Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Siłą xD

 

 

Nigdy w życiu nie umyłam jej całej dokładnie. :P Jej kąpiel trwała max 10 minut i miało to miejsce 3 razy w jej życiu. :P

 

Drze się jakby ją ze skóry obdzierano, ostatni raz jak ją kąpałam przypięłam smycz do prysznica w sensie kranu to myślałam, ze mi go wyrwie, plus drzwi od kabiny mało co nie były rozwalone :D tak sie rzucała, że po scianie łapami biegała, bałam sie ze cos sobie zrobi. ledwo ja zalalam woda troche szamponu i płukanie.. kiedys nie zdazylam spłukac wyleciała cała mokra i łazienke mi zalała xd :P Kiedyś jak trzeba było ją wykąpać mama musiała zamknąć się z nią w kabinie.

 

Czy użyjesz do niej siły, czy nie.. nie wykąpiesz jej, ona jak widzi szlauf na podwórku to spierdziela w krzaki i nie ma opcji jej wyciągnąć :D

 

 

Więc jak już się wytarza na szyi biore miske, gąbke i chociaż troche myję, ale jest mróz, wiec nie wiem co zrobić :P bedzie śmierdziuchem :D

Link to comment
Share on other sites

Oscar jeszcze do niedawna też podczas kapieli robił mi cyrki,na wszelki sposób mi zwiewał,ale na szczęście mu już przeszło i teraz jest ok

 

u nas to nigdy nie nastąpi. Panikara z niej straszna

Hej Ola :)

 

To zamknij się z Dorą w kabinie i jedziesz z kąpielą :)

 

Ale to też nie było takie łatwe, bo darła się szarpała.. wiec póki nie musze jej całej myć, to oszczędzę jej stresu 

Link to comment
Share on other sites

Jak było zimno i Jetsu się upaćkał, to też mu prysznic robiłam na dworze :P też spierdziela, więc go uwiązuję do płotu. 
Czasami kąpię go w piwnicy, mam hak na suficie, więc go do tego haka przywiązuję :lol: tam też woda lodowata, więc muszę ciepłą w wiadrach nosić z góry. 

Mi się nie chce dziś do szkoły, mam wf i 4h ćwiczen z modelarstwa, których nie lubię strasznie :P ale za to jutro sobie odpuszczam wykłady. 

Link to comment
Share on other sites

Wdało jej się zakażenie i jest stan zapalny. :( ropa jakaś tam się też pojawiła. Dostała na razie maść i mam też stosować octenisept, jak po 5 dniach nie będzie poprawy, no to będą inne leki, czy też zastrzyki.. muszę po nałożeniu maści Dorze zakładać kołnierz, bo ją tam widocznie szczypie-próbuje drapać.

 

 

nie wygląda to dobrze

 

10904238_772892342760487_524752489_n.jpg

 

10893703_772892356093819_1622144091_n.jp

 

 

 

Jest też od dzisiaj sznaucerka, która tak jak był u mnie w wakacje Charlie-hawańczyk próbuje pilnować swoich rzeczy i ejst zazdrosna

 

Na początku wszystko było ok, psy po powąchaniu trzymały się na dystans i tyle. Potem małej dałam jesć i Dore zamknęłam w pokoju, a jak ją wypuściłam Gera (sznaucerka) już się nakręciłą i jak Dora poszła do kuchni zaczęła szczekać, więc bede musiała w domu je pewnie izolować żeby siedzieć spokojnie :D Znaczy tu nie jest problem z akceptacja się psów, a z zazdrościa sznaucera o inne psy-mieszka sama w domu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...