Jump to content
Dogomania

Elza z wycieńczonej suni, w zdrową i silną piękność nadal bez domu/warszawa


anetek100

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, że się wkurzacie takimi sytuacjami ale chyba lepiej, że Pani wyraziła swoją opinię niż dusiła to w sobie i po jakimś miesiącu wybuchła, że jej przecież nie chciała !!! ;) lepiej, żeby "stado" do którego wchodzi psiak było zgodne co do chęci przygarnięcia ;)
poza tym Pani wcale nie musiała być "na obcasikach" .... może po prostu nie czuć takiej potrzeby posiadania psiaka jak jej mąż! i tacy ludzie są większym skarbem niż "pseudo" przyjaciele zwierząt, bo od początku wiedzą, że pies/kot nie jest im "potrzebny", a nie po roku/paru latach "pozbywają się" niewinnych stworzeń ;/

Link to comment
Share on other sites

to juz trochę starsze małżeństwo więc podejrzewam, że chodziło o to, gdy (odpukać!!!!) Pan nie wiem będzie miał jakieś badania, zachoruje, to wtedy Pani będzie musiała z sunia przebywać, a z tego co wiem mieszkają na chyba trzecim piętrze w bloku bez windy i może Pani nie podołałaby opiece nad sunią wyprowadzając ją pod nieobecnośc męża...także bardziej chodzi o taka sytuację..zatem zrobiłam dla suni allegro, jest też na adopcjapsa,eoferty.com, kupiepsa, gumtree i może na dniach zrobie więcej ogloszeń..zdjęcia nowe tez będe miała za jakiś czas:):)

Link to comment
Share on other sites

sunieczka nabiera masy:)wygląa lpepiej, pani mwoi ze odżyłą i pdochodzi już do czlowieka ale do obcego z dystansem:)bardzo ladnie je z ręki, i tak można ją leciutko przelupić..przebywa w hoteliku i na allegro ma jednego obserwatora..ale pewnie kolejna nadzieja:(

Link to comment
Share on other sites

tak tak wrzucić można:):):):)sterylka na bank bedzie....właśnie tego chcą przede wszystkim uniknąc jakiegokowliek krzyżowania..nawet prosili mnie, żebym w ogłoszeniach nie pisała żaden amstaf, fila, ogo itp..żeby "pseudusie plastusie";) nie wydzwaniali z super ofertami:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...