Jump to content
Dogomania

dosia odeszła nie doczekała domu


adamo1974

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem gdzie suczka ma zamieszkać ale obecnie można spokojnie znaleźć weta,który sterylizuje na wziewnej. Większość naszych adopcyjnych bordogów właśnie na wziwenej były sterylizowane.
Jeżeli dom jest pewny to sterylka w tym wieku wydaje się zbędna ale to jest decyzja osób prowadzących adopcję. Ja tylko podsunęłam jedno z rozwiązań;)

Link to comment
Share on other sites

Dyskusja na temat sterylizacji (ogólnie suk w schronisku) zaczęła się od mojego pytania dlaczego Dosia tyle razy miała szczeniaki, skoro od urodzenia przebywała w tym schronisku i dlaczego schronisko nie sterylizuje / izoluje suk, żeby zapobiec rozmnażaniu. A potem ni stąd ni zowąd ktoś zaczął mówić o konieczności wykonania u Dosi usg jamy brzusznej, bo to konieczne przed sterylizacją. A dalej już dyskusja przeniosła się na rozważania o sterylizacji Dosi.

Link to comment
Share on other sites

Czy jesteś pewna, że dobrze czytałaś Sabinko? Owszem, wkradło się trochę offa na temat sterylizacji w schroniskach, ale przywołaliśmy się do porządku i cały czas rozmawiamy o Dosi i o tym, co zrobić, żeby przeniesienie jej na stare lata w nowe miejsce i kompletnie nowe warunki życia, jak najmniej odbiło się na jej zdrowiu i psychice. Nie wiem, skąd ten napastliwy ton w stosunku do mnie?
Martwi mnie, że adamo zamilkł i nie wiadomo, czy ta pani chętna do adoptowania starowinki nadal chce ją wziąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dosia.wil']Dyskusja na temat sterylizacji (ogólnie suk w schronisku) zaczęła się od mojego pytania dlaczego Dosia tyle razy miała szczeniaki, skoro od urodzenia przebywała w tym schronisku i dlaczego schronisko nie sterylizuje / izoluje suk, żeby zapobiec rozmnażaniu. [B]A potem ni stąd ni zowąd ktoś zaczął mówić o konieczności wykonania u Dosi usg jamy brzusznej, bo to konieczne przed sterylizacją.[/B] A dalej już dyskusja przeniosła się na rozważania o sterylizacji Dosi.[/QUOTE]

Nie chodziło mi o USG przed sterylizacja, tylko sprawdzenie jak wygląda jej macica, czy przypadkiem nie idzie ropomacicze.... W tym momencie sterylka byłaby konieczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...