Jump to content
Dogomania

Rozliczamy wpłaty na marsa. Szukamy osoby do odczytania wyciągów bankowych z W-wy!


AGA35

Recommended Posts

[quote name='marta777']a konto do płace z allegro jest takie samo jak konto Fundacji Rottka ,może sprawdz lepiej nr konta zanim bedziesz pisac bzdury[/QUOTE]

[B]Nie wiesz co piszesz albo udajesz ....!!! Konto oficjalnie w aukcji jest podane fundacji ale to konto do przelewów wpłat osób które wpłaciły na "Płacę a allegro" nie jest fundacyjne :shake: Bo gdyby było fundacyjne to byłyby pozycje przelewów z allegro.
[/B]
Udajesz, że nie wiesz jak to funkcjonuje to Ci napiszę. Ludzie wpłacają albo na konto fundacji albo na konto allegro poprzez" Płać z Allegro". Każdy allegrowicz ma podane konto na które potem allegro przekazuje wpłaty, nr tego konta nie jest widoczny w aukcji a w przelewie na to konto jest informacja, że to przelew z allegro ...

[B][COLOR="#ff0000"]To wielkie oszustwo!! [/COLOR][/B]
A co to były za podróże za 350 zł i z kim uzgadniane? Również opłaty za telefon 250 zł? Bzdura Agnieszka jeździła w sprawach Marsa i równocześnie była za granicą i gadała przez telefon w sprawie Marsa :evil_lol:
[B]Fundacja udostępniła tylko konto ale nie miała prawa ruszyć ani złotówki z wpłat. Mars był pod opieką EDEREK i to ona powinna decydować o wydatkach. A AgnieszkaP samowolnie korzystała z cudzych pieniędzy!!! Brakuje wielu wpłat z allegro. Nie ma takich sum[/B]

[quote name='paros'][B]Czytam kilka razy i nie wiem czy dobrze rozumiem to, co czytam.[/B]
To są pieniadze, sprawdź dokładnie konto i wypisz wszystkie wpłaty w miesiącach lipiec - sierpień.

[B]To gdzie są wpłaty z cegiełek na Marsa? [/B]
Było allegro w lipcu i dwa w sierpniu, dla ułatwienia zrobiłam zestawienie rodzaju wpłat. Będzie łatwiej znaleźć na koncie po wielkości wpłat. Oczywiście zdarza się, że ktoś nie wpłaci ale są to sporadyczne wypadki.
Część osób wpłacała na konto fundacji ale część korzystała z "Płacę z allegro", które allegro dokładnie rozlicza co do osoby i sumy.

Powinny być takie wpłaty z allegro lipcowego (sprzedano 94 cegiełki):
4 x po 5 zł
4 x po 10 zł
1 x po 15 zł
7 x po 20 zł
3 x po 25 zł
1 x po 30 zł
3 x po 50 zł
RAZEM = 470 zł

Powinny być takie wpłaty z allegra sierpniowego (sprzedano 4 na pierwszym +24 cegiełki na drugim):
5 x po 5 zł
6 x po 10 zł
1 x po 15 zł
2 x po 20 zł
RAZEM = 140 zł[/QUOTE]

[quote name='Agnieszka P']Aga 35 niestety samochód nie jest na powietrze telefony tez nie .I tak dokładamy do psów ale to juz nasza sprawa.
[B]Rottweilery tez kosztuja Fundacje i telefony i paliwo .......[/B][/QUOTE]

A dlaczego te koszty opłacasz cudzymi pieniędzmi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest jakas paranoja. To my od ust sobie odejmujemy, aby wpłacic kasę na psa, a tutaj takie rzeczy. Przeciez to wstyd! To osoby prywatne musza sie rozliczac minimum raz w tygodniu, a Fundacji nie stac na to, aby zrobic JEDNO PORZADNE ROZLICZENIE za ponad dwa miesiące?? Nie no, musze sie powstrzymac, bo zaraz napiszę coś za co dostanę pkt karne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta777']paros popatrz dobrze na te wyciagi tam sa tez przelewy z allegro ale przelew jest za wszystkie aukcje jednoczesnie wyplacany z allegro na konto fundacyjne[/QUOTE]

