Jump to content
Dogomania

Mama Kajka w nowym domku!!!!!!


marmar

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam . Wszystkich i zarazem żegnam. Wybaczcie jak ktos bedzie potrzebował psa to oczywiscie polece mu te forum, ale ja ilekroc tu zajrze to nie umiem sie powstrzymac od płaczu. Chyba za dużo ciosów ostatnio, siostra woli kogoś innego na chrzestną , a teraz jeszcze ta sunia która już tu miała wszystko nagrane i w jednej chwili ktoś zwalił i wszystkie plany.:placz: Pewno kiedys tu wruce ale teraz nie moge nie mozna cały dzien chodzic z zapuchnietymi oczami. Ani grama sie nie gniewam na nikogo za to co pisaliscie szczerze mówiąc myslałam ze bardziej po mnie pojedziecie bo nalezało mi sie. Tak jak mówiłam przesle jakis datek na azyl. Jak ktos bedzie potrzebował cos dla pieska np ponton niedrogi to poledzcie mu allegro. Ja znalazłam duzy za 12 zł. tak wiec pozdrówcie odemnie psiaczki trzymajcie sie. Do zobaczenia kiedys...:placz:

Asia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kurde']Witam . Wszystkich i zarazem żegnam. Wybaczcie jak ktos bedzie potrzebował psa to oczywiscie polece mu te forum, ale ja ilekroc tu zajrze to nie umiem sie powstrzymac od płaczu. Chyba za dużo ciosów ostatnio, siostra woli kogoś innego na chrzestną , a teraz jeszcze ta sunia która już tu miała wszystko nagrane i w jednej chwili ktoś zwalił i wszystkie plany.:placz: Pewno kiedys tu wruce ale teraz nie moge nie mozna cały dzien chodzic z zapuchnietymi oczami. Ani grama sie nie gniewam na nikogo za to co pisaliscie szczerze mówiąc myslałam ze bardziej po mnie pojedziecie bo nalezało mi sie. Tak jak mówiłam przesle jakis datek na azyl. Jak ktos bedzie potrzebował cos dla pieska np ponton niedrogi to poledzcie mu allegro. Ja znalazłam duzy za 12 zł. tak wiec pozdrówcie odemnie psiaczki trzymajcie sie. Do zobaczenia kiedys...:placz:

Asia[/quote]BEZ KOMENTARZA , MOŻE TYLKO TU , ŻE MY TEŻ TU ŚLĘCZYMY Z HUSTECZKAMI DO NOSA , PROPONUJE FORUM ,, ALE JAJA "

Link to comment
Share on other sites

Ale lipa:-(
a jeszcze dwa dni wcześniej młode małżeństwo chciało ją kupić:placz::placz:
Szukam do nich namiary i będę dzwonić.Ale raczej wątpię aby byli nadal zainteresowani ponieważ jechali prosto z Żor do innego schronu:(
Szkoda że tak wyszło!!Już by była w nowym domu:(

Czy nie sądzicie aby bardziej zaostrzyć procedurę rezerwacji psiaków z neta??
Tak to wszyscy mogą wykręty robić powodując totalne zapełnienia schronisk i azyli.

"KURDE" jak pisałaś że psine zabierasz w sierpniu to dlaczego nie napisałaś jaką masz sytuacje z rodziną??pisałaś tak zaawansowanie a postąpiłaś amatorsko.
Ja mogę również napisać że wykupuje wszystkie psy z woj.Śląskiego w lipcu:)
popatrze sobie jak mnie to będą na forum opisywać jaki to ja guru:D a później napisze STOP sorry nie da rady!! Miałem wszystkie psy zaadoptować ale to jak wygram w lotto:)a cóź nie wygrałem :(przykro mi zrozumcie mnie:(


Jeszcze raz napisze aby przemyśleć 1000razy za i przeciw a później podejmować się adopcji!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]supergogaMiała dzis z allegro dwa pytania - jedno o chłopczyka a jedno o sunieczkę. Odpisałam i poprosiłam o kontakt z marmar - może jakis psiul znajdzie domek.[/QUOTE]
nikt sie niestety nie skontaktował,a sprawa priorytetowa niestety szzceniaczki obecnie

Link to comment
Share on other sites

Pani ktora wczoraj dzwonila z naszych okolic,przyjezdza w czwartek do rodzicow do Żor,trzymajmy kciuki ,interesuje ja mamusia Mi badz dzidzia mamusi.Gdy rozmawialam z Pani troszke zle mnie zrozumiala i sadzila ze Azyl do 10 otwarty ,dzis jej mowilam ze w dni robocze od 7-15,moze uda jej sie w srode do 15 zdazyc i do nas przyjechac,jesli nie to dopiero w piatek.

Link to comment
Share on other sites

No i czas na dobrą wiadomość:):):)
Właśnie dzisiaj został adoptowany jeden szczeniaczek(chłopczyk)
Państwo są z Żor,byli wczoraj wieczorem w azylu i zostali wyproszeni przez portiera po czym skierowali się do Rybnika do schronu gdzie już było zamknięte:(
Więc dzisiaj ponownie zabrali sie do samochodu i przyjechali do Żorskiego azylu::)::)Bez wachania wykupili psiaka i pojechali do domku,,,:)
Myślę że marmar często będzie widywała malucha ponieważ jest na jej osiedlu:D(chyba z balkonu go będzie widziała:cool3::cool3:
Pozdrawiam no i [IMG]http://www.kp.pl/tlo/r3_new.jpg[/IMG]dla wszystkich:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...