Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

lepiej, że tak wyszło, niż miałabyś "cierpieć" przez naście lat


Jakiś dziwolak zemne się zrobił, bo jak pomyślę nad drugim psem, zawsze wydaje mi się że Oscara zdradzam, wiem że nie jest to normalne.Dlatego odpuszczam sobie drugiego psa.
Ubralam dzisiaj choinkę, Marcin powiedział że za sylwestra Nam nie zwrócą i że mnie nie rozumie kompletnie
Link to comment
Share on other sites

moja choinka

 

[URL=http://s916.photobucket.com/user/baltobaron/media/20151218_145458_zpscwqkw3la.jpg.html]20151218_145458_zpscwqkw3la.jpg[/URL]

 

akurat kurier przywiózł retro mydelniczkę

 

 

[URL=http://s916.photobucket.com/user/baltobaron/media/DSC_0018_zpsa2nmpoxb.jpg.html]DSC_0018_zpsa2nmpoxb.jpg[/URL]

 

 

[URL=http://s916.photobucket.com/user/baltobaron/media/DSC_0019_zpsdpgkhvag.jpg.html]DSC_0019_zpsdpgkhvag.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dla Was moje kochane :)  :)  :)

 

 

Już niedługo święta… rodzinny i pełen
ciepła to czas, Niech urzeknie Was choinki
cudny blask, Kolędujcie ile tchu w piersi,
Niech sąsiedzi wiedzą, że jesteście najgłośniejsi!
Dzisiaj w Betlejem wesołą nowinę ogłoszono:
Dzieciątko Jezus na świecie się pojawiło
i wiele ludzkich serc tym odmieniło!

 

 

Jutro do pracy,dzisiaj zakupy trzeba zrobić,już prezenty mam,dla Miśki najnowszy Wiedźmin,dla mamy J'adore Diora,dla Miśka cały zestaw Gileta do golenia,dla Marcina tablet Samsung a dla Oscara nowa smyczka :)

 

 

 

Miłego dzionka i łapka od Księciunia ;)

Link to comment
Share on other sites

Masz foty z Zakopca, boshe jak ja dawno w tam nie byłam. Ostatni raz na Sylwka 2000/2001


Nie robiłam, nawet czasu nie mielismy, najpierw pochodzilismy, potem znajomych odwiedziliśmy a na końcu razem czas spedzalismy.
Małe zmiany mam, w organizacji pracuję tylko dwa dni w tygodniu, a pozostałe na stacji. Byłam wczoraj na nocce, zapomnialam jakie są one męczące, cala 12h.Marcin nie lubi jak mam nocki, bo nie raz mało kiedy się widzimy. Ja w pracy, Marcin w domu albo na odwrót, zaś Ja w szkole to on ma wolne albo Ja w domu on na wyjazdach, nie raz tylko właśnie noc Nam zostaje.Ale nie zawsze tak łatwo jest, ale nie narzekam, bo pieniędzy i zdrowia Nam nie brak a to ważne :)
Link to comment
Share on other sites

Być w Zakopanym nie nie zrobić zdjęć :mad:

Magduś,coś zemną nie tak  :P  :(

Hejka :)

Super wypad :)

hej :)

 

Moje Kochanie nawet mówi że nie poznaje mnie że nie robię zdjęć jakoś tak ostatnio,a domek w Zakopcu kupił właśnie dla mnie,bo wie że kocham góry.Urwanie głowy mamy w ogranizacji,z zakończeniem roku,teraz w finansach siedzę.W nadchodzącym roku będziemy udzielać pożyczek i kredytów,wszystko wskazuje że Ja dostanę to stanowisko pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...