Jump to content
Dogomania

6 razy to chyba przesada!!!!!!!!!!!


bzuma

Recommended Posts

Diana Nierozumie tego bez sensu? Czyli wedlug ciebie jak suka ma uprawnienia to ma byc kryta kilka razy? Niekazdy nastawia sie na hodowle,moja suka bardzo ciezko zniosla porod,i pomimo ze jest Ch.Pl.A jes sczenie zdobylo na krajowej wystawie ocene wybitnie obiecujaca.Suka zostala poddana sterylizacji. A wystawiana bedzie dalej:lol: .

Link to comment
Share on other sites

[B]Diana14,[/B]to ja tu czegoś nie rozumiem....czy wg Ciebie nawet jeśli suka źle zniosła pierwszą ciążę,bądź poród był z dużymi komplikacjami to i tak koniecznie trzeba ją kryć ponownie tylko dlatego,że ma uprawnienia hodowlane i jest utytułowana?! Chyba coś tu jest postawione na głowie....

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałam, ze trzeba kryć sukę kilka razy, a już na pewno własnie jeśli źle znosi ciąże. Tylko jeśli się zaklada z góry jeden miot, nie wazne czy suka jest utytułowana czy nie, to jest dla mnie trochę bez sensu krycie jej wogóle bo to nie jest dla jej zdrowia i jakoś nie widze w tym sensu...
Co innego jak jest taki przypadek, ze po pierwszym miocie nastapiły jakies komplikacje itp
Tak więc nie wkładającie mi w usta własnego zdania. Nadinterpretujecie moja wypowiedź bo w tym fragmencie:
"Moim zdaniem jedno krycie jest bez sensu. Bo ani to dla zdrowia ani do niczego suce nie potrzebne. A czasami z tego więcej problemów wynika niż co warte. Jak ktoś się już decyduje to broń boże nie raz dla zdrowia czy z innego powodu, no i oczywiście nie 6...
Tak źle i tak nie dobrze"

nie ma nigdzie mowy o cyt."jeśli suka źle zniosła pierwszą ciążę,bądź poród był z dużymi komplikacjami to i tak koniecznie trzeba ją kryć ponownie tylko dlatego,że ma uprawnienia hodowlane i jest utytułowana?! "

ani

"Czyli wedlug ciebie jak suka ma uprawnienia to ma byc kryta kilka razy?"

Ja nie zauwazyłam. Czyli to nie według mnie i mojego zdania te wypowiedzi powyżej, a raczej według was. Tak więc łatki sami sobie przyszywajcie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...