Jump to content
Dogomania

Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc


Ania102

Recommended Posts

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny wstrzymajmy się z drugą turą ogłoszeń dopóki nie przyjedzie tu do mnie. Z tego co mówi Jamor i jak wygląda Prado na zdjęciach zmiana zaszła w nim ogromna - dzięki Jamorowi i nam :p - to jego drugie lepsze zycie:lol:
Wiadomo, ze ryse na psychice zawsze będzie miał ale myślę,że nie trzeba mu szukać jakiegoś ,,specjalnego domu,, tylko pary dobrych rąk.
Monday z tymi zębami to rzeczywiście trzeba wyciąć;)
Na konto Prado wpłynęło 202 zł spoza dogo będzie na kastracje:)

Link to comment
Share on other sites

z tymizmianamito bym tak nie szlał. to pamietliwy chłopak i trzebaby było mu trepanacje czaszki zrobic aby wymazac mu wszystko z pamieci. jak jest luzem na wybiegu to jak zawołam -podbiega ale opuszcza łeb i bokiem go prawie na ziemi kładzie- bardzo uległosc pokazuje ale tez z duzą ostroznoscią bojak szybszy ruch to jakby niekontrolowanie wara mu sie podnosi pokazujac kła. nie było przypadku aby wykazał wobec mnie jakąkolwiek agresję. A co jest fajne- jak podepne mu smycz to tak jakby kabel USB lub wtyczka z zasilaczem- schodzi z niego napiecie, jest pewniejszy siebie i pełen luz.

Link to comment
Share on other sites

Tego co on przeżył nie da się zapomnieć z pewnością, ale jak był na ogrodzie to nie zbliżył się za nic do człowieka a teraz chodzi na spacery i nie kładzie się tylko idzie i ma nadzieję w oczach- dla mnie to naprawde duże zmiany.
Oczywiście, że nie będziemy ogłaszac go jako przytulanki i raczej też nie psa obronnego.

Link to comment
Share on other sites

Jamor ! jemu potrzebna lobotomia mózgu ,a nie trepanacja czaszki ;) ale Twój opis dużo wyjaśnia,dokładnie dzisiaj powiedziałam Ani102 ,że najlepszy byłby dla niego opiekun ,z którym byłby blisko związany czyli mieszkanie ,a nie dom,spacery na smyczy, a nie wielki teren do pilnowania w nocy. ON potrzebuje bardzo poukładanego życia i wyznaczonych granic. Nie są to jakieś wielkie wymagania.

Ania102,masz link do rubika bo nie mogę pw wysłać
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/182780-Starachowicka-ofiara-ulicy-Trójłapek-Rubik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Ciągle brakuje deklaracji, już się załamuje:shake:
Cioteczki pomóżcie...[/QUOTE]
Bardzo bym chciała pomóc Pradusiowi. Niestety nie mogę nic zadeklarować :( Bardzo mi przykro :( Mam nadzieję, że uda się uzbierać dla niego te stałe deklaracje. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Prado już po zabiegu- czuje się dobrze, może jeszcze do niego nie dotarło,że nie ma jajek. Drogę obaj z Aresem znieśli nieźle.
Siedziałam z Prado z tyłu bo jak tylko ruszyliśmy to on chciał się przenieś na przód. W drodze do warki mieliśmy przygodę z samochodem przez co mieliśmy poślizg z zabiegami. Prado rzeczywiście nie widzi na oko i nie jest to wada operacyjna.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...