Jump to content
Dogomania

Wyjątkowe Psie Serca z Fundacji AZYL Potrzebne domy i pomoc w ogłoszeniach.


Temida

Recommended Posts

  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak, adopcje wszystkie zawsze cieszą :)

a jak poleciłam Chudą jako psa do sportów, wydaje się być idealna patrząć przez pryzmat mojej, długie nogi, zgrabna sylwetka....

Dziewczyny, bo ja się w końcu nie dowiedziałam, Ona jest pod opieką fundacji, ale mieszka w kojcu czy w dt? wiem, że fundacje działają różnie, część ma kojce, część i kojce i dt, itd... a jak jest tu?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że jestem :)

Przepraszam, że tak mało się tutaj odzywam :oops:

Straciłyśmy jedną z dzikich kotek, która była pod moją opieką, przedwczoraj znalazłyśmy ją martwą :-(

W najbliższym czasie pojawią się nowe zdjęcia i opisy psiaków, poproszę Was o jeszcze chwilę cierpliwości.

I w ogóle bardzo dziękuję, że jesteście z nami :) To dla nas ogromnie ważne :)

Mam też dobre wieści :) Dzisiaj do Poznania do swojego domku jedzie Asfalcik :) Asfalcik, który nie jest młodziakiem, który spędził w Azylu kilka lat. Dzisiaj wielki dzień Asfalcika! Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze a propos Chudej miałam się wypowiedzieć. Jak dla mnie to ona ma w sobie coś z charta, ale ja się nie znam :oops:

DT nie mamy, nasze psiaki mieszkają w kojcach i w prywatnym domu p. Ani Jobczyk Prezez Fundacji Azyl. Dopytam, czy Chuda jest w kojcu, czy w domu.

Link to comment
Share on other sites

mam prośbę, do kogoś kto coś wie na temat Chudej, zaproponowałam Ją na tym wątku i prosiłabym Was o odpowiedź na pytania z postu nr 41: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193565-Poszukiwany-młody-piesek-lub-suczka-do-freesbie-z-mazowieckiego/page5?p=15551962[/URL] Dziewczyna szuka pieska do sportu, tak jak pisałam mam podobną psicę do Chudej i wydaje mi się, że pasowałaby do tej roli. Dacie radę?

Link to comment
Share on other sites

o to fajnie, dziękuje :) ta Dziewczyna też Justynka, ja też to może coś z tego będzie:) Szukała pieska z woj. mazowieckiego, ale nie znalazła, a do Łodzi rzut beretem z Warszawy :)

p.s. dziękuje za odpowiedź w sprawie miejsca zamieszkania, jak mieszka w kojcu to może przed zimą jednak trafi się Jej domek... trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Na temat Chudej można powiedzieć, że jest to bardzo grzeczniutki, ułożony psiaczek.
Z dziećmi powinna się świetnie porozumieć, bo jest bardzo spokojna.
Jeśli chodzi o jej przeszłość to została porzucona na jednym z łódzkich osiedli.
Na pewno więcej informacji pod tel. 669 70 50 10

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bardzo Was proszę zrobcie ogloszenia tej azylowej dziewczynie. Zrobilam jej nowe foty ( bez strasznej kolczatki) , tekst do ogloszen ale nie mogę się doprosic nikogo o pomoc w ogloszeniu,
[URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=4441[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']A czy to jest Astka, z 1 szego postu. Ja oczywiście pomogę, tylko potrzebuje dane do ogłoszenia. Zrobię 35 ogłoszeń i Allegro.[/QUOTE]

tak to ta sunia. Tylko zrobilam jej nowe zdjecia sa w tym linku i tresc

Sunia mix amstaffa w wieku ok 3 lat
Basia jest młodą,bardzo pogodną wręcz szaloną sunią z ogromnym temperamentem. Wymaga troszkę pracy wychowawczej i poswiecenia czasu aby spacery z nią stały się przyjemnością.
Idealnie nadaje się do domu z ogrodem, jest czujna a swoim wygladem odstraszy nieproszonych gości.
Szukamy dla niej domu chętnie bez innych zwierząt.
Jest zdrowa, szczepiona i wysterylizowana
Zdecydowanych na adopcję Basi prosimy o kontakt telefoniczny 669 70 50 10 lub mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...