Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Dzień dobry :)

Mi Ptyś takie bąki puszczał jak mu chciałam karmę zmienić... tydzień czasu miałam masakrę w domu :roll::evil_lol: Pomijając to, że okazała sie dla niego zła to odpukać jak wróciłam do starej mam spokój z zapachami :diabloti:

Mizianki dla Oscarka :)

Link to comment
Share on other sites

Oscar na szczęście tylko co jakiś czas ma gazy,ale skorzystam z rady:)
głaski będą przekazane
mieliśmy dzisiaj z Księciuniem iść do lasu,a tu pada,więc nici,może w przyszły weekend będzie bez deszczu,dzisiaj jak co sobotę ma duże sprzątanie,Synek też postanowił mi pomóc,i śmietnik cały wywalił,a potem go lizał,bo miał ślady,i to raczej wygląda jak ślina:evil_lol: (kosz jest ze stali nierdzewnej),nakrzyczałam,to ten mi się obraził i leży na łóżku,obrócony tyłem,i nawet nie reaguje na otwarcie lodówki:lol:
Księciuniu jest już odrobaczony,poczesany i wykąpany,więc na razie ma spokój,no oczywiście oprócz czesania,te obecnie muszę robić dziennie,z powodu linienia

Link to comment
Share on other sites

WItamy po długiej nieobecności nadrabiam zaległości:)
Nam dzis pogoda odpowiada, temperatura korzystna i pies ma wiekszą ochotę do biegania przez to. Póki co nie pada.
Wrócilismy ze spaceru wybiegani i zadowoleni.
Tulasy dla Oskarka,
My linienie mamy za sobą, tona sierści zrzucona i jakies 2 kg;d

Link to comment
Share on other sites

dzień dobry:)

Dzisiaj u Nas nie pada,więc wybieram się z Oscarkiem na długi spacerek,dla niego taka pogoda jest o wiele lepsza niż upały,ale mi obecnie jest za zimno,dla mnie lato to tak 24/26 stopni,a nie jak dzisiaj,zimno,jakoś jak sobie pomyślę że już nie miało by być jeszcze ciepło,to brrrrr
nie mówię o upałach,ale przecież jeszcze mamy lato:roll: trochę słońca by się przydało

Link to comment
Share on other sites

Witanko poniedziałkowo:)

U Nas nawet ciepławo,i nie pada,Księciuniu strajkuje i nic nie je:mad: nawet moje rarytaski,ma tak jak został odrobaczony,to chyba strajk istny:angryy:
na razie fotek nie będzie
Jakoś chyba stałam się za bardzo sentymentalna,i zaś wracam do przeszłości,obecnie słucham "Milli Vanilli",i oglądam "Herkulesa":roll:

mizianki będa oczywiście przekazane

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...