Na wzrok nie narzekam. A Ty nie widziałaś nigdy wpłaty z allegro od Płace z Allegro?? Tak wygląda wpłacające allegro, kopiuję:

[B][COLOR="#008000"]PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY
PAYU SPÓŁKA AKCYJNA UL. MARCELIŃSKA 90 60-324 POZNAŃ
9811401124500YXXXXXXXXXXXXXX
Wypłata PzA CODE(XXXXXX) IdT(XXXXXX) nick z allegro

[/COLOR][/B]

Gdzie jest taka wpłacająca pozycja?

Każda zbiorcza wpłata z allegro jest poprzedzona mailem gdzie w tabelce jest podane kto ile wpłacił na jaką aukcję. Więc wiadomo w danej wpłacie ile jest dla jakiej aukcji. A tu nie ma ani złotówki dla Marsa z Płace z Allegro!!

[B]przychodzi taki mail:[/B]

[COLOR="#800080"]Informujemy o zleceniu wypłaty środków zgromadzonych na Twoim koncie w Płacę z Allegro.Kwota 000.00
Wypłacający nick wystawiającego allegro
Data 2010-09-44 09:19:39
Numer wypłaty 33333333
Dane do wypłaty Odbiorca wpłaty: imie i nazwisko
adres
Realizacja wypłaty przelewem na konto bankowe:
Numer rachunku: PL000000000000000000000000

Zestawienie transakcji składających się na wypłatę: (wykaz w tabelce)
Od kogo - Dla kogo -Tytuł i nr aukcji - Kwota - Data wpłaty- Płatność[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=sienna]Dług marsa 2310zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#a0522d]wpłaty;800zł,500zł,w faktórze rotki 570zł.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Realnie czytając to forum i patrząc na sposób współpracy między organizacjami i wolontariuszami zbierającymi pieniądze którzy zamiast zmobilizować się nad działaniami na rzecz zwierząt [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]szukają jakiejś sensacji tam gdzie akurat myślę że w tej chwili jej nie ma. Jest mi przykro...[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pies został przyjęty do lecznicy ponieważ gwarancje finansowe dawała na niego Rottka Krakowska która dotychczas zawsze rególowała długi lecznicowe , Realnie pies miał być pod oficjalnym patronatem rottki i Faktóra za leczenie miała być wystawiona na Rottkę krakowską.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]P.A. potwierdzam osobiście pomagała przy psie,który jak można obiektywnie poczytać parę stron wcześniej do łatwych nie należał.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Dzięki sporej pracy po 1,5 miesiąca został przez nas i dom tymczasowy do którego trafił od nas ucywilizowany na tyle że obecnie cieszy się szczęśliwym pobytem w cudownym domu ostatecznym[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Został adoptowany!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Z mojej strony mogę powiedzieć że podjęcie leczenia i taki a nie inny system rozliczenia za zabiegi wynikał z kilkuletniej współpracy z A.P. i naprawdę nie rozumiem dlaczego w tej sytuacji tak strasznie atakują państwo człowieka który realnie pomógł Marsowi a po przestudiowaniu wyciągów z konta nie widzę tam jakiś niebotycznych malwersacji....[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=black]Serdecznie wszystkich pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Monika Batog[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]lekarz Marsa[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Pani Moniko,

nie byłoby takiego oburzenia, gdyby było wykonane porządne rozliczenie. Na poczatku p.Agnieszka napisała że wpłynęlo na Marsa jedynie niecałe 600zł. Gdybysmy nie naciskali, czy p.Agnieszka byłaby laskawa nam napisac ze jednak wpłat było więcej??
Wybaczcie, ale ja bogata nie jestem.. i dla mnie jest różnica pomiędzy kwotą 600 a prawie 1400zł.... więc mielismy pasc ofiara oszustwa?? Nie wiem jak to inaczej nazwac.

