Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']A moja wpłata doszła?[/QUOTE]

juz potwierdzam wplaty:))) otoz wplynelo: moja sasiadka (p. Gosia) - 60,00, bico - 10,00, Paulinken - 30,00, bardzo dziekuje, hotel oplacony do 13.08 wlacznie:) Blackie w gore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy Bleki!Zdjęcie z mojej wizyty u Balbiny i Antosia.Bleki jest bardzo fajnym psiakiem,bardzo fajnym.Ktoś kto go przygarnie będzie miał radosnego,niekonfliktowego psiaka.
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f2174974c2dc7a96540690d528a3c783,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Blecki powinien mieć dom! On się bardzo już do nas przywiązał i zdecydowanie uspokoił. Już nie je jak wariat, nie rzuca się na jedzenie. Wtula łeb w nasze ręce. Broni terenu jak swojego. Ustawia towarzystwo pozamykane w wybiegach, nie oddala od domu, nawet gdy coś go bardzo zainteresuje. Wszystkie swoje potrzeby załatwia z dala od obejścia. I uwielbia swój fotel ;)
Jest wiernym i bardzo oddanym psiakiem. Na moje zawołanie reaguje od razu, na spacerach kontroluje całe stado. Zapięty na smyczy nie szarpie do płotu, żeby szczekać do innych psów.
Blacky powinien mieć dom...

Link to comment
Share on other sites

Nasz Blackuś trafil do dziennika :) tak bardzo chcialabym aby ktoś wreszcie go przygarnał i pokochał...On nawet sobie nie zdaje sprawy ile ludzi zaangazowanych jest w pomoc,aby było mu jak najlepiej :) bardzo waszystkim dziękuję,jestescie wspaniali :) Patka ma mi dac znac ile pieniazkoiw mamy na koncie,mam nadzieje ze starczy na nast.tydzien...

Link to comment
Share on other sites

mam dobre wiesci odezwały sie dzis do mnie dwie osoby z Krakowa w sprawie blackiego...dowiedziały sie o nim z dziennika.jedna Pani chyba zwatpiła bo jednak do Krakowa kawałek drogi jest...ale druga dzwoniła dwa razy...wysłałam jej własnie na e-maila adres watku blackiego bo chciała obejrzec jego zdjecia i poczytac o nim cos wiecej.Ma sie zastanowic i dac znac.Pani opowiedziała mi troszke o sobie...jest z Krakowa mieszka w villi takze blacky mialby gdzie biegac...poprzednio miała boksera ale niestety jej zdechł :( mowila o tym przez łzy i dodała ze bardzo ja boli krzywda innych psiakow dlatego chcialaby przygarnac jakas sierotke :) mam nadzieje ze wszystko sie uda i ze zadzwoni do mnie :) dam znac!! :) trzymajcie kciuki za Blackusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia_eska']mam dobre wiesci odezwały sie dzis do mnie dwie osoby z Krakowa w sprawie blackiego...dowiedziały sie o nim z dziennika.jedna Pani chyba zwatpiła bo jednak do Krakowa kawałek drogi jest...ale druga dzwoniła dwa razy...wysłałam jej własnie na e-maila adres watku blackiego bo chciała obejrzec jego zdjecia i poczytac o nim cos wiecej.Ma sie zastanowic i dac znac.Pani opowiedziała mi troszke o sobie...jest z Krakowa mieszka w villi takze blacky mialby gdzie biegac...poprzednio miała boksera ale niestety jej zdechł :( mowila o tym przez łzy i dodała ze bardzo ja boli krzywda innych psiakow dlatego chcialaby przygarnac jakas sierotke :) mam nadzieje ze wszystko sie uda i ze zadzwoni do mnie :) dam znac!! :) trzymajcie kciuki za Blackusia[/QUOTE]
Ale wieści!Super! Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...