Jump to content
Dogomania

Choco -nasza czekoladowa lisiczka (strona 96- skoki str. 55, 57


Czoko

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dowód osobisty i dokumentacja samochodu na szczęście została w domu.
Kartę zasiępczą do telefonu udało się zdobyć tylko po zastrzeżeniu jeszcze nie jest aktywna...a telefon ... cóż kupiliśmy Tacie najtańszy zestaw Tak-Tak, który spodobał się mnie i Krzysiowi.

A roślinki - trudno znowu muszę iść je kupić...

Link to comment
Share on other sites

To dobrze że tak spokojnie i rozsądnie podchodzisz do tak przykrych wydarzeń, bądź co bądx to ogromna przykrość i kłopot i nerwy, nie mówiąc tez o kosztach..:shake:
Wiesz Ewo... tak myśląc o tej sprawie... pewnie złodziej ukradł żeby sprzedac i ....no właśnie....w sumie to ja NIGDY nie kupiłabym "podejrzanie" tanich rzeczy od podejrzanych ludzi... kupujący niestety sami trochę nakręcają taki " biznes"... od razu mam proste skojarzenie z " rasowymi szczeniakami za półdarmo".. gdyby nie popyt nie byłoby podaży... a złodziei nie trawie:mad: :angryy: jakoś szczególnie mnie denerwują:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Tak Haniu - też myślę ze taki był cel kradzieży - nic nie dała akcja poszukiwawcza przeprowadzona natychmiast na Fitnessie.
Mąż był taki zadowolony ze swojego nowiutkiego Sony Ericksona 510 i - przy przedłużaniu umowy właśnie go wyminiał za poprzedni...
Nie wszystkie komisy niestety sprawdzają żródła pochodzenia towaru i zawsze było pełno sprzedawców na targowiskach.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Nawet nie wiem jak się dogadał z nimi, coś razem załatwiali.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Dość problemów – wracam do codzienności![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Smarkata narozrabiała w piątek i sobotę! [COLOR=red]Ja przez nią kiedyś zawału dostanę![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]W piątek nie wiadomo kiedy weszła z kimś do łazienki, ktoś ją zamknął nie wiadomo na jak dlugo i mamy całe podrapane drzwi łazienki – już teraz wiem jak wyglądają zniszczenia gdy opisywaliście co potrafią psy![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]W sobotę z mężem spieszyliśmy się na EKG serca nie wiadomo jakim cudem suczka wyślizgnęła się z mieszkania koło naszych nóg, zbiegła na dół a do kamienicy akurat wchodził sąsiad i wybiegła na ulicę... Nie reagowała na żadne wołanie, na nic – była beż smyczy, bez niczego. Dopiero przerażona na ulicy doczołgała się do męża.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Poznałam więcej szczegółów jeśli chodzi o Krzysia ale wtedy nie miałam głowy do opisywania tego forum – wiecie co nam się zwaliło![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wtedy Krzyś pisał całościowy sprawdzian z matematyki z całości materiału z 3 lat. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Napisał najlepiej z całej klasy i dostał 16/18 pkt i ocenę +5 tak więc ostatecznie będzie 4 na koniec gimnazjum...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Teraz czekamy na wyniki egzaminu gimnazjalnego, dalej cały czas ma referaty, prezentacje, odpytywanie i walczy o czerwony pasek na świadectwie. Myśli o zmianie w szkole, do której się wybiera![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Co do Krzysia- świetnie....to znaczy że radzi sobie ze stresem.. szkoda tylko trochę...ale.... czwórka to dobry stopień nie ma co marudzić......:cool3: ..w sumie... gratuluję!
Co do Choco...... ha! wyobraż sobie ,że jak pojechałam do mamy to Fiśka też taki numer jej wycięła.. nas nie było a Figa została z mamą...mama wyszłą na chwilę z domu ,a jak wróciła i otworzyła drzwi to Fiśka smyrgnęła na dół. na szczęście pobiegła nie na ulicę ( drzwi na klatkę były zamknięte) ale po schodach do piwnicy ..i mama musiała ją jakimś cudem tam dopaść i praktycznie zanieść na górę:shake: całe szczęście dla Choco ,że nic jej nie rozjechało:shake: ...jak to trzeba uważać na te psy-węże:diabloti: w czapkach niewidkach na dodatek ( skoro zamknęliście ją w łazience)

Link to comment
Share on other sites

To Bunia jeszcze na początku swojej bytności u nas też podobny numer wycięła jak przyszedł listonosz i zaomniał długopisu, otworzyłem drzwi żeby go zawołać a ta na klatkę. Dobrze że listonosz był dopiero na półpiętrze i był względnie normalny. Jak zawołałem żeby ją łapał to zastawił jej drogę i ją dopadłem.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3] My siedzimy w domu - mąż chciał jechać w góry, dla mnie to byłyby 2 dni spędzone w podróży, Krzyś wcale nie chciał jechać a gdy doszły niespodziewane wydatki związane z kradzieżą zrezygnowaliśmy z wycieczki.
Hi, hi, hi - myszka wieczór była ostatnim gimnazjalnym balu![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']mam nadzieję, że teraz czekają na Was same dobre rzeczy- przykrych przygód już dość;) a w przyrodzie musi być rónowaga:lol:[/quote]


Tak wiq dziękuję też mam nadzieję ze kiedyś wszystko sie odwróci...

