Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']

A tak w ogóle to pewna Pani z Trójmiasta zainteresowała się Bobem, dzwoniła dzisiaj do mnie kilka razy i koło 21 dostałam sms-a, że już wyjecheła po niego, kochane możliwe to jest, żeby tak się w psiaku - kundelku :cool3: zakochać, zeby cała Polskę przejechać? :crazyeye::loveu:[/QUOTE]

Trzymam kciuki! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']wydaje mi się, że mogłby być w mieszkaniu, ale pod warunkiem, że będzie mieć aktywnego właściciela :razz:

A tak w ogóle to pewna Pani z Trójmiasta zainteresowała się Bobem, dzwoniła dzisiaj do mnie kilka razy i koło 21 dostałam sms-a, że już wyjecheła po niego, kochane możliwe to jest, żeby tak się w psiaku - kundelku :cool3: zakochać, zeby cała Polskę przejechać? :crazyeye::loveu:[/QUOTE]
Cioteczki, ja muszę ogłosić, że ja notorycznie kocham się w kundelkach, no i w..... jamnikach! Nie dziwię się Pani, że się zakochała. Byle skutecznie!

Link to comment
Share on other sites

co do Flasi to trzeba jej szybko nowego męża znaleźć, bo ona w Bobie była zakochana :oops:
strasznie sie cieszę, że Bob ma domek, a raczej juz niedługo będzie go miał (bo pewnie jeszcze jest w drodze :oops: do Zabrza jechali jakieś 11 godzin :roll:) bo to cudowny psiak :loveu::loveu::loveu::loveu: i sobie na ten domek zasłużył, w schronisku był rok :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']wydaje mi się, że mogłby być w mieszkaniu, ale pod warunkiem, że będzie mieć aktywnego właściciela :razz:

A tak w ogóle to pewna Pani z Trójmiasta zainteresowała się Bobem, dzwoniła dzisiaj do mnie kilka razy i koło 21 dostałam sms-a, że już wyjecheła po niego, kochane możliwe to jest, żeby tak się w psiaku - kundelku :cool3: zakochać, zeby cała Polskę przejechać? :crazyeye::loveu:[/QUOTE]

moze to i dziwne bo w koncu w Trojmiescie sa tez schroniska:p ale wydaje mi sie ze Bobek jest malym uroczym kundelkiem ubranym w krawacik i skarpetki:lol: i pewnie cos urzeklo tę Panią..a powiedz jak sam Bobek sie odniosl do nowej panci i wyjscia z schronu do samochodu?:p

Link to comment
Share on other sites

A ja zapraszam na wątek Rodka, który założyła Wtatra (natknęła się na niego na allegro).
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13457303#post13457303"]Rodek- piesek o niezwykłej urodzie z schroniska w Zabrzu tak bardzo potrzebuje do - Dogomania Forum[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sabinko, a może być podmieniła allegro Boba na Lalusia :oops:?
On taki nawet podobny trochę...


[IMG]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy_2009/6569.jpg[/IMG]

[quote name='Asia_Klero']KOCHANE CIOTECZKI OD OGLOSZEN!Bardzo proszę o zrobienie ogłoszeń malutkiemu lalusiowi. [URL="http://www.psitulmnie.pl/poznaj.php?cid=15&statusid=1&pid=1992"]Psitul mnie Poznaj mnie[/URL]
Sama musialam przyprowadzic go do schroniska:shake:Ktos wyrzucil go pod moim domem.Lezal tam prawie tydzien-caly czas dzien i noc.W nocy gdy temperatura zblizala sie do 0 laluś(tak go nazwalam)bardzo wył.To kochany psiak,malutki,wielkosci jamnika(postaram sie o wiecej fot).Bez problemu zgadza się z innymi psami i szuka kontaktu z człowiekiem.Bardzo lubi,gdy ktoś nosi go na rękach-na spacerach sam się o to upomina.To idealny psiak do mieszkania i domku.Nadaje się zarowno dla osoby starszej jak i dzieci.Kontakt w sprawie adopcji ze mna: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel.794775327.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']moze to i dziwne bo w koncu w Trojmiescie sa tez schroniska:p ale wydaje mi sie ze Bobek jest malym uroczym kundelkiem ubranym w krawacik i skarpetki:lol: i pewnie cos urzeklo tę Panią..a powiedz jak sam Bobek sie odniosl do nowej panci i wyjscia z schronu do samochodu?:p[/QUOTE]

przez pierwszą godzinę podróży bał się nowej rodzinki, ale po godzinie już była miłość :evil_lol: Do domku dotarli coś koło 18, no i Bob jest cały zachwycony nowym domkiem, w domu są już trzy psiaki i wszystkie jak najbardziej mu się spodobały :cool3: kiedy rozmawiałam z nową Panią Boba akurat coś podsikał :mad: ale myslę, że to będzie do opanowania ;) zresztą jego Pani wcale nie mówiła tego z wyrzutem :lol:

[quote name='Sabina02']Super!!! :multi:

Czyli moge go usunac z Allegro, tak?[/QUOTE]
tak ;)

[quote name='Bjuta']Sabinko, a może być podmieniła allegro Boba na Lalusia :oops:?
On taki nawet podobny trochę...


[IMG]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy_2009/6569.jpg[/IMG][/QUOTE]

świetny pomysł :loveu:

[quote name='Kisiaraf']PUK PUK po ogłoszenia :)[/QUOTE]

postaram się jutro coś wymyśleć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Sabinko, jesteś cudotwórczynią!!! :loveu::loveu::loveu:
Bob - powodzenia maluszku! ALeż Ci się poszczęściło!
Dziewczyny mamy jakąś maliznę do wciśnięcia Sabince? Ona po prostu je wyadoptowuje na prawo i lewo! :multi:[/QUOTE]

Tak, ale wiekszosc telepatycznie... :oops: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Sabinko, a może być podmieniła allegro Boba na Lalusia :oops:?
On taki nawet podobny trochę...[/QUOTE]

Nie ma problemu! :lol: Na miejsce Boba do Allegro wskoczyl Laluś! :p

Zostawilam ten sam tytul aukcji i czesc tekstu po Bobie, bo tez pasuje do Lalusia. :lol:

[url=http://www.allegro.pl/item797267144_jestem_za_malenki_na_schronisko_prosze_pomoz.html]JESTEM ZA MALEŃKI NA SCHRONISKO.. PROSZĘ POMÓŻ (797267144) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Teraz jeszcze czekam na wiecej fotek... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...