Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='Bjuta']Ze schroniska wróciłam godzinę temu. I miałam mroczki ze zmęczenia :evil_lol:[/QUOTE]
dluga podroz. zawsze tak? z gliwic w weekend jade z 3 przesiadkami, a komunikacja miejska tak mi dzis niesamowicie sprzyjala ze w jedna i druga strone nie czekalam na zadnym przystanku dluzej niz minute :multi:

Gosiu napisz jak bedziesz jak nazywaja sie psiaki z 10 boxu. rudy, kremowy, czarny wiekszy (Pysia?) i czarny mniejszy.
aa przypomnialam sobie ze mowilas Bjucie ze to nowe psy. to czekamy na aktualizacje strony ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahah ja zasnęłam w autobusie i obudziłam się na belce, na szczęście xD. No Sako dziś marnie wyglądał ,ale ostatnim razem jak go miałam z Naklejką to nie było aż tak źle. Ja mam nadzieje że nie będę się źle kojarzyła psom z 10 :D

Link to comment
Share on other sites

Było super, ale Asikowskiej wyraźnie brakowało!!!
A ja niestety za tydzień nie mogę (jadę w góry do rodziców i Sieny i Filipa.
Mysiu - Czy pamiętasz skąd się Siena wzięła w schronisku? Czy ona była gdzieś przywiązana może? Zostawić przed sklepem się jej po prostu nie da. Nawet jak jest przezroczysta szyba i widzi, że człowiek nie znika na dobre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ah.... :(
Bo Kaśka mi mówiła o odleżynach... to to.....[/QUOTE]

choroba niestety nieuleczalna :-( jedyne co można to odkażać mu to co pare dni, tylko jest to bardzo nieprzyjemne dla niego i niestety musi być skneblowany i bardzo mocno trzymany do takich zabiegów :-( chore ucho też jest następstwem tej choroby....

[quote name='Beatkaa']Tak dokładnie ! :loveu: Przemiła osoba z tej pani :):)

Myszko ja mu założę jeszcze dziś wątek... on mi poprostu leżał przed boksem :-( Nie mógł wejść i myślałam,że się tam popłaczę :placz: Caly tył mu siadł,on ma dysplazje prawda?:-([/QUOTE]


Ta Pani spadła z nieba Refusiowi, bo jak najwięcej takich ludzie adoptowało od nas pieski ;)

Sako ma bardzo poważne problemy ze stawami :shake: dostaje codziennie meloksam, ale niestety z biegiem czasu jest coraz gorzej...


Raz był taki moment, że nie umiał w ogóle wstać i pojechał do Kliniki - dostał wtedy kupę leków i się w końcu podniósł.

[QUOTE=ania >;17005531]dluga podroz. zawsze tak? z gliwic w weekend jade z 3 przesiadkami, a komunikacja miejska tak mi dzis niesamowicie sprzyjala ze w jedna i druga strone nie czekalam na zadnym przystanku dluzej niz minute :multi:

Gosiu napisz jak bedziesz jak nazywaja sie psiaki z 10 boxu. rudy, kremowy, czarny wiekszy (Pysia?) i czarny mniejszy.
aa przypomnialam sobie ze mowilas Bjucie ze to nowe psy. to czekamy na aktualizacje strony ;)[/QUOTE]

one maja imiona ;) Pysia i Marko to wiecie które? ale tych dwóch nowych nie umiałam sobie od razu przypomnieć :evil_lol: rudy to Dżus, a biały Suzu :eviltong:

[quote name='Artemida']hahah ja zasnęłam w autobusie i obudziłam się na belce, na szczęście xD. No Sako dziś marnie wyglądał ,ale ostatnim razem jak go miałam z Naklejką to nie było aż tak źle. Ja mam nadzieje że nie będę się źle kojarzyła psom z 10 :D[/QUOTE]

a co Ty im zrobiłaś? :eviltong:

[quote name='Beatkaa']Kochana Myszko proszę napisz wszystko co wiesz o Sako,bo właśnie zakładam mu wątek ...ile on może mieć lat?[/QUOTE]

w samym schronisku jest już koło 4 lat jeśli dobrze liczę... Kiedy do nas trafił miał około 7 lat, jeśli teraz nie mylę go z innymi psem do był przywiązany do schroniskowego płotu z kagańcem, w kolczatce...

Był wychudzony, wystraszony, nie chciał, żeby ktoś go dotykał... Już wtedy miał problemy ze skórą, był podejrzenie zmian hormonalnych, ale po kastracji nie przeszło... Niestety z biegiem czasu problemy ze skórą (pomimo ciągłego podawania preparatów na różne dermatologiczne dolegliwości) nie ustępowały. Jakiś czas temu kiedy Sako do wetki trafił z bardzo chorym uchem okazało się, że męczy go rzadka choroba skóry, niestety nie uleczalna - chłoniak skórny :shake::shake:

Dziewczyny, a o której z nim szłyście na spacer? bo ja jakoś przed 14 byłam u niego z lekami, normalnie do mnie wstał i zjadł leki....

Link to comment
Share on other sites

No to muszę jutro go koniecznie zobaczyć, mam nadzieje, że to nie jest taki atak jak wtedy kiedy pojechał do Kliniki....

