Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196042-Kaukaz-Borys-z-Zamościa-prosimy-o-pomoc-brakuje-pieniędzy-zeby-mu-pomóc!!!!!!!!!?p=15697683#post15697683"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1960...3#post15697683[/COLOR][/URL]

Cioteczki, proszę chociaż o 5 zł dla tej biedy .[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny rozmawiałam włąśnie z moniką włąściciel terenu sie nie odzywa więc musimy sierotę wyciągnąć sami,ustaliłyśmy już co i jak teraz potrzebna jest tylko osoba która potowarzyszy mi lub mojemu mężowi kubie w drodze do hotelu(bo nie podejmujemy się podrózy samemu z nieznanym psem na takiej trasie)
droga jest długa bo w jedną stronę to ponad 250 km więc zejdzie się nam pewnie cały dzień...czas nagli bo sunie trzeba zawieżć do końca tygodnia bo potem chyba przepada nam rezerwacja hotelu....u nas odpada tylko sobota bo wtedy nie ma nas w wawie...
czy ktoś jest chętny pomóc furii?

Link to comment
Share on other sites

Prawie wszystko dograne, kilkakrotnie rozmawiałysmy dzis z Ania o przebiegu zabrania Suni, spotkamy sie jeszcze przed samym wywozem bo muszę sie z Nia pozegnac :( tzn z Sunią.
Zaraz po pierwszym telefonie Ani odezwał sie tez w koncu wlasciciel terenu, jest w sobote wiec od tego dnia moge tam wejsc kiedy chce.
Prosze aby jutro odezwal sie Nasz Skarbnik bo nie wiem kto poza Nim zna wlascicieli hoteliku i bedzie naszym łacznikiem w dalszej opiece nad Sunią.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny..... ustalcie co z ciążą suni ,bo jeżeli ta ciąża jest baaardzo wysoka to ja nie mam u kogo zrobić sterylki. A wetka ktorej ufam bezgranicznie (50 km od Kluczborka) nie wykona takiego zabiegu pod koniec ciąży. Uważa ,że to rzeźnia. Ja zresztą też tak uważam. Widziałam już suki ktore takiego zabiegu nie przezyly. Proszę aby skontaktowała sie ze mną osoba która będzie decydowała o leczeniu i dalszych losach suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']A co zrobicie z szczeniakami jezeli wetka nie zrobi juz sterylki bo ciaza jest za wysoka?[/QUOTE]

Ja jestem za usypianiem slepych miotów :-(. Serce pęka, ale jak się patrzy pózniej na te biedy w schronisku co latami nie moga znalezc domów wiem, ze to jedyna słuszna decyzja:-(

Link to comment
Share on other sites

czy Sunia jest w ciazy okaze sie niestety dopiero w piatek:( mam wielka nadzieje ze nie.
Tez jestem za usypianiem slepych miotóe ale przeczytajcie jeszcze raz historie tej, konkretnej Suni, nigdy nie dano jej byc matka , a całe zycie tylko rodziła. Pamietam jej ból po zabraniu jej szczeniaków w schronie, jej rozpacz kiedy naprzeciwko w kojcu inna suka urodziła szczeniaki, nie widziałam nigdy u zadnej innej suki takiej determinacji w checi dostania sie do tych szczeniat, miała oskalpowana mordke tak bardzo chciala sie do nich przedostac. Uwazam, ze jesli juz zdarzy sie tak, ze jest w ciazy i to zaawansowanej tak ze nikt nie podejmie sie sterylki trzeba zostawic jej jedno dziecko. Mysle ze zasłuzyła na to wszystkim co przeszła i akurat w jej przypadku odebranie jej tej szansy byłoby wyjatkowo okrutne. Dla tego jednego szczylka na pewno uda nam sie znalezc dom, a jej damy cos czego nikt nigdy jej nie dał.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][INDENT][INDENT][B]szybka aktualizacja skarbonki suńki [/B]

[B]wpłaty jednorazowe dla suńki

[/B]30 zł od Łukasza
10 zł alicja c.
10 zł justka (siostra)
30 zł od Anett z bazarku ogłoszeniowego
10 zł kamila z bazarku ogłoszeniowego
10 zł od Magdy z bazarku ogłoszeniowego
89 zł od Martyny z bazarku
10 zł od Pliszka z bazarku
10 zł od Szarotki z bazarku ogłoszeniowego
11 zł od Yoko100 z bazarku
10 zł od Beataczl
10 zł od Shania
25 zł od Eli G.
30 zł od Ada-Jeje [B]razem 295 zł
[/B]

[B]z deklaracji stałych wpłyneło [/B]

Magenka 1 -- 10(XI)
Agaga21 -- 10(XI) 10(XII)
Dariusz --10(XI)
asiek --30(XI)
mama --10(XI)
Goldenek2 --20(XI), 20(XII)
Sasha --10(XI)
Ada-jej --25(XI)
Ankub --100(XI)
Natalia --30(XI)
Bożenka --5(XI)
Ala --5(XI)
[B]za listopad wplyneło 265 zł [/B]

teraz juz wiem ze Taja (na której wpłate czekałam) i Natalia (ktora wpłaciła 30 zł) to ta sama osoba.przepraszam. fajnie by było znalesc jeszcze Kogos ze stałą deklaracja chociaz po 5 zł, ale jakby co to dołoze grosik, bazarki tez moze cos dołożą powinno byc dobrze.

[/INDENT][/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...