Jump to content
Dogomania

Przytulisko Brzeg - zaktualizowane psy do adopcji na stronie 23 !


Wavix

Recommended Posts

  • Replies 734
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkie psy prócz Maxa i Bajera ze str.23 są ogłoszone na 120 dni na stronie [url]www.lento.pl[/url] , a jutro ogłoszę wszystkie zwierzaki na [url]www.e-gratka.pl[/url] no i plus dzisiaj na [url]www.gumtree.pl[/url] kolejną dziesiątkę mam cichą nadzieję że to coś może pomoże ...:)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=blue][I][B]Zapraszam po 20 darmowych ogłoszeń dla każdego psiaka[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuj%C4%99-po-20-og%C5%82-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/2165...a-z-dogo/page3[/URL][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Oj tam oj tam cieszcie się że macie możliwość chodzenia sobie na wolontariat i jesteście z Brzegu bądź z okolic . Ja chodziłam na wolontariat przez jakiś czas codziennie potem zaczęły mi się przygotowania do sesji zaliczeniowej i szkoła i dopiero na wakacjach przyjechałam no i zostałam bardzo niemiło przywitana przez pewną osobę . Zrobiła mi awanturę o to że nie przychodzę i w taki o to sposób zniechęciła mnie do tego a szkoda bo lubiłam jeździć . I przykro mi jest że w schronisku są tacy ludzie .

Link to comment
Share on other sites

KAMA(Labradorka)w DT

CZOKO(Syn MADZI)został dziś niestety poraniony,na wybiegu,przechodził zabieg(poranione zostało ucho),kawałek który został uszkodzony,weterynarz był zmuszony niestety ,obciąć)
Psiak zabieg zniósł dobrze,kiedy wychodziła z przytuliska pomału zaczynał wychodzić z narkozy :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzialenos']Fruzia ?? Z tego co się orientuje to ona chyba długo była w schronisku ? Też mają refleks ci właściciele nie ma co .. No chyba że się mylę :)[/QUOTE]

Też nie podejrzewałam, że Fruzia kiedykolwiek wróci do swojego starego domu. ;) W każdym razie lepiej późno, niż wcale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...