Jump to content
Dogomania

Prawdziwe Cudo-BAJKA-szorstkowłosa 8-miesieczna-żory już w domu w WROCKU!!!


marmar

Recommended Posts

Ok.8-miesieczna szorstkowłosa ruda sunia,od miesiaca błakała sie po ulicach naszego miasta,zadomowiła sie przy hali sportowej,tam ja do karmiano.Trafiła do nas ,jest bardzo przerazona ,sika pod siebie ze strachu,ale sie cieszy.Daje łapke,podchodzi,a raczej pełza po ziemi aby ja choc pogłaskac.Sunka była bita,boi sie reki i gwałtownych ruchów.Zaprzyjazniła sie z Mojzeszkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga'][URL="http://www.allegro.pl/item105194907_mlodziutka_sunia_czy_zdazy_znalezc_swoj_dom.html"]http://www.allegro.pl/item105194907_mlodziutka_sunia_czy_zdazy_znalezc_swoj_dom.html[/URL]

Mam nadzieje, że ktos ja pokocha[/quote]
Oby superciociu. Bidulka. Jest prześliczna . Te wielkie oczyska. Piękna sunieczka.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie - allegro ma kłopot z serwerem, jest napisane na ich stronie głównej, że zdjęcia lada moment będą widoczne, żeby nie wstawiać drugi raz, bo nad tym pracuja i będzie dobrze. Juz mi nawet ludzie emaile przysyłaja i insttruuja mnie, że fotki za duże, źle wstawione, i jak mam to robić. I każdemu grzecznie odpisują, choć cholerami miotma - sorry za wyraz.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote]bunia50Ta sunia podbiła nasze serca. Śliczna i taka biedna. Poważnie myślimy czy jej nie wziąć, tylko jest problem - mamy w domu kotki, czy ona jest chociaż trochę przyzwyczajona do kotów?[/quote]
to jest młoda,przerazona sunieczka,bardzo karna,ma dopiero ok.8 miesiecy ,to szczeniak,dzis ToTenka zaprowadziałam ok 7-8 miesiecy do dwóch kotów,koty fucza a ToTen ucieka ,pierwsza jego reakcja była raczej zabawowa,a kociaki to wyczuły

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']To sorry, że się zapytałam i musiałaś jeszcze raz odpisywać i dodatkowe
cholery poleciały .[/quote]


Spokojnie, w tym akurat wypadku cholery nie były skierowane do Ciebie. Więc akurat Ty możesz pytac o co chcesz. Ale wiesz jak jest - pytanie z allegro - masz nadzieję, że o psiaka - a tu tekst o fotkach - brrrr. I tak kilka razy.
Zawału dostanę.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...