Jump to content
Dogomania

Wystawowa Reprezentacja Polski SH


HUSKYTEAM

Recommended Posts

[quote name='HUSKYTEAM']Witam,

Tak wspólnymi siłami doszlismy do wniosku, że można by powołać Wystawową Reprezentację Polski, która promowała by nasz kraj za granicą. Możliwe były by wspólne wyjazdy na zagraniczne caciby, klubówki itd. Co Wy na to?[/quote]

Fajny pomysł :multi:
Rozumiem, ze HUSKYTEAM zapewnia transport :razz:

Link to comment
Share on other sites

tylko jechac za granice w duzej grupie..a potem tak rywalizowac miedzy soba w klasie badz o Cacib czy BOB...troche głupio. Sadze ze w podrozy powrotnej co niektorzy mieliby mieszane uczucia wobec innych.Co innego juz w roznych rasach:))

Dobra Jacku jeszcze znajde sponsora co bedzie mi oplacac zgloszenia i sie pisze na to ze swoja grzywaczka;)

Link to comment
Share on other sites

To niech jeżdżą ci, którzy mają już Intery :). Nikomu nie zagrażają, mogą konkurować w klasach z konkurencją a o CACIB nie muszą się martwić. My sie piszemy (zresztą i tak jeździmy :razz: ), a jak ktoś nie ma jeszcze intera, niech sie pospieszy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Może ja taka naiwna jestem albo co :lol: Asia w każdej rasie jak wiesz jest tak samo - nie tylko w huskych. Ale ja mimo wszystko wierze że kilka osób ze "zdrowym podejściem" mogło by sie znaleźć, zawsze można sie dogadać kto gdzie, z kim, do jakiej klasy. A kto nie chce zawsze może jeździć sam ;) Wiesz jeśli faktycznie nie ma takich ludzi, to pomysł umrze śmiercią naturalną, ale zawsze warto spróbować...

Link to comment
Share on other sites

Ja się zgadzam z Gosią.
Wszystko zależę od konkretnej osoby i jej podejścia do sprawy, i wierze (może też jestem naiwna) że może to się udać i że można przy tym się dobrze bawic,nie zważając na to kto wygra, a kto przegra.

[EMAIL="naiwna%29%20%C5%BCe%20mo%C5%BCe%20to%20si%C4%99%20uda%C4%87."][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

:-) Ciesze się, że pomysł się podoba. Flashka : ja osobiście też w pierwszej chwili tak pomyślałem, ale jednak zdałem sobie sprawę, że mam za duży szacunek do konkurencji i to naprawdę szczyt optymizu sądzić, że jeżeli weźmiemy 2 psy to obydwa będą rywalizowały o Caciba czy BOBa ;-)

Po prostu planując wspólnie wyjazd (zamiast robić tajne podchody kto gdzie co zgłosił) można by jechac do krajów ościennych, na duże mocno obsadzone wystawy i wychodziłyby one w cenie polskich międzynarodówek... Bo ja po prostu wolę być porównywany z innymi psami, sędziowany przez nowych sędziów i poznawać nowych hodowców z czystej ciekawości. Nie mówiąc o tym, że żadną sztuką jest jechać po 20 CWC na polską krajówkę, gdzie w klasie jest się samemu.

Pomyśl, że przyjeżdza grupa ludzi z polski, mają dobrze przygotowane, dobre psy. Wystawiane profesjonalnie (szybko sie od nich nauczymy, Ty to juz i tak umiesz). Po roku gwarantuję Ci, że bylibyśmy nieco inaczej postrzegani na obczyźnie niż obecnie.

Ja tylko tak głośno myślę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika R.']ja sie zapisuje :cool3: Jacek rezerwuj mi miejsce w busie:eviltong:[/quote]

[COLOR=navy]A reprezentacja PL to przecież tylko polskie psy, co nie??[/COLOR]
[COLOR=navy]Czy psy w rękach Polaków?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']
Pomyśl, że przyjeżdza grupa ludzi z polski, mają dobrze przygotowane, dobre psy. Wystawiane profesjonalnie (szybko sie od nich nauczymy, Ty to juz i tak umiesz). Po roku gwarantuję Ci, że bylibyśmy nieco inaczej postrzegani na obczyźnie niż obecnie.