[quote name='Bjuta']Beatko, już zrzucam jego fotki (malutko niestety). Cudny i bardzo, bardzo sympatyczny jest! I taki biedny...
Mysiu, a Bumer nie ma przypadkiem chorego serducha? On wydaje odgłosy jak parowóz.
Ze schroniska wróciłam godzinę temu. I miałam mroczki ze zmęczenia :evil_lol:[/QUOTE]

Bumer niestety ma te problemy od kiedy go znam :-( już bywał leczony na tchawicę - ma ją bardzo drażliwą, dostawał lekarstwa, ale Pani doktor mówiła, że jest to niestety problem, który będzie powracał :roll: niestety mówiła też, że za jakiś czas mogą pojawić się problemy z sercem....

[quote name='Bjuta']Było super, ale Asikowskiej wyraźnie brakowało!!!
A ja niestety za tydzień nie mogę (jadę w góry do rodziców i Sieny i Filipa.
Mysiu - Czy pamiętasz skąd się Siena wzięła w schronisku? Czy ona była gdzieś przywiązana może? Zostawić przed sklepem się jej po prostu nie da. Nawet jak jest przezroczysta szyba i widzi, że człowiek nie znika na dobre.[/QUOTE]

Bjutko, a ona nie była czasami przywiązana do schroniskowego płotu, albo przerzucona przez płot? Jako tam coś świta w głowie, ale już nie pamiętam....

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Myszko za informacje !!! Wykorzystała je w opisie.

Tutaj wątek Sako,rozsyłajcie proszę :-(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka-("]http://www.dogomania.pl/threads/208974-Sako-dysplazja-chłoniak-skórny-w-schronisku-umieram!Pragnę-człowieka-([/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Znam dobre tabletki na stawy...tylko zaraz muszę poszukać nazwy,nie sa za tanie,ale jesli ktoś by pomogł nam z pieniędzmi to można mu je kupić.

EDIT: to : DOLFOS ARTHRO HA . Świetne tableteczki !cena 50zł za 90 tabl.[/QUOTE]

to są chyba te z chrząstką rekina? takie z czerwonym napisem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']to są chyba te z chrząstką rekina? takie z czerwonym napisem?[/QUOTE]

Tak,te : [URL="http://allegro.pl/dolfos-arthro-ha-90-tab-promocja-od-zookrak-i1608944186.html"]http://allegro.pl/dolfos-arthro-ha-90-tab-promocja-od-zookrak-i1608944186.html[/URL].

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś dostaliśmy takie w darach od kogoś - jeśli dobrze pamiętam to Aluś, Tekila i Bizon je dostawali.
Teraz jedyne czym możemy wspomóc stawy Sako to glukozamina, którą zresztą dostaje - dostaliśmy jej sporo z apteki, w której pracuje jedna z wirtualnych mam naszych zwierzaczków.
Cholera, zmartwiłam tym dzisiejszym atakiem u Sako... Mam nadzieje, że to było chwilowe i jutro będzie lepiej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Kiedyś dostaliśmy takie w darach od kogoś - jeśli dobrze pamiętam to Aluś, Tekila i Bizon je dostawali.
Teraz jedyne czym możemy wspomóc stawy Sako to glukozamina, którą zresztą dostaje - dostaliśmy jej sporo z apteki, w której pracuje jedna z wirtualnych mam naszych zwierzaczków.
Cholera, zmartwiłam tym dzisiejszym atakiem u Sako... Mam nadzieje, że to było chwilowe i jutro będzie lepiej :roll:[/QUOTE]

Myszko ja się martwie bardzo martwie o niego :-( tą jego bardzo zaawansowaną dysplazją strasznie się przejęłam,bo jego tył zupełnie siadł,Boże wciąż mam przed sobą widok jak leżał mi przed boksem i nie umiał się podnieść :placz::placz: Dobre tabletki na stawy są pilne!!! Bo dysplazja bedzie postępować,aż w końcu bedzie musiał jeździć na wózku,ale to nie w warunkach schroniskowych:-( A co z tym chłoniakiem ?

[Proszę odpisz na wątku Sako,żeby później wszystko było w jedym miejscu - bo duzo pytań w sumie jest].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']wiesz co najgorsze, że to tak nagle - ja tam była w takim razie jakieś pół godziny wcześniej i on leżał, ale wstał i tak jak zawsze podszedł po tabletki :roll:

Już patrzę na ten wątek.[/QUOTE]

Myszko, bo on szedł parę chwil normalnie,ale po pewnym czasie po prostu zaczął utykać,a później to już w ogóle nie chciał iść :(

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co moge zapytac mojej mamy czy ona jako apteka (kiedys ze specjalizacja lekow weterynaryjnych), nie moze taniej - ceny hurtowe zakupic tego [URL="http://allegro.pl/dolfos-arthro-ha-90-tab-promocja-od-zookrak-i1608944186.html"]http://allegro.pl/dolfos-arthro-ha-90-tab-promocja-od-zookrak-i1608944186.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']Wiecie co moge zapytac mojej mamy czy ona jako apteka (kiedys ze specjalizacja lekow weterynaryjnych), nie moze taniej - ceny hurtowe zakupic tego [URL="http://allegro.pl/dolfos-arthro-ha-90-tab-promocja-od-zookrak-i1608944186.html"]http://allegro.pl/dolfos-arthro-ha-90-tab-promocja-od-zookrak-i1608944186.html[/URL][/QUOTE]

Możesz popytać,ale nie wiem czy beda potrzebne..narazie mamy juz arthoflex.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...