Jump to content
Dogomania

wystawa w Olsztynie


paulinka13

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiki_2006']Ok ja mam jack russell terrier wiec chyba problemu nie bedzie zebym wiezla Figla:) Jeszcze przed Mlodyp rezenterem pogadamy:)Jak Cie mam rozpoznac?


Pozdrawiam[/QUOTE]
Po Figlu:lol: czekam na numer startowy. W skrzynce na listy na razie pusto. jak będę już wiedziała to Ci powiem i mnie znajdziesz po numerze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Przez Elbląg, Pasłęk, Ornetę, i Dobre Miasto[/quote]

Hello ;),

z Pasłęka nie musisz walić aż na Ornetę, w Godkowie możesz skręcić na Miłakowo a w Miłakowie na Dobre Miasto. Droga w jakości spoko, jak na tę klasę dróg, tylko ok 5 km za Godkowem kiepskawa, dalej wylany natomiast nowy asfalt. Przetestowałam ostatnio jadąc na wystawe do Dobrego Miasta.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']Hello ;),

z Pasłęka nie musisz walić aż na Ornetę, w Godkowie możesz skręcić na Miłakowo a w Miłakowie na Dobre Miasto. Droga w jakości spoko, jak na tę klasę dróg, tylko ok 5 km za Godkowem kiepskawa, dalej wylany natomiast nowy asfalt. Przetestowałam ostatnio jadąc na wystawe do Dobrego Miasta.

pozdrawiam[/QUOTE]
Dzięki , jadę pierwszy raz i nie chce się pogubić. Zaraz przestudiuję tę trasę:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Przez Elbląg, Pasłęk, Ornetę, i Dobre Miasto[/quote]
jedz raczej Elblag,Paslek [B]OSTRÓDA [/B]Olsztyn, kilometrowo dalej ale droga lepsza i duzo, duzo mniej zakretow, wiec dla psa przyjemniejsza, nie mowiac o kierowcy bo E7 mozna jechac duzo szybciej niz tymi zakreconymi drogami wiejskimi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...