Pomoc - pomocą, ale każdy chce wiedziec czy jego pieniądze trafily de facto na MARSA. I mamy do tego prawo. a osoba, która zajmuje się zbieraniem pieniedzy - ma obowiązek umieszczac rozliczenie. Czy ja wymagam cudów?? Chyba tak :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rosyjski toy']Nie wnikam w szczególły ale myślę że Rottka ma więcej niż 1 marsa na którego zbiera pieniążki...
Osoby które nadzorowały aukcje i bazarki powinny śledzić kto i ile wpłacił na Marsa zrobić zestawienie i potem sprawdzić czy na koncie rotki te sumy się faktycznie znalazły to chyba nie jest trudne?[/QUOTE]

Jak mamy to sprawdzic skoro nikt nie ma wgladu do niepokreslonych wyciągów?? Ja moge to sprawdzic.. ale musze miec wyciagi...

EDIT:

poza Tym PAROS chyba wyraźnie napisala ile powinno wplynac pieniedzy z allegro... a moze ja mma kazdego z osobna pytac czy wplacil pieniadze czy tez nie??
Kurcze kazdy jest dorosly i odpowiedzialny za swoje decyzje. Pani Agnieszka podjela decyzja o uzyczeniu konta to chyba zdawala sobie sprawę z tego, że TRZEBA sie rozliczyc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Pani Moniko,

nie byłoby takiego oburzenia, gdyby było wykonane porządne rozliczenie. Na poczatku p.Agnieszka napisała że wpłynęlo na Marsa jedynie niecałe 600zł. Gdybysmy nie naciskali, czy p.Agnieszka byłaby laskawa nam napisac ze jednak wpłat było więcej??
Wybaczcie, ale ja bogata nie jestem.. i dla mnie jest różnica pomiędzy kwotą 600 a prawie 1400zł.... więc mielismy pasc ofiara oszustwa?? Nie wiem jak to inaczej nazwac.

Pomoc - pomocą, ale każdy chce wiedziec czy jego pieniądze trafily de facto na MARSA. I mamy do tego prawo. a osoba, która zajmuje się zbieraniem pieniedzy - ma obowiązek umieszczac rozliczenie. Czy ja wymagam cudów?? Chyba tak :roll:[/QUOTE]
Oczywiście że nie powinniście paść ofiarą.Tylko Dlaczego zakładacie że ktoś was chce oszukać?? Realnie znam o wiele bardziej ciekawe formy oszustw...i zdecydowanie mniej medialne;-))) Uważam że Rottka powinna na pw.dostać info ile według was zostało zebrane potem powinna sprawdzić czy faktycznie zostało zebrane I jeśli były jakieś wątpliwości to powiniście na pw. poprzesyłać sobie wyciągi i dopiero jakby dalej były jakieś wątpliwości to wtedy oficjalnie puszczać na forum że jest jakieś O S Z U S T W O..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rosyjski toy']Nie wnikam w szczególły ale myślę że Rottka ma więcej niż 1 marsa na którego zbiera pieniążki...
Osoby które nadzorowały aukcje i bazarki powinny śledzić kto i ile wpłacił na Marsa zrobić zestawienie i potem sprawdzić czy na koncie rotki te sumy się faktycznie znalazły to chyba nie jest trudne?[/QUOTE]

No własnie wiadomo, proszę zajrzeć na poprzednią stronę ile wpłat brakuje. I te wpłaty miały określony cel i były do dyspozycji opiekuna Marsa.

Link to comment
Share on other sites

Ale nikt nie puścil jeszcze informacji, że jest to oszustwo.. każdy domaga się wyjasnienia sytuacji...sprawa zaczela się od tego, że chcielismy spłacic dług.. potem wyszlo, że jest niecałe 600zł uzbierane na Marsa. Więc nie ma co się dziwic, że chcemy to wyjaśnic. A pisanie PW niestety tutaj nic nie da. Całościowe rozliczenie musi zostac umieszczone przez Panią Agnieszkę na wątku. Tym bardziej, że nie każdy pisał na forum, że bedzie cokolwiek wpłacac... a przypuszczam, że mogli byc też tacy, którzy obiecali, a nie wpłacili, bo "coś tam". Gdyby każdy robił takie podliczenia to nigdy byśmy nie wiedzieli ile jest pieniędzy na psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Jak mamy to sprawdzic skoro nikt nie ma wgladu do niepokreslonych wyciągów?? Ja moge to sprawdzic.. ale musze miec wyciagi...

