Jump to content
Dogomania

Kraków-Muszka Gremlinka-mała smutna staruszka po operacji-odeszła za TM [']


rk66

Recommended Posts

AgaG przesłała zdjęcia tej małej stareńkiej sunieczki
Mnie te zdjęcia uderzyły - jaki smutny pyszczek :-(
Więcej napisze Aga.

[IMG]http://img454.imageshack.us/img454/3232/tnhpim13194vc.jpg[/IMG]

[IMG]http://img117.imageshack.us/img117/1069/tnhpim13206ir.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem tylko tyle, że to niemłoda i biedna sunia ze szpitala. Ostatnio jedna wolontariuszka wyprowadzała ją na spacerek i wtedy zrobilam zdjecia jest starsza i bardzo smutna!!

Link to comment
Share on other sites

jesooooooo...ja pomyślałam to samoooo...jedna bida jeszcze nie uratowana a już kolejne się sypią,.........choleraaaaaa jasna y to wzięła i tych wszystkich co szykują tym bidulom taki los......na sądzie ostatecznym to normalnie im osobiście nakopie po ryjach (sorry, ale to już nie do wytrzymania się staje)

Link to comment
Share on other sites

jaka piekna uszatka.....PIEKNA!!!!
dla mnie ona jest przesliczna! jak mozna bylo tak pieknego psa zgubic?
ile czasu jest w schronisku?
smutniutka...bo moze cierpiaca, ale urokliwa!

1)sprobowac wpisac na akcje adopcyjna 18-19 maja
czytajcie w watku
ogolnopolska akcja adopcyjna 18-19 maja
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25430"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25430[/URL]

2)i mozna jeszcze dla tej mamy z chora 13 letnia dziewczynka, w ktorej watku jest juz Kasia ....
tam jest potrzebny nieduzy piesek/suczka ratlerkowata...spokojna, bo dziewczynka jest chora i ma nie ciagnac na spacerach...bo wyglada na spokojniutka...
ale czy ona jest staruszka..tak na oko to w wieku Kasi z Wroclawia, 8 lat chyba nie wiecej

wiec jesli nie Kasia to moze ....wlasnie jak ona sie nazywa ....i dlaczego byla w szpitaliku...co jej dolegalo
mozecie sie dowiedziec....

boze jaka piekna!

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest po opercji guzów sutków, która przebiegła dobrze, jest w szpitalu. Pojedzie w piątek do "kundla burego" razem z pogryzionym Pepino ze szitala, "moim" Stayem z hotelu i Yodą znaleziona w lesie. Trzymajcie kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

oj trzymam trzymam, same pieknosci do Kundelka

po operacji guzow, czy od razu ja wysterylizowali? czy mozna to wiedziec tez...powinni byli, tak sie stalo z moja sunia...
byloby lepiej
Lesna dziewczynka, Boroweczka...albo Morka od Mucho...Morka....albo Muszka....albo Norka...
no jak ja nazwiemy...tamte maja imiona, a ona???
nazwijmy ja choc wirtualnie...opiekun nazwie ja po swojemy, ale my...my mozemy poszalec...
zapraszam do "glowkowania"
to pierwszy etap do nowego domku...
a moze Piekna...te rzesy sa zabojcze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']oj trzymam trzymam, same pieknosci do Kundelka

po operacji guzow, czy od razu ja wysterylizowali? czy mozna to wiedziec tez...powinni byli, tak sie stalo z moja sunia...
byloby lepiej
Lesna dziewczynka, Boroweczka...albo Morka od Mucho...Morka....albo Muszka....albo Norka...
no jak ja nazwiemy...tamte maja imiona, a ona???
nazwijmy ja choc wirtualnie...opiekun nazwie ja po swojemy, ale my...my mozemy poszalec...
zapraszam do "glowkowania"
to pierwszy etap do nowego domku...
a moze Piekna...te rzesy sa zabojcze![/quote]

Podoba mi się Muszka (Mucha)... jesli leśnie, to moze byc Malinka (malutka też jest) Trzymam kciuki, zeby sie psinie udało!!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to bedzie Nasza Muszka...
choc ten Gremlin, gdyby nie malo przyjazne do wymowienia, ale podobna jest....to fakt!

wiec co z Nasza Muszka....

jest taka nieszczesliwie przytulasna...jakby myslala co ja tu wlasciwie robie, o co chodzi...nie pojmuje...a zreszta...wszystko mi jedno...

dlaczego, ach dlaczego wszystkie katy i lozka u mnie pozajmowane, tylko sercu tyle miejsca...dla takich Muszek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']No to bedzie Nasza Muszka...
choc ten Gremlin, gdyby nie malo przyjazne do wymowienia, ale podobna jest....to fakt!

wiec co z Nasza Muszka....

jest taka nieszczesliwie przytulasna...jakby myslala co ja tu wlasciwie robie, o co chodzi...nie pojmuje...a zreszta...wszystko mi jedno...

dlaczego, ach dlaczego wszystkie katy i lozka u mnie pozajmowane, tylko sercu tyle miejsca...dla takich Muszek...[/quote]

Kochana, złożymy sie na nowe łóżko :evil_lol: Co o tym myślisz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...