Jump to content
Dogomania

Skarpeta dla pszyńskich psiaków w potrzebie- PROSIMY O POMOC !!!


mikoada

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Tahoma]Myślę, że to nie tylko pszczyński problem, ale ogólnopolski. Chyba tępa jestem jak but, bo za Chiny Ludowe nie potrafię zrozumieć, po co ktoś bierze psa, skoro tak naprawdę tego psa nie chce i tylko mu przeszkadza? Jakieś 2 tygodnie temu nawrzeszczałam na jednego nieciekawie, trunkowo wyglądającego gościa, bo trzymał takiego zabiedzonego szczeniorka około 8-10 tygodni za kark i trząsł nim. To było koło kwiaciarni Gotwalda. Ludzie przechodzili i nikt nic mu nie powiedział. Jak doszłam do pracy, to się rozryczałam z nerwów i z niemocy (niestety, w nerwach i złości reaguję płaczem, wstyd mi, ale tak mam). Potem dopiero pomyślałam, że facet pewnie oddałby mi psa za 50 zł. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']no to przelałam:)
Jak planujecie działania?[/QUOTE]

Rozumiem, że pytasz o te 10 psiaków, które pojechały do Mysłowic?? Najprawdopodobniej Blue i Grosi uda się pomóc, obydwie pojadą do hoteliku u kasiprzystał. Dla Grosi zbieramy jeszcze deklaracje stałe bo jak na razie kiepsko, ale mam nadzieję, że się uda...Niestety dla pozostałych psiaków jak na razie nie mamy żadnej opcji pomocy...Póki co ogłaszamy, ale niestety jak do tej pory cisza...Przydałyby się DT, ale jak wiemy z tym jest bardzo krucho...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telma']Witam
Prosze mi wysłać adres pod który mogłabym wysłać ewentualne fanty na bazarek i numer konta do wpłat, po wypłacie postaram sie przelac chociaz parę groszy.[/QUOTE]

Witamy i bardzo dziękujemy za chęć pomocy :) Czy mógłby ktoś nas wspomóc i zająć się poprowadzeniem bazarku z fantami od cioteczki Telma bardzo prosimy :)

Link to comment
Share on other sites

Tzn, nie pali się, musze zebrac jakis rozsądny zestaw, ale sama nie mam doswiadczenia w robieniu bazarków, wiec wolała bym poprostu wysłac komus kto juz robi swoje itp.
A gotówka moge wspomóc dopiero po wypłącie czyli około 31. Dlatego prosze o numer konta na priva, zrobie sobie stałe zlecenie moze. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Isiak']Kiedyś pisałam już na wątku leków, mam do oddania Venter tabletki, ludzki, ale dla psów też się nadaje, mojej suce przepisała to wetka. Jeśli byłby jakiś psiak w potrzebie, to chętnie oddam, brakuje tylko kilku tabletek. Termin ważności 10.2012.[/QUOTE]

[I]O! Super - popytam[/I]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/194213-Bi%C5%BCuteryjny-bazarek-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ug%C3%B3w-w-lecznicy.Do-15.10-godz-22-00[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193775-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci!Ciuchy-Focus-BANANOWIEC!Na-sp%C5%82ate-d%C5%82ugu-po-Blue-*-Do-10.10-godz-22[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...