Jump to content
Dogomania

Rozmnażacze, pseudohodowla czyli hurtownia psów


Julka

Recommended Posts

Witam,

mam pytanie czy jest jakaś możliwość zeby zlikwidować pseudohodowlę psów którą mam u rodziców po sąsiedzku? Trwa już to tyle lat, dzwoniłam do UM, do Straży Miejskiej że smród, że hałas i że w mieście chyba nie powinno się między domami mieć tyle psów.... Niestety nikt nie chciał mi pomóc, w UM powiedzieli że to nie ich sprawa, Sanepid (bo smród jest niesamowity) też nie chciał z tym nic zrobić...

Czy ktoś może podsunąć jakieś rozwiązanie? Muszę to jakoś dyskretnie załatwić.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ci ludzie nie trzymają tych psów dla siebie, tylko nimi handlują, to może spróbować zainteresować tematem urząd skarbowy? Tylko, że tu potrzebne są dowody, że ktoś czerpie korzyści z takiej "działalności".

Nie wiem w jakich warunkach trzymane są te psy, ale jeśli smród niesamowity, to może w nie za dobrych.Informowałaś o tym Straż dla Zwierząt, TOZ?

Może powinnaś porozmawiać też z dzielnicowym?

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję jeszcze raz uderzyć do TOZu, ale są bezradni bo niby psy jak mają karmę i miskę z wodą to nie ma do czego się przyczepić. Skarbówkę już mieli bo ktoś na nich nasłał kiedyś, więc pewnie mają zarejestrowaną działalność. Poza tym pewnie chcieliby, żebym ja oficjalnie wystąpiła przeciwko, a nie chciałabym się ujawniać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Powiadom jakas dobra organizacje prozwierzeca ,ktora naprawde dziala dla zwierzat ,a nie tylko zbiera ten jeden procent.
Moze jest tam jakas straz dla zwierzat? Urzad skarbowy to nalezy rownoczesnie poinformowac ,ale jezeli chodzi o pomoc zwierzetom to powiadom organizacje prozwierzecom ,ale naprawde ta ,ktorej czlonkinie pomagaja ,a nie nie siedza za biurkiem i narzekaja.
W jakim jest ta pseudohodowla i ile ca.ma psow?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...