EDIT:

poza Tym PAROS chyba wyraźnie napisala ile powinno wplynac pieniedzy z allegro... a moze ja mma kazdego z osobna pytac czy wplacil pieniadze czy tez nie??
Kurcze kazdy jest dorosly i odpowiedzialny za swoje decyzje. Pani Agnieszka podjela decyzja o uzyczeniu konta to chyba zdawala sobie sprawę z tego, że TRZEBA sie rozliczyc...[/QUOTE]
Oczywiście ze trzeba tylko można to zrobić na spokojnie ,nie zawsze ktos ma czas siedzieć i natychmiast sprawdzać konto ,odpisywać ,wklejać, Nie wydaje mi się żeby p.A. chciała was oszukać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Ale nikt nie puścil jeszcze informacji, że jest to oszustwo.. każdy domaga się wyjasnienia sytuacji...sprawa zaczela się od tego, że chcielismy spłacic dług.. potem wyszlo, że jest niecałe 600zł uzbierane na Marsa. Więc nie ma co się dziwic, że chcemy to wyjaśnic. A pisanie PW niestety tutaj nic nie da. Całościowe rozliczenie musi zostac umieszczone przez Panią Agnieszkę na wątku. Tym bardziej, że nie każdy pisał na forum, że bedzie cokolwiek wpłacac... a przypuszczam, że mogli byc też tacy, którzy obiecali, a nie wpłacili, bo "coś tam". Gdyby każdy robił takie podliczenia to nigdy byśmy nie wiedzieli ile jest pieniędzy na psiaka :)[/QUOTE]
Jak ktoś wpłaca to ma albo potwierdzenie z Banku albo z poczty to nie jest problem, na przyszłość warto robić takie zasady wtedy nie ma niejasności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rosyjski toy']Oczywiście ze trzeba tylko można to zrobić na spokojnie ,nie zawsze ktos ma czas siedzieć i natychmiast sprawdzać konto ,odpisywać ,wklejać, Nie wydaje mi się żeby p.A. chciała was oszukać[/QUOTE]

Pani Moniko.... ale ja to rozumiem... tylko, że rozliczenia nie było przez 2 miesiące... wystarczająco długo czekalismy, tak mi sie wydaje... a jesli jest jakis problem z podsumowaniem wpłat, to ja naprawde mogę sprobowac rozszygfrowac wplaty... tylko ja nie jestem upowazniona do tego, aby zagladac w wyciągi Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rosyjski toy']OK ale znależliście te wpłaty na wyciągach??[/QUOTE]

Widnieja.. chyba dotycza Marsa.. nie umiem okreslic bo nie wyrazne cyferki sa tam, poza tym kwoty zamazane.

[quote name='rosyjski toy']Jak ktoś wpłaca to ma albo potwierdzenie z Banku albo z poczty to nie jest problem, na przyszłość warto robić takie zasady wtedy nie ma niejasności.[/QUOTE]

Nie kazdy siedzi na watku i sprawdza takie rzeczy.. poza tym to nie my mamy obowiazek sprawdzac, tylko odwrotnie ;) a sugestie dot. regulaminu proszę kierowac do Administratora :)

OTo fragment regulaminu:

13. W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, wydatków i salda końcowego.
a. gdy fundusze zbierane są na konto fundacji/ schroniska na ogólne potrzeby rozliczenia nie sa potrzebne
b. gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie. Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne, a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy. Fundacja/schronisko infromuje o tym ile zostało pieniędzy i że wykorzystuje je na inne potrzeby.
c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia, a po skończonej akcji zapytać userów na co chca przekazać reszte pieniędzy.
d. W WYPADKU GDY ROZLICZEŃ NIE BĘDĄ ZAMIESZCZANE W 1 POŚCIE WATKI BĘDĄ USUWANE, A OSOBY ZBIERAJĄCE PIENIADZE BĘDĄ BANOWANE

