Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie wątku. Sunia posiada nowy.


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='li1']Widze tu towarzystwo z watku Misia. Moze zorganizujemy razem transport.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193170-Szukam-transportu-dla-Misia-z-Pszczyny-do-hoteliku-Gabi-w-Zarach[/URL][/QUOTE]


Czy chcecie dolaczyc do transportu ?

Link to comment
Share on other sites

[I]Więc nie trzymaj miejsca.
Ja byłam u tej kobiety kilkakrotnie i niestety Jej nie zastałam.
Nie mam czasu koczować na klatce kilka dni,aż wróci...
Pani z opieki też tam była i niestety też Ją nie było.
Dalej jest ryzyko,bo jak Figa trafi do Punktu to, jeżeli nie znajdzie sprawnie dt,lub ds to trafi do Mysłowic. To są realia,ale nic nie poradzę na to,że się gdzie tam po drodze z Nią mijam...
Będę nadal próbowała,bo jedzenie muszę Figusi dostarczyć.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Więc nie trzymaj miejsca.
Ja byłam u tej kobiety kilkakrotnie i niestety Jej nie zastałam.
Nie mam czasu koczować na klatce kilka dni,aż wróci...
Pani z opieki też tam była i niestety też Ją nie było.
Dalej jest ryzyko,bo jak Figa trafi do Punktu to, jeżeli nie znajdzie sprawnie dt,lub ds to trafi do Mysłowic. To są realia,ale nic nie poradzę na to,że się gdzie tam po drodze z Nią mijam...
Będę nadal próbowała,bo jedzenie muszę Figusi dostarczyć.[/I][/QUOTE]


To jak ja znajdziesz zabierz od razu , kilka dni może dasz radę ją zatrzymac do transportu. Nie możemy pomóc w transporcie , obejrzyjcie nasze forum a zrozumiecie dlaczego ,ale jak ją dowieziecie , będzie w hotelu na nasza ospowiedzialność , możecie tylko pomóc ,jak dacie radę . Ale Możecie , nie musicie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy wogole sa jakies szanse na znalezienie suni ? Jak to sie stalo ze stracila sie z oczu , przeciez byl zapewniony hotel i opieka lekarska przez nas , chodzilo tylko o transport ktory byl juz prawie do Wroclawia pewny i nagle cisza .
Czy juz nikogo nie interesuje los Figi ? Czy sie juz nikt o nia nie martwi ? Czy jest jeszcze ktos kto o Fidze pamieta ?
Co mamy robic ? Zamknac jej watek czy czekac ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...