Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysiu, tyle ich mamy po drugiej stronie, ale też tylu się udało!


A z ogłoszeniami coś mi nie idzie. We wtorek znowu jadę na 3 dni za granicę, muszę się przygotować. Tylko 6 dałam radę.


[SIZE=3][B]S[FONT=Georgia]ZOD to duży, silny, bardzo radosny i energiczny psiak. Jest czarny, bardzo jasno podpalany, owczarkowaty. W wyniku wypadku stracił oczko, ale świetnie radzi sobie z jednym.
Szuka domku, w którym będzie kochany, będzie mógł się wyszaleć i wybiegać u boku ukochanego człowieka. Nie skreślajmy go ze względu na jego tak mało znaczące kalectwo.[/FONT][/B][FONT=Georgia][FONT=&quot] Tel. 692 581 343[/FONT][/FONT][/SIZE]

[FONT=Georgia][SIZE=3][B][FONT=&quot]METRO [/FONT][/B]ma około 4 lat, jest czarny, podpalany, średniej wielkości (może ciut mniejszy). To bardzo miły i sympatyczny psiak, uwielbia ludzi i przytulać się do nich. Niestety ma dziwaczny zwyczaj - zza krat boksu obszczekuje wszystkich groźne. Tymczasem gdy się wchodzi do boksu, Metro kładzie się na plecach i wystawia brzuch do miziania! Jest łagodnym, dobrym psem. Metro przeszedł w schronisku szkolenie i uzyskał dyplom „grzecznego psa”. Czeka na dom, w którym nie będzie się nudził! Metro jest chętny do zabaw i wycieczek. [FONT=&quot]Tel. 692 581 343[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#00b100][/COLOR]
[B]LEON [/B]jest jasny, szorstkowłosy, z białą bródką (taką ma urodę bo jest młody – może mieć maksymalnie 5 lat). Leon uwielbia biegać na dużej, wolnej przestrzeni. Spacery w schronisku to jego żywioł! Leon nie przepada za chodzeniem na smyczy (dosyć ciągnie). Przeszedł w schronisku szkolenie. [FONT=&quot]Tel. 692 581 343[/FONT][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][B]SABCIA [/B]może mieć 11 lat. w schronisku mieszka osiem lat. Jest spokojną suczką, dużą i dość okrąglutką (Saba uwielbia jeść). Jest dosyć nieufna wobec obcych, ale jak kogoś pozna potrafi być przesympatyczna. Sama już zupełnie straciła nadzieje na dom a bardzo by jej się należał, bo to dobre, poczciwe suczysko. [FONT=&quot]Tel. 692 581 343[/FONT][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][B]ORION [/B]to mały krótkowłosy piesek biały w czarne łaty (lub na odwrót, bo np. cały ogon ma czarny, a sam koniuszek biały) jest wielkim pieszczochem, ale na spacerach zamienia się w poszukiwacza przygód. Bardzo lubi aportować kamienie i ciągle czeka na uśmiech losu. Szuka spokojnego, dobrego domu. [FONT=&quot]Tel. 692 581 343[/FONT][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=&quot][B]CEZAR [/B]jest starszym, średniej wielkości czekoladowym, puchatym psem. Zawsze wesoły, chętnie przyłącza się do zabaw, chyba, że alternatywą są pieszczoty. Uwielbia głaskanie. Za zainteresowanie człowieka odpłaci miłością. Tel. 692 581 343[/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że tych jeszcze nie było, ale trochę nie przytomna jestem, więc jeślibyły to sorki :oops:

PIES, dość duży, starszy o imieniu Borgo. W schronisku na dom czeka już od kilku lat. To kochany psiak, który uwielbia aportować, jest też dużym łasuchem, raczej bez problemu dogaduje się z innymi psami, które zazwyczaj go tolerują. Jeśli ktoś go pokocha i podaruje dom napewno zyska wspaniałego, wiernego przyjaciela. Borgo jest cały rudy i kt\rótkowłosy, ma uroczo załamne uszka. Tel.. 692 581 343

zaraz dokończe, musze na chwile wyjść z neta :roll:

Link to comment
Share on other sites

SUCZKA, mała, roczna o imieniu Sunia, to przekochana psinka, była w mieszkaniu, kocha dzieci i ogólnie wszystkich ludzi, jest nauczona czystości, zgadza sie z innymi psiakami. Właściciele musieli ją oddać z powodu bardzo poważnej alergii u dziecka. Jest ślicznym krótkowłosym rudzielcem. Szuka domku pełnego miłości i radości. Tel. 692 581 343

SUCZKA, mała, kilkuletnia o imieniu Fezi to kudłata suczka o orginalnej urodzie, w kolorze czatnym, brązowym i jeszcze jakąś domieszką. Jej Pani trafiła do Domu Opieki Społecznej, a Fezi wraz z pozostałymi zwierzakami do schroniska. To suczka bardzo łagodna i przytulaśna, chociaż jesli dzieje się coś co ją zaniepokoi to zaszczeka, zgadza się z innymi psami i z kotami. Szuka domku, w którym zostanie pokochana i bedzie mogła zostać juz do końca. Tel. 692 581 343

a Kuba bez oczka był? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Proszę :loveu:

