
ok.
Pozdrawiam
Piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']Ja jeszcze chcialam zadac pytanie w sprawie wysokosci przeszkod w zerowkach. Czy mozna liczyc na to, ze, tak jak w Pecicach czy Pruszkowie, Zerowki Large beda skakac troche nizej niz 55 cm?[/quote]
Witaj Justynko
Wszystkie wysokości konsultowane są z Dorotka Znajkiewicz i jest wszystko OK.Także ze względu na pogodę martwiła sie o wysokośći.O ile dobrze pamietam jest wysokość 53 cm.
pozdrawiam
Piotr

Link to comment
Share on other sites

Martynka, a nie lepiej POLSKIM EXPRESSEM lub innym busem? jest tanio i wygodnie, przynajmniej ten pierwszy jest naprawde na wysokim poziomie i niedrogi... ;)
Bo pociag to spora kasa wychodzi w porownaniu do autobusu, a psa mozna wozic chyba tak samo..
Ja moze jade z kolezanka, to jak byloby i w busie ograniczenie na 1 osobe na 1 psa to by ona podala ze jeden z Twoich jest jej... na przyklad tak ;) no ale jak chcesz, moze znajdziesz sobie samochod :)

Link to comment
Share on other sites

SaJo w Polskim Expressie tak jest. :roll:
[I]Aby móc podróżować ze swoim czworonożnym przyjacielem autobusami Polskiego Expressu musisz pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach.[/I]
[I][B]Po pierwsze[/B] - zwierze musi podróżować w specjalnej klatce transportowej, przeznaczonej do podróży. Wynika to z punktu IX.1. [/I][URL="http://www.polskiexpress.pl/warunki/index.php"][COLOR=#0000ff][I]Ogólnych warunków przewozu[/I][/COLOR][/URL][I]. Klatka musi mieścić się na jednym fotelu, a Twój przyjaciel musi mieć wykupiony normalny bilet (w tym przypadku nie obowiązują zniżki).[/I]
[I]Wyjątek stanowią psy przewodnicy niewidomych - mogą one być przewożone na smyczy i w kagańcu, bez konieczności podróżowania w klatce. Psy takie podróżują bez żadnych opłat.[/I]

W zwykłym PKSie klatka niepotrzebna ;)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio kierowca PKS stwierdził że mam prawo przewozić psa ale w bagażniku, "bagaże wozi sie w bagażniku" :angryy: Bogu dzięki babka stała za mna i z uśmiechem namawiała go żeby mnie wziął z psem bo gdyby nie ona to bym wyzwała s...
Ja zawsze jak mam jechac autobusem to nastawiam się na wcześniejszy, aby w razie czego drugim pojechać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...