Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

Doszła wpłata od
[B]felka> [COLOR=#ff0000]30 zł [/COLOR]
DarkWater > [COLOR=#ff0000]32 zł
[/COLOR][COLOR=#000000]Javena >[/COLOR][COLOR=#ff0000] 20zł
[/COLOR]Rents >[COLOR=#ff0000] 50 zł


[/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=5]Barik ma zatem[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=5] 406 zł

[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=5]Pełna sumka za hotelik jest ,wiec wysyłam 300zł, zostanie 106 zł na listopad.

Wszystkim bardzo dziekuję za pamięć o Bariczku.

[/SIZE][/COLOR][/B][B][FONT=arial black][SIZE=4][COLOR=#800080]Deklaracje stałe[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#b22222]


[/COLOR][B]Wtatara - 10 zł> III ,IV,V,VI,VII, VIII,

Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.VII , VIII> 15 zł, IX,

Coronaaj - 25 zł> III,IV,V,VI VII VIII,IX ,X ,

Felka - 30 zł > III,IV, V, VI, VII,IX,X,

Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI,VII,VIII,IX, X,

Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,VII,VIII,IX,X,

Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI,VII,VIII, IX,>110 zł,

Avilia - 10 zł III, IV,V ,VI,VII,


[/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Barik otrzymał [COLOR=#ff0000]50 zł [/COLOR]od Rolanda_D

[SIZE=4]Mamy [COLOR=#ff0000]456 zł - 300 [/COLOR]za hotelik ,zostaje > [COLOR=#ff0000] 156 zł [/COLOR]na listopad[/SIZE]

Dla przypomnienia.

[/B][B][FONT=arial black][SIZE=4][COLOR=#800080]Deklaracje stałe[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#b22222]


[/COLOR][B]Wtatara - 10 zł> III ,IV,V,VI,VII, VIII, IX ,X

Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.VII , VIII> 15 zł, IX, X,

Coronaaj - 25 zł> III,IV,V,VI VII VIII,IX ,X ,

Felka - 30 zł > III,IV, V, VI, VII,IX,X,

Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI,VII,VIII,IX, X,

Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,VII,VIII,IX,X,

Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI,VII,VIII, IX,>110 zł , X ,

Avilia - 10 zł III, IV,V ,VI,VII,
[/B][/B]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

Muszę was zmartwić:shake: Barik jest chory...w niedzielę zauważyłam, że jakoś dziwnie chodzi...tył słoby, trzęsący, taki nie stabilny i co parę kroków i znów to sama tak go zarzucało na jedną stronę...apetyt marny...wezwałam wczoraj weta i określił to jako zmiany neurologiczne...dostał zaszczyk, pobrał krew do badania i dziś zobaczymy czy coś zaszczyk pomógł. Zadecydowałam sama o badaniu, ale pomyślałam że są potrzebne przy jego wieku i wykluczymy inne choroby. Wiem że badania krwi będa kosztowały ok 50zł a zaszczyk nie zapytałam. Potem będe dzwonić do weta i dowiem się o koszty i wyniki. Dopadła chyba starość Barika, ale musimy byc dobrej myśli może to chwilowa nie moc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Opłata wpłyneła...dzięki...Bariczkowi już trochę lepiej, wstępnie wiem że wyniki z krwi nie sa złe. dziś jeszcze kontrol.[/QUOTE]

Dziękuję za info. To dobrze ,że nic poważnego. Bariczku ,trzymaj sie dzielnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']trzymam kciuki, tym bardziej że tydzień temu tak odszedł mamy psiak - miał około 14 lat.
Nagle się przewrócił, potem był bardzo słaby, wet powiedział że to zmiany neurologiczne, dostał zastrzyk. Wieczór nagle odszedł[/quote]
no cóz ,każde stworzenie odejdzie ,wczesniej ,czy pózniej. Nikogo to nie ominie.
Tylko tak bardzo chciałoby sie ,żeby to było jak najpóżniej.

Link to comment
Share on other sites

Bariczek już lepiej chodzi, ale słabiutki...wczoraj dostał kroplówkę wzmacniającą, antybiotyk, witaminy. Wet przebadał go z kazdej strony, gorączkie nie miał i podejrzewamy nadal zmiany neurologiczne, bo jeszcze lekko ściąga go na boki i tył drżący, głowa pochylona. O dziwo dawał sobie podać kroplówkę, zaszczyki.W piątek znów kontrol i wtedy podam wszystkie wydatki i co zastosował wet. Barik chyba będzie miał ok 10lat, trudno powiedzieć po jego sierści można się mylić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Bariczek już zdecydowanie lepiej się czuje... jest na antybiotykach w zaszczykach. W piątek dostał jeszcze dodatkowy steryd. Badania były tylko krwi. W poniedziałek znów kontrol i podam wszystkie nazwy lekarst no i koszt leczenia. Apetyt pomału również wraca...chyba już po strachu.[/QUOTE]

ufff ale nam chłopak stracha narobił :)
Dobrze, że mu apetyt dopisuje, będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7659/ed0m.jpg[/IMG]



[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1708/yvx7.jpg[/IMG]

Wysłane przez Lilkę.

[SIZE=5][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Koszt leczenia to 120zł plus badania 59zł

Razem 179 .My mamy tylko 166 zł
C[/FONT][/COLOR][COLOR=#b22222][FONT=Tahoma]zy to już było zapłacone? Jesli tak ,to chyba jakis rachunek dają?[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Jeszcze nie zapłacone...chcecie rachunek czy fakturę wystawione może być na mnie do wglądu?
Barik czuje się coraz lepiej...Ineczka dobrze nim się opiekuje.[/QUOTE]
Jezeli nie wpłacone ,to wysle ile mam .

Nie wiem ,wystrczy chyba rachunek. Niech sie inni wypowiedza.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że rachunek (o ile w ogóle) . . . nie jest przecież pod opieką Fundacji . . . ale z drugiej strony miejmy do siebie odrobinę zaufania, więc chyba wystarczy samo powiadomienie co do potrzebnej kwoty.
To ile Bariczkowi teraz brakuje pieniędzy ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...