Jump to content
Dogomania

Zakopane 6.08.2006


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Comic Sans MS]Potwierdzona obsada sędziowska[/FONT][/B]


[B][U][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]GRUPA I PASTERSKIE – EWA BUKŁAD[/SIZE][/FONT][/U][/B]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]OWCZARKI PODHALAŃSKIE –ANNA DOMINIAK[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]OWCZARKI NIEMIECKIE –ZBIGNIEW SZCZEŚNIAK[/SIZE][/FONT]
[B][U][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]GRUPA II BOKSERY, SZNAUCERY,PINCZERY - MAREK LEWANDOWSKI[/SIZE][/FONT][/U][/B]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]MOLOSY KRÓTKOWŁOSE - ANNA ROGOWSKA[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]AZJATYCKIE, SZWAJCARSKIE, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]MOLOSY DŁUGOWŁOSE - ALEKSANDRA DOBRUT[/SIZE][/FONT]
[B][U][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]GRUPA III TERIERY- wysokonożne - ANNA ZWIERZYŃSKA[/SIZE][/FONT][/U][/B]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]- niskonożne - ANNA WINIARSKA[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][U]GRUPA IV JAMNIKI -MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK- - -WIERZCHOWSKA[/U][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][U]GRUPA V SZPICE - KRYSTYNA JASIELSKA [/U][/SIZE][/FONT][/B]

[B][U][FONT=Comic Sans MS]GRUPA VI [B]GOŃCZE [/B]-[B]MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK-[/B] [B]-WIERZCHOWSKA[/B][/FONT][/U][/B]

[B][U][FONT=Comic Sans MS]GRUPA VII [B]WYŻŁY - WOJCIECH TRZEBIECKI[/B][/FONT][/U][/B]

[B][U][FONT=Comic Sans MS]GRUPA VIII [B]LABRADORY -MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK-[/B] - -[B]WIERZCHOWSKA[/B][/FONT][/U][/B]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]-[/SIZE] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]WOJCIECH TRZEBIECKI[/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=3][U][FONT=Comic Sans MS]GRUPA IX [B]OZDOBNE I DO TOWARZYSTWA - ELZBIETA JUNIKIEWICZ[/B][/FONT][/U][/SIZE][/B]

[B][U][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]GRUPA X [B]CHARTY MAŁGORZATA[/B] [B]WIEREMIEJCZYK- - -WIERZCHOWSKA[/B][/FONT][/SIZE][/U][/B]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany obsady sędziowskiej.[/SIZE][/FONT]


[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Zgłoszenia prosimy przesłać do dnia 20.07.2006 Do tego dnia przyjmujemy również wszelkie zmiany i przeniesienia w katalogu. [/FONT][/SIZE]


[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Opłaty za zgłoszenia wynoszą: pierwszy pies zł. [B]65[/B] /z katalogiem/, następne zł. [B]55,[/B] /bez katalogu/. Szczenięta zł. [B]30[/B] /bez katalogu/. Rasy Polskie , Interchampiony i Klasa Weteranów – [B]bezpłatnie[/B],/bez katalogu/. Opłata dla wystawców z zzagranicy [B]20 [/B]Eu. Opłaty wnoszone w dniu Wystawy zł [B]100[/B] lub [B]25 [/B]Eu – dla wszystkich psów. [/FONT][/SIZE]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Przyjmowane będą tylko zgłoszenia wraz z dołączoną kserokopią dowodu wpłaty i rodowodu. Przesłanie podpisanego zgłoszenia zobowiązuje materialnie zgłaszającego do opłaty za psa, bez względu na to, czy pies zostanie doprowadzony do oceny.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Reklama w katalogu: dla hodowców - biało-czarna cała strona zł. 80, pół strony zł. 40. Reklama kolorowa i reklama dla firm do uzgodnienia.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wystawa odbędzie się zgodnie z Regulaminem Wystaw.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Komitet Organizacyjny.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']super, jednak zawsze ktoś się znajdzie, kto coś wie:)
zastanawia mnie tylko, czemu Pani Wieremiejczyk będzie oceniać prawie pół wystawy..i czemu w 8 grupie są tylko labradory ...a reszta?[/quote]

łaaa..nie zauważyłam na 8 grupę jest jeszcze drugi sędzia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']super, jednak zawsze ktoś się znajdzie, kto coś wie:)
[/quote]
[I][B]...Bo maila do nich z zapytaniem wysłałam:lol: [/B][/I]
[B][I]Swoja drogą, to trochę dziwne, że się nie reklamują i nie podają info "publicznie":niewiem: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']też wczoraj rano do nich wysłałam maila z zapytaniem o wystawę i szybciutko przesłali mi ulotkę (taką jak an3czce).
Może zależy im żeby było mało wystawców :roll:[/quote]
[I][B]Może, ale kurcze pasowałoby umieścić jakieś oficjalne informacje. Poza tym dobrze byłoby zaktualizować stronę internetową, bo tragedia...[/B][/I]:roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Odgrzewam temat Zakopanego
TAk myślę - jechać nie jechać. Sędzina ok, tyle, że wyprawa a pociagiem mi się nie chce.
Dobrze , że zgłoszenia do [B]20.07.[/B]
Może znajdę jakiś transport dla gończego polskiego (rozmiar średni).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hey!! troszke czasu do wystawy, no ale temat warto juz chyba zacząć:) na [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] nie znalazłam żadnych informacji odnośnie tej wystawy... nie wiem w sumie nic, tylko tyle ze jest. moze macie jakieś info?? bardzo was proszę o informacje glownie o:
- Młodym Prezenterze
- jakimś kontakcie
- no i o grupie 6 i 8 (jak sie uda;) )

z góry wielkie dzieki...i piszcie przy okazji kto bedzie:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...