Jump to content
Dogomania

Abi ... ma dom !


Estrella

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ale co?! ja nie moge pisac postu pod postem ;-)
wiedzialam ze sie uda i oto mamy dowody :) a to ze Abis trafil do najcudowniejszego domu pod sloncem to wiem od samegopoczatku a i Grazynka na biezaco mnie w tym utwierdza ;) co pare dni rozmawiamy sobie przez telefon...

Link to comment
Share on other sites

dobry wieczor:) jak tam Kochani? nasz Abis nie dokucza za mocno? przepraszam ze cisze ale zaangazowalam sie troche w zbiorke dla naszego schroniska. posciel, koce, materace, ryz... u nas jest straszny mroz :( od jutra bede jezdzic i zbierac to po znajomych a w niedziele ruszam do naszego schronu. bede musiala sie przelamac.... ciezko jest tam jezdzic... bylam tam moze zaledwie pare razy, inaczej mialabym schron w domu. podczas jednej z wizyt wtedy zobaczylam Abisia wlasnie z ta ogromna rana na boku... i to ze teraz jest u Was utwierdza w przekonaniu ze warto uratowac CALY SWIAT chociazby jednemu zwierzeciu niz nic nie robic.. buziaki!!

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam dzis z Grazynka, oczywiscie u naszego chlopaka bez zmian :) wszyscy go kochaja i rozpieszczaja a on czuje sie wspaniale.
z Mietkiem dobrze sie dogaduja.
ABisiowi od czasu do czasu dokucza biegunka ale Grazynka stara sie nad tym panowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AresekSE']i tylko tyle zachwytow?;)
prosze o pochwaly dla naszych chlopakow bo nie bedzie wiecej zdjec:cool3:
renata (ta od Mietusia)[/QUOTE]

I ja się zachwycam:p

Tak się zastanawiam, mówicie do niego po polsku czy jako do "dzieciaka" aktualnie jakby to powiedzieć... dwujęzycznego, to i tak i tak?;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Mowimy do niego po polsku, szwedzkiemu sie przysluchyje ale raczej nic nierozumie.
Z Some grazyna czasami gada przez tel. Z Abisiem coraz lepiej. Sam schodzi po schodach:multi:. Ubieramy go w szeleczki i otwieramy dzwi a Abis sam smiga sobie na dol, w miedzy czasie sie konczymy ubierac. Przestal juz ""brudzic"" w mieszkaniu. Niemielismy zadnego incydentu juz 2 tygodnie.
Zeby tylko jeszcze go oduczyc zebrac;)

Link to comment
Share on other sites

widze, ze zzera was ciekawosc...:)
z tego co wiem (a wiem duzo) to Abis ma sie swietnie.
futerko ma prawie biale, je zdrowe rzeczy i chodzi czesto na spacerki.
kocha swoich panciow i jest w siodmym niebie!!!!!
pozdrawiam wszystkie ciekawe ciotki!!!!!
dobrze, ze sie martwicie i macie pytania:)
renata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AresekSE']widze, ze zzera was ciekawosc...:)
z tego co wiem (a wiem duzo) to Abis ma sie swietnie.
futerko ma prawie biale, je zdrowe rzeczy i chodzi czesto na spacerki.
kocha swoich panciow i jest w siodmym niebie!!!!!
pozdrawiam wszystkie ciekawe ciotki!!!!!
dobrze, ze sie martwicie i macie pytania:)
renata[/QUOTE]

Martwimy?;) Wcale, a że zżera ciekawość, to już inna bajka:evil_lol:. A jak tam flancowany Szwed:evil_lol:, w śniegu nie ginie?;)

Wybaczcie:oops:, zaproszę na wątek Lusi
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223192-Bursztynowa-LUSIA-skrajnie-wychudzona-sunia-pilnie%21%21%21-Dt-lub-ds-prosz%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/223192-Bursztynowa-LUSIA-skrajnie-wychudzona-sunia-pilnie!!!-Dt-lub-ds-prosz%C4%99[/URL]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o głosy na Krakvecie na wspólnego kandydata forum dogomania i miau:

[B][COLOR=#0000FF]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/B]
1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL]
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji
i wciskasz "wyślij"
5. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link (uwaga: ta wiadomość często ląduje w spamach),
6. logujesz się na Forum Krakvetu, [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL], wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
8. wybierasz wątek "Poznajmy się", chyba, że masz ochotę zabrać głos na jakiś inny temat,
i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie.
9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - Luty 2012”
10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz (Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7) i klikasz pod ankietą „wyślij”.

Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz hasło, zaczynasz od punktu nr 6, czyli logowania się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']Grazynko! prosze podajcie mi swoj numer stacjonarny bo gdzies posialam go :( zadzwonilabym wieczorkiem, albo Wy jesli mozecie tak okolo 21...[/QUOTE]je
zadzwonilam przed chwila do Grazynki, ze zgubilas telefon do Abisia ( a swoja droga fe, nie ladnie!:))
a ona mi mowi, ze zaraz do ciebie zadzwoni....
szczesciary.... nie potrzebuja posrednikow:(
cos z ta dogomania jest dzisiaj na bakier!
renata

Link to comment
Share on other sites

a bo Artur przeczytal ze prosze o kontakt i Grazynka zadzwonila ;) oczywiscie u Abiska bez zmian... no tylko jedno...Grazynka sie martw jego jelitami... raz zalatwia sie ladnie a raz ma biegunke.. nie wiemy co sie dzieje.. w najblizszych dniach krokodyle skonsultuja sie z wetem. a Abis na suchym od paru dni i to wcale nie pomaga :( Renatko dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...