Jump to content
Dogomania

Shojo - nasza Akita


sylwekw

Recommended Posts

Dominiko wydaje mi sie ze wszystko wyjasniłysmy sobie na gg a jesli nie to pisz jeszcze chetnie odpowiem jesli coś Cie trapi

PS: [U]do wszystkich którzy chca skomentowac wszesniejszy post[/U]: to co wczesniej napisałam było kierowane do Sylwka to jest jego galeria i Shojo a jesli ktos jest ciekaw moich pogladów niech pisze u mnie w galeri albo na gg chetnie odpowiem i porozmawiam na ten temat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwekw']Na razie tylko trzy zdjecia z ostatniego naszego spacerku z nowym znajomym Goldenkiem:

[IMG]http://republika.pl/highelv/fotos/shojo/shojo_porto1.jpg[/IMG][/quote]

To zdjęcie jest fantastyczne! Trochę jakby właśnie porywali je kosmici ;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weihaiwej']To zdjęcie jest fantastyczne! Trochę jakby właśnie porywali je kosmici ;););)[/quote]


Dziękuję, dziękuję.

Dzisiaj poskanuję jak Shojo się "zajmuje" suszonymi tchawicami poleconymi mi przez Kasię ("Kasia_i_Łukasz"). Jak zeskanuję to i pokażę :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O... Widzę, że podczas mojej nieobecności pojawiły się jakieś zdjęcia. :cool3: Oczywiście 3-ecie promienne zdjęcie piękniutkie :loveu:. A swoją drogą co tak mało? :cool3: Sylwek - ty mi się nie dołuj. Widzisz, jaka pogoda piękna? Głowa do góry. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie wcięło nie wcięło .. :-) ... ale teraz taka pogoda, że żąl siedzieć przy kompie a jak wracam do domu o 22:00 to też sie już nie chce, zabawy z psem, praca w ogrodzie to przyjemności ...

No ale znów mnie zawstydzacie - jeśli tu ktoś zagląda to wstawię te zdjęcia ... bo juz zeskanowałem .... Miroszka!. Tyl;ko od saknera do Internetu tak daleeekkkoooo :-).

Ok dzięki za zachętę i mobilizację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Nie wcięło nie wcięło .. :-) ... ale teraz taka pogoda, że żąl siedzieć przy kompie a jak wracam do domu o 22:00 to też sie już nie chce, zabawy z psem, praca w ogrodzie to przyjemności ...

No ale znów mnie zawstydzacie - jeśli tu ktoś zagląda to wstawię te zdjęcia ... bo juz zeskanowałem .... Miroszka!. Tyl;ko od saknera do Internetu tak daleeekkkoooo :-).

Ok dzięki za zachętę i mobilizację.[/quote]

Phi... Mówisz tak, jakby nikt tu naprawdę nie zaglądał... A przecież zaglądamy. I żądamy zdjęć.... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam żadnych specjalnych nowych zdjęć ale ponieważ mnie tak naciskacie to obiecane zdjęcia z gryzakami wstawiam a jakieś nowe planuję zrobić niebawem ... :-)

[IMG]http://www.toruande.org.pl/dogo/shojo/shojo_gryzak4.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.toruande.org.pl/dogo/shojo/shojo_gryzak8.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.toruande.org.pl/dogo/shojo/shojo_gryzak12.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='sylwekw']Na wystawę w Warszawie 8 września idę ale jako widz. Będę filmował akity i może jakies inne psiaki.

A ze zdjeciami trochę gorzej bo ..... wreszcie zabieram się za robienie strony www ...... teraz kiedy trzeba je rejestrować w sądzie :-)[/quote]

Czy mógłbyś zwrócić uwagę też na Tollery tzn. Nova Scotia Duck Tolling Retriever gdybyś był o odpowiedniej porze - koleżance mieszkającej w innym mieście zależy na zdjęciach i wogóle czymś z ich ringu - zwłaszcza ujęciach suczki a tylko z moim aparatem nie chciałabym żeby znowu była jakaś wpadka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...