PIESEK, średni, kilkuletni o imieniu Kuba. Do schroniska trafił z ulicy, na dom czeka już dobrych kilka miesięcy - jednak w tym czasie wydarzyła sie tragedia, w wyniku pogryzienia stracił jedno oczko. Pomimo tego urazu świetnie sobie radzi. To przemiły psiak, uwielbia chodzić na spacery, przytulac się, ale też leniuchować. Doskonale nadaję sie do mieszkania. Jest czarny, a na łapkach i krawaciku ma deresz, jest krótkowłosy. Szuka własciciela, który pokocha go pomimo kalectwa, niby tak mało znaczącego, ale skreślającego u niektórych ludzi. Tel. 692 581 343

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']Mysiu naprawde piesek bez oczka ma tak małe szanse na domek? nasz Danter jakby nie miał oczka czy nawet łapki to i tak byłby nasz ;)[/QUOTE]

niestety często nawet najmniejsze kalectwa skereślają psiaki u wielu osób :-(

Link to comment
Share on other sites

oj przecież co to takie oczko czy łapka skoro pies i tak funkcjonuje normalnie,jak ja kiedyś będe znów chciała mieć następnego psa to do was się zgłosze i wezme sobie jakąś bide i nie będe patrzeć na to czy ma dwoje oczu czy jedno,przerażają mnie ludzie,tym bardziej powinni takie biedy brać echhhhh,h ja już edukuje wszystkich i męcze psami i moja Mama ostatnio powiedziała że ma mnie już dość hehe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Malawaszko ja niestety zupełnienie nie mam kiedy, nawet nie mam na bieżąco robionych zdjęć nowych psiaków co jest moim obowiązkiem :roll: ale poprostu nie ma czasu :-( Gdyby z Minusem nie było tego problemu, że boi się apratu to już wtedy kiedy mu zrobiłam tą jedną fotkę zrobiłabym więcej, ale on na widok apratu zaraz ucieka :roll:
Pewnie własnie z tego powodu nie załapał się też na żadne fotki nawet naszych profesjonalnych fotografów czy wolontariuszek....

Link to comment
Share on other sites

KOCHANE CIOTECZKI OD OGLOSZEN!Bardzo proszę o zrobienie ogłoszeń malutkiemu lalusiowi. [url=http://www.psitulmnie.pl/poznaj.php?cid=15&statusid=1&pid=1992]Psitul mnie Poznaj mnie[/url]
Sama musialam przyprowadzic go do schroniska:shake:Ktos wyrzucil go pod moim domem.Lezal tam prawie tydzien-caly czas dzien i noc.W nocy gdy temperatura zblizala sie do 0 laluś(tak go nazwalam)bardzo wył.To kochany psiak,malutki,wielkosci jamnika(postaram sie o wiecej fot).Bez problemu zgadza się z innymi psami i szuka kontaktu z człowiekiem.Bardzo lubi,gdy ktoś nosi go na rękach-na spacerach sam się o to upomina.To idealny psiak do mieszkania i domku.Nadaje się zarowno dla osoby starszej jak i dzieci.Kontakt w sprawie adopcji ze mna: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel.794775327.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a co z Marfim? możecie coś o nim napisać? [/QUOTE]
Mlodziutki, bardzo radosny i energiczny, super łagodny w stosunku zarówno do ludzi jak i do innych psiaków. :) Do schroniska przywiozła go Straż Miejska, bo biegał sam po osiedlu w Zabrzu-Grzybowicach.
Co jeszcze chciałabyś wiedzieć? :oops:

[quote name='malawaszka']czy jest ktoś kogo mogę poprosić o wzięcie Minusa na spacer i porobienie mu fotek poza boksem? pomóżcie proszę - on juz ponad rok w schronisku siedzi jeszcze trochę i zdziczeje i będzie wracał z adopcji :shake:[/QUOTE]
jakbym miała trochę wiecej czasu.. Qrczę :-( Teraz niestety ciągle coś mi wypada :-( Od dwóch dni biegam po lekarzach - miałam badania okresowe i okazało się, że nie dostanę zaświadczenia, że mogę pracowac, bo mi w badaniach wyszła anemia :roll: naszczęście juz dzisiaj dostałam zaświadczenie, że podjełam leczenie :eviltong: więc jeszcze tylko w poniedziałek do lekarza i mam nadzieje, że potem już spokój na dłużej... No i od przyszłego tygodnia znów więcej pracy, bo nie ma szefowej :roll:
Ciągle za mało czasu :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Mlodziutki, bardzo radosny i energiczny, super łagodny w stosunku zarówno do ludzi jak i do innych psiaków. :) Do schroniska przywiozła go Straż Miejska, bo biegał sam po osiedlu w Zabrzu-Grzybowicach.
Co jeszcze chciałabyś wiedzieć? :oops:
[/QUOTE]

starczy :p a chodzi na smyczy? tak mniej więcej czy nadaje się do mieszkania czy lepiej dom z ogrodem? kurcze cudny jest a ja o nim wczoraj sobie przypomniałam dopiero :oops: :placz:

a co do reszty to kuruj sie bo ja będę wiercić dziurę w brzuchu o Minusa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że mogłby być w mieszkaniu, ale pod warunkiem, że będzie mieć aktywnego właściciela :razz:

A tak w ogóle to pewna Pani z Trójmiasta zainteresowała się Bobem, dzwoniła dzisiaj do mnie kilka razy i koło 21 dostałam sms-a, że już wyjecheła po niego, kochane możliwe to jest, żeby tak się w psiaku - kundelku :cool3: zakochać, zeby cała Polskę przejechać? :crazyeye::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...