Jump to content
Dogomania

Kuleje w różnym natężeniu, łapka nie boli, co to może być?


Mada:)

Recommended Posts

Witam.
Ok. dwa tygodnie temu moja Sara (kundelek na krótkich łapkach, waga - 6 kg.) zaczęła w domu kuleć na łapkę. Obejrzałam, podotykałam, itp, itd i upewniłam się, że łapka nie boli. Gdyby bolała, Sara pipiskiwałaby, bo to bardzo wrażliwa sunia na wszelki ból.
Utykanie po kilku dniach przeszło, wróciło znów w ubiegły weekend. Znowu przeszło i powróciło dziś.
Za każdym razem utykanie następuje w różnym natężeniu. Raz jest bardzo uciążliwe i Sara nie jest w stanie zrobić kroku, czasami śmiga bez problemu, utykając, czasami chodzi, ale po schodach nie potrafi zejść. Natężenia te zmieniają się nawet w ciągu kilkunastu minut.
Za każdym razem miałam jechać do weterynarza, jednak kiedy na następny dzień się wybierałam, Sara przestawała kuleć.
Napisałam tę post z zapytaniem, czy ktoś z Was spotkał się już podobnym problemem, co może być przyczyną? Sara jest u mnie dwa lata. Na świecie jest już 4,5 roku. Nigdy wcześniej nie miała takiego problemu, nie zmieniałam diety, nic nie zmieniło się w jej otoczeniu.
Wygląda to, jakby Sarce drętwiała łapka, ale nie jest możliwe to, aby drętwiała na tak długi czas.
Jutro pojadę do weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...