Jump to content
Dogomania

Ciąża? ?


Czarodziej

Recommended Posts

wnioskuje, że nie potwierdziłeś ciąży u weta tylko przypuszczasz, że w niej jest...ani powiększenie brzucha ani powiększenie gruczołów nie musi swiadczyć o ciąży...najlepiej zrobić usg i byc pewnym w 100% a nie tylko przypuszczać...gruczoły moga się powiększyć choćby poprzez ciążę urojoną która się niekiedy zdarza jesli nie dojdzie do zapłodnienia więc ja bym zewnetrznymi objawami sie nie sugerowała tylko wybrała się z psem na usg do lecznicy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Jakiej rasy jest suczka ? Czy ma uprawnienia hodowlane ?
Z tego co piszesz to wydaje mi się że ma ciążę urojoną.
Weterynarz nie gryzie ;).[/QUOTE]
Dzisiaj usg potwierdziło ciąże, 3-4 pieski tylko z tego taki mały brzuszek:) wet zapewnia że wszystko ok:) a ja cierpliwie czekam za czekoladowymi słodyczami. Jednak to nie było urojona;]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście dogomaniacy nie mogą się powstrzymać od krucjaty anty-kundelkowej i najprostsze pytanie nowego użytkownika wkładane jest pod lupę, oglądane z pięciu stron i poddawane przesłuchaniu na wypadek ewentualnego popełnienia przez pytającego zbrodni rozmnażania kundelków.
Jestem ZA rozmnażaniem tylko psów mających uprawnienia, ale do licha, czy KAŻDE proste zapytanie, na które jest prosta odpowiedź musi się wiązać dla zadającego z przesłuchaniem i podejrzliwością? Miłe to nie jest.
Czarodziej zadał proste pytanie, nie można dać prostej odpowiedzi?

Link to comment
Share on other sites

Nie dziw się że ludzie o to pytają, zbyt wiele się słyszy o rozmnażaczach, hmm a po częsci te pytania to już standard, skoro Czarodziej nie ma pretensji że jest brany pod ostrzał pytań to czemu Tobie to przeszkadza??

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie moja suczka jest w 35tym dniu a brzuch już całkiem spory. usg w 28dniu stwierdziło 3 szczenięta. sunia normalnie waży 1,6kg, a teraz wygląda już jakby mogła się szczenić niedługo. zastanawiam się czy może jakiś szczeniak się nie schował na usg, albo wód płodowych tyle?

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję że u niej tak nie będzie...3 jest akurat-łatwiej urodzić niż jednego, a jednocześnie łatwiej wychować niż 5. to jest taki maluch że naprawdę mam nadzieję że to chodzi raczej o ilość wód płodowych a nie szczeniąt, bo nie wyobrażam sobie 5 szczeniąt przy tak małej suni.

Link to comment
Share on other sites

wiem, ja teraz w ogóle obchodzę się z nią jak z jajkiem:) to moja ulubienica, ukochany piesek, i postaram się jak tylko mogę żeby wszystko było ok, zarówno z nią jak i ze szczeniętami. trzymam kciuki za nią żeby urodziła zdrowe maluchy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...