Jump to content
Dogomania

czy taki już zostanie?


niki_

Recommended Posts

Jak to jest z tym kolorem nosa u goldenków? Mój jak był szczeniakiem to miał taki śliczny czarny nos - teraz ma 5 miesięcy i okropnie mu zróżowiał. Jego ojciec i matka mieli oboje czarne nosy. Słyszałam że goldenom jaśnieje nos na zimę - czy na wiosnę zciemnieje mu znowu? I jeszcze jedno - czy istnieje związek miedzy kolorem (odcieniem) sierści a porą roku? Plis odpowiedzcie mi bo jestem ciekawa a nigdzie indziej się tego nie dowiem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się - napewno gdy przyjdzie wiosna, nosek znowu będzie czarny jak węgielek. Zimą nos goldasa jaśnieje - może być np brązowy, a może stać się nawet różowy. To normalne. Ja zawsze mówię, że Goldi wiosną "opala nosek" a zimą "schodzi mu opalenizna" :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='niki_']Jak to jest z tym kolorem nosa u goldenków? Mój jak był szczeniakiem to miał taki śliczny czarny nos - teraz ma 5 miesięcy i okropnie mu zróżowiał. Jego ojciec i matka mieli oboje czarne nosy. Słyszałam że goldenom jaśnieje nos na zimę - czy na wiosnę zciemnieje mu znowu? I jeszcze jedno - czy istnieje związek miedzy kolorem (odcieniem) sierści a porą roku? Plis odpowiedzcie mi bo jestem ciekawa a nigdzie indziej się tego nie dowiem :wink:[/quote]

Mojemu nic się z nosem nie dzieje ani na zimę ani na lato nie zmiania to prędziej u labków:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...