Jump to content
Dogomania

PPA Wrocław 3-4.06.2006r.


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rauni']No i bardzo dobrze, Pajo powinna nasiąkać atmosferą i za jakiś czas nam wszystkim pokaże :multi:
[/quote]
Atmosferą to ona nasiąkała, jak jeszcze była fasolką. Pati pomknęła do szpitala w sobotę wprost z seminarium. I przez to straciła niedzielę :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][B]Od Zielonej Góry, Środy Śląskiej[/B] - po wjeździe do Wrocławia należy jechać cały czas prosto (ul. Średzka, Kosmonautów, Lotnicza, Legnicka). Gdy droga zmieni się z dwupasmowej w jednokierunkową (ul. Ruska), należy skręcić główną w prawo (ul. Kazimierza Wielkiego). Dalej za drugimi światłami wjechać w tunel, w którym prawym pasem jedziemy na Brzeg. Potem cały czas prosto (ul. Traugutta) jedziemy na Brzeg. Gdy zobaczymy na horyzoncie Mc' Donalda, natychmiast na światłach skręcamy w lewo w ul. Na Niskich Łąkach. Przed zakazem skrętu w prawo skręcamy w prawo, po czym w lewo z górki i jedziemy około 150 m pod bramę Ośrodka Szkolenia Psów ZKwP we Wrocławiu.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]Od Poznania, Trzebnicy[/B] - Po wjeździe do Wrocławia należy jechać cały czas prosto i początkowo trzymać się kierunku na Warszawę (ul. Sułowska, Żmigrodzka, most Trzebnicki). Potem dalej cały czas prosto w kierunku centrum ul. Trzebnicką aż do momentu, gdy ta łukiem zacznie skręcać w prawo. Wtedy skręcamy w lewo w ul. Probusa dojeżdżamy do dwupasmowej ulicy, w którą lekkim łukiem skręcamy w lewo (ul. Drobnera). Na najbliższych światłach skręcamy w prawo i jedziemy cały czas prosto (ul. Św. Jadwigi, Piaskowa, Św. Katarzyny). Gdy zobaczymy kierunek na Warszawę, zgodnie z nim skręcamy w lewo. Potem cały czas prosto (ul. Traugutta) jedziemy na Brzeg. Gdy zobaczymy na horyzoncie Mc' Donalda, natychmiast na światłach skręcamy w lewo w ul. Na Niskich Łąkach. Przed zakazem skrętu w prawo skręcamy w prawo, po czym w lewo z górki i jedziemy około 150 m pod bramę Ośrodka Szkolenia Psów ZKwP we Wrocławiu.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]Od Warszawy, Oleśnicy[/B] - Po wjeździe do Wrocławia należy jechać cały czas prosto (al. Jana III Sobieskiego). Na skrzyżowaniu w remoncie trzeba trzymać się prawego pasa i jechać cały czas prosto (ul. Krzywoustego, Kromera, Most Warszawski). Za mostem główną w lewo i cały czas prosto (ul. Wyszyńskiego). Trzeba się trzymać drogowskazów na Kraków, a za skrzyżowaniem z estakadami na światłach w lewo na Brzeg. Potem cały czas prosto na Brzeg (ul. Traugutta). Gdy zobaczymy na horyzoncie Mc' Donalda, natychmiast na światłach skręcamy w lewo w ul. Na Niskich Łąkach. Przed zakazem skrętu w prawo skręcamy w prawo, po czym w lewo z górki i jedziemy około 150 m pod bramę Ośrodka Szkolenia Psów ZKwP we Wrocławiu.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]Od Katowic, Jeleniej Góry[/B] - Po wjeździe d Wrocławia (ul. Karkonoska) należy trzymać się kierunku na Warszawę (ul. Wyścigowa, Ślężna, Dyrekcyjna, Pułaskiego). Potem w prawo na Brzeg (ul. Kościuszki). Następnie w trzecią ulicę należy skręcić w lewo i następnie w prawo w ul. Traugutta. Na światłach skręcamy w lewo w ul. Na Niskich Łąkach. Przed zakazem skrętu w prawo skręcamy w prawo, po czym w lewo z górki i jedziemy około 150 m pod bramę Ośrodka Szkolenia Psów ZKwP we Wrocławiu.[/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Arial][SIZE=2]Niestety w niedzielę wjazd będzie najprawdopodobniej płatny.[/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Arial][SIZE=2]Plan miasta dostępny pod adresem: [URL="http://plan.pl/wroclaw/mapa/index.php"]http://plan.pl/wroclaw/mapa/index.php[/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Cieszymy się, że się cieszysz :)
A wiesz, ilekroć zdarza się, że z kimś towarzysko rozmawiam, że ćwiczę agility, to zaraz słyszę "a jedna taka moja znajoma/córka znajomych moich rodziców/koleżanka mojej koleżanki etc to też biega z dalmatyńczykiem :lol: jesteście najbardziej znanym duetem agilitowym chyba :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak miło :evil_lol:

Kurczę, ten kołnierz doprowadza mnie do szewskiej pasji. Jeszcze jakieś dwa tygodnie i znowu bedziemy mogly zacząć treningi ..... mam nadzieję :mad:

A tak w ogóle, to mój tata zna Sunday osobiscie, bo oboje pracują na planie pewnego polskiego serialu :D

Link to comment
Share on other sites

Czy można przyjechać z psem który nie startuje w zawodach? Chciałabym , żeby moja Parsonka przyzwyczaiła się do tłumów i atmosfery, żeby później nie była strachliwa. Pasuje mi tylko niedziela. I czy można po oficjalnych zawodach skoczyć parę hopek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Hanel']Czy można przyjechać z psem który nie startuje w zawodach? Chciałabym , żeby moja Parsonka przyzwyczaiła się do tłumów i atmosfery, żeby później nie była strachliwa. Pasuje mi tylko niedziela. I czy można po oficjalnych zawodach skoczyć parę hopek?[/quote]
OOO poznamy się :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Sajko[/B] - już wpisane.

[B]Saba[/B] - trochę ludzików z aparatami będzie, mam nadzieję, że się postarają :cool3:

Uwaga - mała zmiana. Z uwagi na to, że w hotelu, w którym niektórzy zdaje się nocują, śniadanko w niedzielę podaje się dopiero od godziny 8, przesuwamy początek zawodów w niedzielę na godzinę 9.

A tak w ogóle to dzisiaj właśnie byliśmy kosić trawkę pod ring :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...