Jump to content
Dogomania

Śliczności pomorskie; młode,małe,ładne pieski,wsio poszło do DOMU!


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='brazowa1']tak,trzeba regulować. Dlatego,ze pies zostaje wyadoptowany,nie ma instytucji DT,oficjalnej.
Nawet ,jeżeli ktoś z pracowników ,wolontariuszy,czy wet adoptuje psa,kota, uiszcza opłatę. To sa papierkowe sprawy,tam wszystko musi sie zgadzać.

Antek siedzi,sunia siedzi. Doszła pinczerka miniaturowa,ze szrama na głowie,młodziutka,fajna.[/QUOTE]
A w umowie jak jest ujete,ze pies idzie do Ds...? Wiec jesli,ktos oficjalnie adoptuje psa,to jak potem to ujac,ze to jest tylko DT....?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, dopiero jem i piszę do was...., Malutka jest cudna, jak ona pięknie chodzi na smyczy, ogon podniesiony! Ogonek ma w połowie czarny a druga połówka jest biała. Nie chciała ze mna wyjść ze schronu, ale miła pani odprowadziła nas do auta. Cześć drogi leżała mi na kolanach, ale potem wskoczyła na podest przy tylnej szybie i patrzyła na nas z góry. W domu Czaruś przywitał ją zgodnie ze swoim imieniem, również koty zachowały się bardzo, bardzo gościnne. Ja oczywiście przywitałam
Bajkę (bo jest jak piesek z bajki) kurczakiem z ręki. Czaruś był z tego powodu podwójnie szczęśliwy bo i dama i super jedzonko. Na spacerze pięknie się załatwiła. Teraz leży blisko mnie. Jest odrobaczona, wyciełam jej dredy za uszkami, nie bała się. Delikatnie ją wyczesałam, ale z kąpielą poczekam do jutra. Myślę, żde na dziś ma dość wrażeń, a chcę aby ten dzień był dla niej bardzo miły i spokojny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...