Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']mizianki będą przekazane,Oscar lubi pączki,dostał tylko jeden,chciał jeszcze,ale wredna Pańcia nie dała:diabloti:,i poszedł foch:evil_lol:[/QUOTE]

za dobre żeby się podzielić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']za dobre żeby się podzielić:evil_lol:[/QUOTE]


Nie o to chodzi Kochana,ale staram się mu słodycze ograniczać,jak Księciunio się ich naje,to potem nie chce nic innego mi jeść,i leci z wagi,obecnie waży prawie 27kg,taka chudzinka się z niego zrobiła.
Miałam iść,do lekarza,ale tak jakoś mi się nie chciało,mam lekką gorączkę i katar.Jestem okropnie zmęczona,dobrze że jutro już zaczyna się weekend,będę mogła sobie odpocząć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Niech się cieszy , ze i tak coś dostał :diabloti: Sonia to by mogła jeść bez ograniczeń więc jej tez muszę stopować :evil_lol:[/QUOTE]

z Oscara to nawiększy Tadek niejadek pod słońcem:mad:ile z nim jest problemu aby coś zjadł,chociaż połowę swojej dziennej dawki:roll: to nie i tamto też nie.Ile razy nawet moje gotowanie nie pomaga,a daję mu to co lubi najbardziej,nie raz to nawet Księciunio do miski nie podejdzie:angryy:,a innym razem powącha,weźmie kąsek i tyle z jego jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']Nie o to chodzi Kochana,ale staram się mu słodycze ograniczać,jak Księciunio się ich naje,to potem nie chce nic innego mi jeść,i leci z wagi,obecnie waży prawie 27kg,taka chudzinka się z niego zrobiła.
Miałam iść,do lekarza,ale tak jakoś mi się nie chciało,mam lekką gorączkę i katar.Jestem okropnie zmęczona,dobrze że jutro już zaczyna się weekend,będę mogła sobie odpocząć.[/QUOTE]

alez ja Ci rozumiem...z Lunka mam to samo:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']mizianki będą przekazane,Oscar lubi pączki,dostał tylko jeden,chciał jeszcze,ale wredna Pańcia nie dała:diabloti:,i poszedł foch:evil_lol:[/QUOTE]



Niech się cieszy a nie fochy strzela,moje dostały jednego na osiem psiaków :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']z Oscara to nawiększy Tadek niejadek pod słońcem:mad:ile z nim jest problemu aby coś zjadł,chociaż połowę swojej dziennej dawki:roll: to nie i tamto też nie.Ile razy nawet moje gotowanie nie pomaga,a daję mu to co lubi najbardziej,nie raz to nawet Księciunio do miski nie podejdzie:angryy:,a innym razem powącha,weźmie kąsek i tyle z jego jedzenia.[/QUOTE]
A czemu nie je psiego jedzenia ? Tylko takie ludzkie ? :D

Link to comment
Share on other sites

Suchą ma teraz Orijena,rano zjada tak ze 100g,(o większej ilości nie ma w ogóle mowy:angryy: )a wieczorem zawsze coś mu ugotuję,nie raz nawet karmienie ręczne ani łyżeczką nic nie daje,tak samo jak jest po długaśnym spacerku:mad:,jak foch na jedzenie to foch,i nic tego cymbała nie przekona:diabloti:. Żółtko i ser żółty poprawiają apetyt,ale nie u tej cholery.Ile razy normalnie ręce mi opadają,nie przejmowała bym się tak bardzo,gdyby Oscar z wagi tak nie zlatywał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...