Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

No mam nadzieje, ze wytrzyma. Ale jestem tak przyzwyczajona do obecności zwierząt, że dziwnie mi tam będzie..

W ciągu tego tygodnia Dora strasznie przytyła :P dawałam jej karmę na oko i smakołyki i wygląda masakrycznie dopiero wczoraj zobaczyłam jak ona wygląda O.o musze znaleźć jej kubek od karmy..


Wczoraj jechałam z domu do P. Agi podlać kwiaty to stwierdziłam ze zapytam czy mogę z nią wejść do mieszkania i pojechała ze mną ..:D po co miałam ja zostawiać.


W samochodzie i w parku była grzeczna :D

Link to comment
Share on other sites

W tym tyg. wyprowadzałam na spacer  owczarka australijskiego, kundelka i teriera rosyjskiego (z nim było gorzej, bo iść nie chciał :D ) 

 

 

Obecnie jest u mnie Charlie :) niestety miał przykrą sytuacje..zaatakował go pies wielkości Dory..

Link to comment
Share on other sites

Nooo, i będę kilka dni pracować hahah nie wiem czy wam pisałam.. jestem pracoholikiem cóż zrobić :D



Ale to całkiem co innego, jak kilka dni będę pracować po 3-4h tylko a nie wstawanie o 5.30 praktyki, po praktykach praca, powrót do domu ok. 22 zwykle :P



Rodzice planują zabrać mnie nad jakaś wodę, a ja nawet kostiumu nie mam prócz starego sprzed kilku lat :P może zdążę coś tam kupić :)



Byłam z Dorsonem we wt ok. 10 km na rowerze w lesie. Juz biega więcej przy rowerze niż luzem. Na początku jest ok, ale jak już ileś pobiega, to mi tak zwalnia rower, że mam ochotę ja zostawić w piz..du! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...