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam jeszcze raz kilka ostatnich stron i ustosunkuję się do stwierdzenia ze kasa na psy jest lana do baku.
Wiele psów wymaga transportu i na wodę się nie pojedzie Fundacja ma prawo ze swoich środków darowizn wpłat lać benzynę do celów statutowych. Sprawdzanie domów,transport psów,wizyty w lecznicy z psami.
Jeśli ktoś myśli inaczej to chętnie podyskutuję;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Widnieja.. chyba dotycza Marsa.. nie umiem okreslic bo nie wyrazne cyferki sa tam, poza tym kwoty zamazane.



Nie kazdy siedzi na watku i sprawdza takie rzeczy.. poza tym to nie my mamy obowiazek sprawdzac, tylko odwrotnie ;) a sugestie dot. regulaminu proszę kierowac do Administratora :)

OTo fragment regulaminu:

13. W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, wydatków i salda końcowego.
a. gdy fundusze zbierane są na konto fundacji/ schroniska na ogólne potrzeby rozliczenia nie sa potrzebne
b. gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie. Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne, a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy. Fundacja/schronisko infromuje o tym ile zostało pieniędzy i że wykorzystuje je na inne potrzeby.
c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia, a po skończonej akcji zapytać userów na co chca przekazać reszte pieniędzy.
d. W WYPADKU GDY ROZLICZEŃ NIE BĘDĄ ZAMIESZCZANE W 1 POŚCIE WATKI BĘDĄ USUWANE, A OSOBY ZBIERAJĄCE PIENIADZE BĘDĄ BANOWANE[/QUOTE]
Ciekawe nawet nie wiedziałam że przez forum można zbierać pieniądze? czy to legalne? Na większość zbiórek publicznych jest potrzebna zgoda z ministerstwa??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rosyjski toy']Ciekawe nawet nie wiedziałam że przez forum można zbierać pieniądze? czy to legalne? Na większość zbiórek publicznych jest potrzebna zgoda z ministerstwa??[/QUOTE]

Na forum zbieraja pieniądze równiez osoby prywatne. Czy jest to legalne?? Chyba doskonale Pani zna odpowiedź. ;) wazne, że pieniadzę są przeznaczone na psy.. a chyba o to chodzi na tym forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rosyjski toy']Przeczytałam jeszcze raz kilka ostatnich stron i ustosunkuję się do stwierdzenia ze kasa na psy jest lana do baku.
Wiele psów wymaga transportu i na wodę się nie pojedzie Fundacja ma prawo ze swoich środków darowizn wpłat lać benzynę do celów statutowych. Sprawdzanie domów,transport psów,wizyty w lecznicy z psami.
Jeśli ktoś myśli inaczej to chętnie podyskutuję;-)[/QUOTE]

[B][SIZE="3"]Po pierwsze te pieniądze były wpłacane nie na fundację tylko dla Marsa i należały nie do fundacji a do opiekunki Marsa. Innymi pieniędzmi niech fundacja dysponuje jak chce.

[COLOR="#ff0000"]A pytanie z "innej beczki" - czy na pewno poprawiła się higiena w klinice czy nadal pani suszy "ligninę" na grzejnikach??[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros'][B][SIZE="3"]Po pierwsze te pieniądze były wpłacane nie na fundację tylko dla Marsa i należały nie do fundacji a do opiekunki Marsa. Innymi pieniędzmi niech fundacja dysponuje jak chce.

[/QUOTE]

Ja napisze od siebie. Wpłacając pieniadze na Marsa nie byłam poinformowana o tym, że byc może z moich pieniędzy zostanie opłacone paliwo.. tyle w tym temacie. Cele statutowe to cele statutowe. Wpłaty na Marsa, to wpłaty na Marsa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...