Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie wątku. Sunia posiada nowy.


Klaudus__

Recommended Posts

Mozemy dac jej od 24 wrzesnia miejsce w Hotelu w Dluzynie , ale potrzebowalibysmy transport do Dluzyny. Moze sie tam tak dlugo zostac az jej nie znajdziemy stalego domu . Bedziemy sie starac jak najszybciej znalezc odpowiedni domek staly, gwarantujemy opieke po przejeciu suni.
Nie wiem dlaczego sa takie problemy z wejsciem na nasze forum , tutaj nie moge wstawic calego linku ,najlepiej jest znalezc nasze forum Dalmatynczykow , wpisujac w wyszukiwarce sos-dalmatynczyki , ( dalmatynczyki.mojeforum . net ) to my

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dalmibea']Mozemy dac jej od 24 wrzesnia miejsce w Hotelu w Dluzynie , ale potrzebowalibysmy transport do Dluzyny. Moze sie tam tak dlugo zostac az jej nie znajdziemy stalego domu . Bedziemy sie starac jak najszybciej znalezc odpowiedni domek staly, gwarantujemy opieke po przejeciu suni.
Nie wiem dlaczego sa takie problemy z wejsciem na nasze forum , tutaj nie moge wstawic calego linku ,najlepiej jest znalezc nasze forum Dalmatynczykow , wpisujac w wyszukiwarce sos-dalmatynczyki , ( dalmatynczyki.mojeforum . net ) to my[/QUOTE]

Świetne wieści :) Teraz tylko szukamy transportu :)

Link to comment
Share on other sites

Bezplatny DT jest ciezko znalezsc , nie , to jest hotel w Dluzynie u Malgosi i jest platny , jezeli przejmniemy Fige pod opieke to przejmniejmy tez koszty za hotelik i byloby super jakbyscie mogly zorganizowac transport. Wtedy Figa bedzie bezpieczna i bedziemy mogli w spokoju szukac dla niej odpowiedniego domku.

Link to comment
Share on other sites

Rozglądałam się za transportem, ale jak na razie ciężko znaleźć kogoś jadącego w tamte okolice to jednak jest chyba ok.400 km. Do Wrocławia może by się udało zorganizować transport, ale co dalej...Przepraszam, ale od wczoraj mamy niezły młyn wyciągałyśmy 3 psiaki z jednego ze schronisk i wszystkie są w kiepskim stanie, mamy trochę na głowie...Czy ktoś mógłby nam pomóc i rozejrzeć się za transportem???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Jeżeli możesz to bardzo prosimy załóż ten wątek. Z Pszczyny albo Katowic, ogólnie ze Śląska...[/QUOTE]
Ja wkrótce jadę do Wrocka - Buster jedzie na diagnostykę bo minęło 6 miesięcy od operacji - jeśli to w czymś pomoże do Wrocka mogę podwieźć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buster']Ja wkrótce jadę do Wrocka - Buster jedzie na diagnostykę bo minęło 6 miesięcy od operacji - jeśli to w czymś pomoże do Wrocka mogę podwieźć :)[/QUOTE]

Byłaby fajnie jakbyś mogła zabrać Figę, zawsze z Wrocka to już bliżej. Bo z Wrocka do Zgorzelca to jakieś 150km będzie. Tylko pytanie kiedy jedziesz? No i czy znajdzie się transport z Wrocka do Zgorzelca?

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do koleżanki z Wrocławia prosbe o pomoc w transporcie ale nie gwarantuje że coś z tego będzie . W kazdym razie miejsce dla Figi jest w hotelu w Dłuzynie koło Zgorzelca . Dam adres i telefon . Każdego dnia Figa moze już tam przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota']Napisałam do koleżanki z Wrocławia prosbe o pomoc w transporcie ale nie gwarantuje że coś z tego będzie . W kazdym razie miejsce dla Figi jest w hotelu w Dłuzynie koło Zgorzelca . Dam adres i telefon . Każdego dnia Figa moze już tam przyjechać.[/QUOTE]
Ja podtrzymuję propozycję bezpłatnego transportu do Wrocławia - dajcie tylko znać, u nas sprawy troszkę się przeciągną - ale chętnie Figę zabierzemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dalmibea']Bezplatny DT jest ciezko znalezsc , nie , to jest hotel w Dluzynie u Malgosi i jest platny , jezeli przejmniemy Fige pod opieke to przejmniejmy tez koszty za hotelik i byloby super jakbyscie mogly zorganizowac transport. Wtedy Figa bedzie bezpieczna i bedziemy mogli w spokoju szukac dla niej odpowiedniego domku.[/QUOTE]

czy ten domek miałby być w niemczech?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...