Ja tylko tak głośno myślę...[/quote]

W wielu krajach tak się ludzie umawiają i razem jeżdżą. na klubówce Węgierskiej w ubiegłym roku była grupa Włochów i Francuzów (z różnych hodowli, jedni i drudzy przyjechali busami ze sporą grupka psów). Na Europejskiej bardzo wyraźnie widoczna była grupa Bułgarów z psami - wystawiali chyba z 10 psów, po 2-3 psy w klasie i nikt sie nie martwił, że robi komuś konkurencję. Ale stali zawsze razem i mocno dopingowali swoich i to było bardzo sympatyczne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][COLOR=navy]A reprezentacja PL to przecież tylko polskie psy, co nie??[/COLOR]
[COLOR=navy]Czy psy w rękach Polaków?[/COLOR][/QUOTE]
Zalezy jak sie do tego podejdzie - bo wg mnie mozna potraktowac to jako reprezentacje polskich wystawcow ;)
Przeciez to wszystko jest umowne a chodzi tylko o dobra zabawe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Zalezy jak sie do tego podejdzie - bo wg mnie mozna potraktowac to jako reprezentacje polskich wystawcow ;)
Przeciez to wszystko jest umowne a chodzi tylko o dobra zabawe :)[/quote]

Chodzi o to, żeby promować psy mieszkające w Polsce, zeby pokazać hodowcom z innych krajów jakie u nas są psy. Jeśli ktoś chce promować psy ze swojej hodowli - proszę bardzo. Jeśli ktoś chce promować psy z zagranicy lub z innych hodowli, to też dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=navy]A reprezentacja PL to przecież tylko polskie psy, co nie??[/COLOR]
[COLOR=navy]Czy psy w rękach Polaków?[/COLOR][/QUOTE]
To też już polskie psy. W końcu gdyby nie importy, to co byśmy mieli dziś w polsce? PONy i gończe, z któych ni cholery nie widze w zaprzęgu ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Chodzi o to, żeby promować psy mieszkające w Polsce, zeby pokazać hodowcom z innych krajów jakie u nas są psy. Jeśli ktoś chce promować psy ze swojej hodowli - proszę bardzo. Jeśli ktoś chce promować psy z zagranicy lub z innych hodowli, to też dobrze.[/quote]
Idea jest bardzo dobra, zwłaszcza jak ktoś mieszka z osoba która na wystawy jeżdzi ciągnięta za uszy.Mam na myśli mojego męża:placz:
Czasami bardzo trudno jest dotrzeć na wystawę w Polsce, a za granicę też chciałoby sie pojeżdzić, a tu nie ma z kim.
Myślę że koszty takiego wyjazdu też byłyby znacznie niższe.Tylko że taki wyjazd to nie tylko paliwo ale i eksploatacja autka...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Tylko że taki wyjazd to nie tylko paliwo ale i eksploatacja autka...[/QUOTE]
No tak, i amortyzacja kosztów zużycia ringówek :-) Nie przesadzajmy, jeżeli wyjazd kosztuje 200 zł za paliwo, to jednak fajniej jest jechać we 4 i się zrzucić po 50, mniej boli. Jakby co to ja niesmiało zaproponuję Kraków, Sopot, Słowację w sierpniu...

Link to comment
Share on other sites

no to techniczne troche trudne chyba będzie :cool3:

Ja mam 350km do Wawy, a do Słowacji czy Czech góra 300-350km :lol: , wiec ni jak nie opłaca mi sie płacic za paliwo do wawy, tam jakies spanie i jeszcze paliwo na show :roll:

Choc ja sie nie wtrącam, mam przerwe w wystawach :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...