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem dziś zbytnio aktywna więc przekopiuję Wam dzisiejszy odcinek z naszego Bloga:

[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff2020][B]7 czerwca Prywatna wyspa mojego męża i Choco [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]W czwartek 7 czerwca siedziałam sobie w domu razem z synem a mąż z małą pojechał bardzo wcześnie rano nad Wisłę! Opowiadał bardzo ciekawie swoje wrażenia – od dawna nie widział naszej suczki tak radosnej, żywiołowej i wesołej, podrzucającej samej sobie patyki, pływającej z taką prędkością. Przeprawili się na prywatną nowopowstałą wyspę na Wiśle i dopiero dużo później przepłynął do nich jakiś pies i po przełamaniu lęku przed wielkością zaczęła się szaleńcza zabawa. W drodze powrotnej mąż zobaczył dużo maków i koniecznie chciał mi je pokazać... Pojechaliśmy spełnić to marzenie i... podczas robienia zdjęć zgubiłam kabelek od aparatu fotograficznego – widocznie był w pokrowcu aparatu... [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku']i oby ten kabelek zakończył wreszcie tę niemiła serię:shake: A gdzie dokładnie nad Wisłę chodzicie?[/quote]


Dziękuję bardzo też mam taką nadzieję!
Tuż przed Powsinem skręcamy w stronę Sanktuarium i jedziemy do Ciszycy - właśnie tam są nasze plaze i ukochane wały.

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ciąg dalszy historyjki kiedyś ukaże się w Blogu na ONET. Może tam będziecie mieli ochotę nas odwiedzić? A może coś znowu kiedyś tutaj dla Was wkleję?[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Dziś jest ważny dzień dla Naszej Rodziny![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]16 lat temu [COLOR=red][B][COLOR=red]12 czerwca 1991 roku o godz. 9.45[/COLOR][/B][/COLOR] przyszedł na świat nasz Krzyś![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Jubilat dziś w ciągu dnia jedzie na jakiś (mówił mi kilka razy nazwę zespołu ale nie zapamiętałam) koncert do katowickiego Spodka.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rano dowiedziałam się o innym paszteciku: zawieszają na kilka miesięcy obydwa autobusy, którymi jeżdżę do pracy – będę miała albo przesiadki albo wędrówkę z Puławskiej na Al. Niepodległości.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teraz pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i... już muszę włączyć służbowego maila i zniknąć Ewa[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko'][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Jubilat dziś w ciągu dnia jedzie na jakiś (mówił mi kilka razy nazwę zespołu ale nie zapamiętałam) koncert do katowickiego Spodka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[/quote]

Jeśli dzisiaj w Spodku to zespół "Dream Theater"
najtańsze bilety powyżej 100pln + pociąg w dwie strony
WOW jak mawiali starożytni egipcjanie :crazyeye:
ładnie młody pojechał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']Jeśli dzisiaj w Spodku to zespół "Dream Theater"
najtańsze bilety powyżej 100pln + pociąg w dwie strony
WOW jak mawiali starożytni egipcjanie :crazyeye:
ładnie młody pojechał :evil_lol:[/quote]

Więc rzeczywiście miał racje że takiego zespołu nie znam i akurat to nie spodobałoby mi się - na inne - Davida Gilmoura czy Tonnie Emmanuela mnie zabierał. Grając na gitarze elektrycznej i elektroakustycznej zna i gra różne rodzaje muzyki.
Babcia mu zrobiła taki prezent i pojechali z kolegą z równoległej klasy i jego rodzicami ich samochodem ale do benzyny i tak trzeba się dołożyć.

Link to comment
Share on other sites

Najlepsze życzenia dla zodiakalnego Bliźniaka:loveu: :new-bday: :tort:
Muszę przyznac że bardzo podobają mi się prezenty niematerialne tylko takie właśnie...koncert, wycieczka itp.

Kiedys nawet myślałam żeby zabrać Fiśkę nad Wisłę ale trochę się boję ...to duża rzeka ( i głęboka) :shake:

Spróbuj jednego dnia opcji przesiadkowej , a drugiego dnia opcji dochodzącej...to chyba najlepiej Ci pomoże w podjęciu decyzji...;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Nasze przygody z telefonem męża wcale nie skończyły się na zakupie zestawu Tak-Tak w ubiegły wtorek! Codziennie interweniowaliśmy telefonicznie – każdy konsultant coś sprawdzał, wypytywał o nasze dane, o nr kart SIM duplikatu, każdy mówił o innym terminie oczekiwania od 10 minut do 5 dni roboczych a czas płynął i było święto – Boże Ciało co nie wpłynęło na wszystko korzystnie.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Po kolejnej bezskutecznej piątkowej i sobotniej telefonicznej interwencji poszliśmy do salonu. Od jednej osoby usłyszeliśmy że mamy dalej czekać – nr naszej karty SIM dalej nie ma w systemie - ale w sobotę archiwum jest zamknięte i dokumentu – umowy nie da rady znaleźć!!![/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Trafiliśmy do Kierowika sekcji – wszystko dało się odnaleźć. Umowa podpisana we wtorek zagubiona się odnalazła ale konieczne okazało się podpisanie następnej i .... telefon zadziałał natychmiast!!! W poniedziałek był kolejny problem – nie można było wysłać SMS - nikt nam nie powiedział wcześniej że w tym celu należy zwrócić się do konsultanta żeby aktywować tą funkcję! Od wczoraj nareszcie telefon działa i nasza zabawa trwała równo tydzień...[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]W nocy przed godziną 3 nasz strózujący pies zaszczekał – przyjechał Krzyś... Do mojego wyjścia do pracy był bardzo mało komunikatywny – spał i nic nie wiem jak się spodobało w Katowicach![/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku']Najlepsze życzenia dla zodiakalnego Bliźniaka:loveu: :new-bday: :tort:
Muszę przyznac że bardzo podobają mi się prezenty niematerialne tylko takie właśnie...koncert, wycieczka itp.

Kiedys nawet myślałam żeby zabrać Fiśkę nad Wisłę ale trochę się boję ...to duża rzeka ( i głęboka) :shake:

Spróbuj jednego dnia opcji przesiadkowej , a drugiego dnia opcji dochodzącej...to chyba najlepiej Ci pomoże w podjęciu decyzji...;)[/quote]

Dziękujemy bardzo , dziękujemy!
Znowu dziś nie ma "edit"!
Wypróbuję obydwie wersje chociaż przypuszczam że najmniej czasu i nerwów będę traciła podczas codziennych pieszych wędrówek z Puławskiej na Al. Niepodległości. Na obojętne jaki przystanek i tak muszę iść 5 minut.

Główny nurt Wisły rzeczywiście bywa nieciekawy. (zobacz dzisiejszą albo jutrzejszą historyjkę o moich wrażeniach z pobytu na prywatnej wyspie na Wiśle - w Blogu na ONET!)
Choculka już wcześniej nauczyła się pływać nad Biebrzą. Z wycieczkami nad Wisłę mieliśmy to szczęście że zanim wszystko wyschło było bardzo dużo płytkich dodatkowyc zatoczek i płytki powolny nurt tuż brzy brzegu - właśnie to było miejsce, w którym w zimie przechodziłam wbród rzekę - woda po kostki troszkę dalej było głębiej.

Link to comment
Share on other sites

A jednak złamałam się - dopiero to się ukaże jutro wieczór... ale i tak nie znasz bez wizyty u nas odcinka z wczoraj i dzisiaj bez wizyty... kopiuję to specjalnie Dla Ciebie skoro poruszyłaś tem temat:

Wisła bywa niebezpieczna i zdradliwa:

[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]8 czerwca jak chodziłam po środku Wisły...cd. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Spędziliśmy tam bardzo mało czasu – mąż zaczął obserwować wodę i wydawało mu się ze zmienia się poziom wody... [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Pamiętaliśmy że mniej więcej rok temu po właśnie takim gwałtownym przypływie gdy na południu Polski były duże opady cały brzeg Wisły i Wały Wiślane do znacznej wysokości były całkowicie zalane a od kilku dni teraz na południu Polski też padało i słyszeliśmy o gwałtownych burzach w różnych częściach kraju! Wtedy dzień wcześniej też obserwowaliśmy na piasku z jaką prędkością postępował przypływ. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Szybko zebraliśmy swoje rzeczy i przenieśliśmy się na normalny brzeg. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Hi, hi, hi – szłam na smyczy!!! Nie mieliśmy ze sobą innej linki a głębokość wody i prędkość nurtu dość szybko się zmieniła. Miejscami woda sięgała mężowi po pas a jest ode mnie wyższy!!! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Nieco przerażona patrzyłam na naszą świetnie pływającą suczkę - musiała włożyć dużo wysiłku w dopłynięcie do brzegu ale i tak prąd ja znosił...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]W dnie rzeki zaobserwowałam w tym dniu jeszcze inne zjawisko – stawiałam nogę na piasku i nagle zapadałam się głębiej o 10-20 cm co przy tej głębokości wody robiło się bardzo niebezpieczne. Tak samo zachowywał się całkiem suchy piasek już na brzegu! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Więc takim zjawiskiem można tłumaczyć wypadki gdy czasem się słyszało że ktoś szedł piaszczystym brzegiem rzeki czy morza i nagle się zapadał w dno i tonął – to mogło być coś podobnego!!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4] Robiło się już coraz cieplej, przyjechali inni ludzie – suczka nie mogła już dłużej biegać luzem i bez kagańca, spędziliśmy tam już kilka godzin i mieliśmy jeszcze inne plany – najpierw chciałam zatrzymać się na poszukiwania kabelka, potem planowaliśmy pójście do kina. Ruszyliśmy w drogę powrotną [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...