Jump to content
Dogomania

Pies wylizywacz


JoShiMa

Recommended Posts

Mój pies ostatnio maniakalnie wylizuje mi nogi. Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy mu się tak porobiło, ale dałby się za ten przywilej pokroić. Wystarczy, że usiądę na chwilę i już siedzi obok i liże, od kolan po czubki palców. Nie ważne, czy świeżo umyte, czy zakurzone i jednym słowem niezbyt świeże.

Męża też próbuje lizać, ale ten mu nie pomaga. Ja na początku mu zabraniałam, ale stwierdziłam, że to nawet przyjemne (taki masażyk dla zmęczonych nóg), a może mojemu psu z jakiegoś powodu niezbędne do życia/szczęścia.


No właśnie, dlaczego on to tak lubi? Co chce mi przez to powiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saite']Pies robi tak najprawdopodobniej z powodu obecności na nogach potu, w którym to jest dużo soli mineralnych.[/QUOTE]
Taka durna nie jestem i też mi to przyszło do głowy. Jednak, [B]jak wyraźnie napisałam[/B], wylizuje również świeżo umyte nogi na których potu z pewnością nie ma. Liże mnie również gdy założę skarpety, czyste skarpety. Dlatego sądzę, iż nie w tym rzecz.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie to zabrzmi kretyńsko ale pierwsze co mi przyszło do głowy to jakaś choroba....nie psa a Twoja, są psy które wyczówają że coś złego dzieje się w ludzkim organiźmie,nie bierz tego do siebie, poprostu to było moje pierwsze skojarzenie, z drugiej strony może zwyczajnie to lubi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...