Jump to content
Dogomania

Mama Kajka w nowym domku!!!!!!


marmar

Recommended Posts

Asiu, niestety nie wiem, czy dzidzia na kocyczku to Twoja dziewczynka - nie było mnie, kiedy wujek robił zdjęcia;) Ale niunia i jeden braciszek są praktycznie identyczne - tylko on jest najbardziej nieśmiały i nie wychodzi z budy, kiedy ktoś staje obok kojca. Jutro o 9.00 będę w azylu i postaram się zrobić maleństwu mnóstwo fotek, jeśli oczywiście będzie miała ochotę pozować;) Ale skoro ciocia Alfa twierdzi, że kruszynka już zaczyna brać przykład ze swojego odważnego brata, to może będzie miała jutro ochotę na karierę modelki;) Pozdrawiam gorąco!
P.S. Wiesz Asiu, ja też wzięłam pewną damę z azylu trzy miesiące temu i przyznam Ci się, że do teraz, oprócz tego, że zdaję relację, co u Azy słychać, zdarza mi się czytać cały wątek - ze 30 razy już go przestudiowałam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak,tak ciociu Amanitko,dziewczynka juz jest odwazniejsza,dzis liziała po rekach ciocie marmar;) ,ich mamusia wtulala sie i prosila o przytualnie,głaskanie,z dnia na dzien co raz lepiej ,ciociu Amanitko usciskaj je ode mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amstel']chop do gory....sunia i jej malenstwa sa przeslodkie , mamcia spragniona miziania i bardzo opiekuncza nad maluszkami
daje fotencje mamci z malymi
[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h214/setello_album/Obraz001.jpg[/IMG]

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h214/setello_album/Obraz003.jpg[/IMG]

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h214/setello_album/Obraz002.jpg[/IMG][/quote]to smutne spojrzenie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']:megagrin: :megagrin: :megagrin: wybaczcie cioci marmar , ona jest niedysponowana po tym Poznaniu , pogoda licha a w Katowicach na dworcu wieje prawie jak w Kielcach , a do tego trunki były zimne , ciekawe jak wyglądą syla00?;) :confused:[/quote]

:huh: czy ktoś tu coś o mnie mówił:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Napisał(a) [B]wandul 66[/B]
[I]:megagrin: :megagrin: :megagrin: wybaczcie cioci marmar , ona jest niedysponowana po tym Poznaniu , pogoda licha a w Katowicach na dworcu wieje prawie jak w Kielcach , a do tego trunki były zimne , ciekawe jak wyglądą syla00?;-) [/QUOTE][/I]
[I]dlaczego ,co ja zrobiłam?wiem,ze jestem zakrecona,ale ze az tak:oops: :oops: [/I]

Link to comment
Share on other sites

A tu nasze maleństwa:
"Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka;)"
[IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4016/szczeniaczki19pq.jpg[/IMG]

Ta butelka to oczywiście nie żadna kryptoreklama:eviltong: Zobaczcie, jakie nasze dzidzie są malutkie. Od lewej: dziewczynka (teraz to chyba jednak ona jest najbardziej nieśmiała i różni się od brata: jest mniejsza i łapki ma jaśniejsze;)), brat Nieśmiałek (wychodzi już z budki i nawet mnie dzisiaj obszczekał - jego fotki też wkrótce tu zamieszczę) i ostatni chłopczyk - Dzikusek - ma w sobie coś z psa obronnego;) I co najważniejsze on pierwszy odkrył, że człowiek fajnie miziać potrafi;)

Link to comment
Share on other sites

Eeee, no faktycznie, jakby siusiak:evil_lol: Wiecie tam w budce było ciemno, ale sprawdzaliśmy i upewnialiśmy się, które maleństwo gdzie siedzi. No chyba, że mi się bąble pozamieniały miejscami tuż przed sesją:evil_lol: W każdym razie Asia na pewno dostała zdjęcia swojej malutkiej - już nie takie grupowe;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syla00']czy mi się wydaje czy ja u tej dziewczynki (pierwsza od lewej) widze "siusiaka":evil_lol: :evil_lol:[/quote]A może to jest 3 panow , trzeba doliczyć się tych siusiakow , prosimy o same akty:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

hej

jak tylko wruciłam z uczelni (przed chwila) to zaraz biegłam ddo kompa zobaczyc. Nawet mojemu Mariuszowi dzwoniłam z zajec zeby tworzył i zobaczył :):):):):)

Niestety doszło do mnie tylko 5 zdjec i niestety otwieraja sie tylko do połowy :/ Chyba cos sie zle zrobiło przy wysyłaniu bo ja sciagałam i otwiera łam różnymi sposobami i tylko połówki mam. No ale 2 są całe :):)

Jaka ona jest śliczna!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jakby sie dało to poślijci emi te zdjęcia jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...