Jump to content
Dogomania

wystawa w Olsztynie


paulinka13

Recommended Posts

Paulinka, jak Doca poznawać - to najlepiej od razu z nagrodami :lol:
Zasady ogólne:
Nie nachylać mu się nad głowa, bo nie lubi zbytnio :lol:
Najlepiej to kucnąć troche przed nim i dac mu coś do jedzenia, to może się przekona... Super też działa chwilką "szkolenia" - siad, noga, leżeć itp :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NigdyNigdy']Właśnie się dowiedziałam, że nas tam nie ma i nie będzie :stormy-sad:
Mimo, że telefonicznie potwierdzałam wysłane faksem zgłoszenia i wszystko było OK, nagle okazało się, że nic nie jest OK.
Rozmawiałam z panią z Oddziału Olsztyńskiego i dowiedziałam się, że .... jest im przykro, ale nic się z tym już nie da zrobić :nonono2:
Zważywszy na to, że właśnie rozpieprzono moją namiastkę wakacji, mi jest zdecydowanie bardziej przykro :sadCyber:[/QUOTE]
Jak tylko to przeczytalam - spanikowałam, bo też wysyłaliśmy zgłoszenie faksem. Naprawdę niezły bajzel muszą mieć w tym Związku:angryy: Szczerze współczuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV=']W buldogach zmiana sędziego :/ Jak sędziuje pan STĘPIŃSKI?[/quote]

My go mamy na światówce - to Docka ojca właściciel, hoduje goldeny i PONy. Jako sędzia podobno miły i sympatyczny, a zarazem profesjonalny, lubi jak pies się sam ustawa :lol: Ja niestety jego sędziowania nigdy nie widziałam, więc opieram się tylko na opiniach innych.

Link to comment
Share on other sites

u nas jeszcze nigdy chyba 40 nie było, nawet na międzynarodówkach.
może na światówce się uda :lol:
STAWKA CALEJ GRUPY IV:

[u]JAMNIKI DLUGOWLOSE KROLICZE[/u]
psy:
IRYS z Końskiego Raju (FCI) - kl. użytkowa (ojciec mojego Lupszona)
suki:
ATRAKCJA z Końskiego Raju (FCI) - kl. młodzieży
PRIDE OF Długie Cudo - kl. młodzieży
BIBIANNA Figoland - kl. weteranow
[u]JAMNIKI DLUGOWLOSE MINIATUROWE[/u]
psy:
PRIMO Długie Cudo - kl. młodzieży
[b]HRABIA z Końskiego Raju (FCI) - kl. pośrednia[/b] My 8)
suki:
ELZA z Gaju Karczów - kl. młodzieży
KAMA z Gronickiego Lasu - kl. pośrednia
GRACJA Julin - kl. otwarta
HAIDI Ulika - kl. otwarta
FANTAZJA z Końskiego Raju FCI - kl. pośrednia
ROZI z Końskiego Raju - kl. weteranów
[u]JAMNIKI DLUGOWLOSE STANDARDOWE[/u]
psy:
ANDREW z Kniei nad Drwęcą - kl. otwarta
CARELLI Światołdycz - kl. championów
[u]JAMNIKI KROTKOWLOSE MINIATUROWE[/u]
suki:
SETKA Plękickie Łąki - kl. weteranów
[u]JAMNIKI KROTKOWLOSE STANDARDOWE[/u]
psy:
LOMZE DERIBAS PEGAS - kl. otwarta

URAN z Parysowa - kl. championów
MAKLER Homagium - kl. użytkowa
suki:
MELANIA Pacyfik - kl. młodzieży
LOMZE DERIBAS SHARLOTTA KONDE - kl. młodzieży
GALLA - kl. championów
[u]JAMNIKI SZORSTKOWLOSE MINIATUROWE[/u]
psy:
NO TO CYK Anix - kl. championów
MARTIN Brzdąc - kl. użytkowa
suki:
AYLA VISACA - kl. młodzieży
DAKOTA Kerberos - kl. młodzieży
ARUBA Kerberos - kl. użytkowa
[u]JAMNIKI SZORSTKOWLOSE STANDARDOWE[/u]
psy:
SACO Stary Trop - kl. młodzieży
NANDO von der Sternhelle - kl. championów
LUKS z Bartoszowej Jamy - kl. użytkowa
DAMASZEK Herbu Kopidołek - kl. użytkowa
suki:
WERA z Faltyjańskich Jezior - kl. szczeniąt
LUCY Psie Sprawy - kl. otwarta
MALEZJA Herbu Kopidołek - kl. championów
BOLIWIA Herbu Kopidołek - kl. użytkowa
BELLADONNA z Perkuna - kl. weteranów
the end 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki_2006']Witam!


Poszukuje pieska na mlody prezenter do Olszytna .Mlody prezenter bedzie ok.13 .Oczywiscie po wystawianiu na ringu i ocenie:) [B](NIE CHCE PIESKÓW BOJOWYCH NP. AMSTAFF[/B] )


Pozdrawiam[/quote]

Uwielbiam takie rzeczy...

A u nas w seterkach może być ciekawie, bo jak na Olsztyn 8 seterów to nawet dużo :) I piesek z Rygi przyjeżdza, więc będziemy musieli trochę powalczyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Co do JH - dziewczyny Doca może wziąć KAŻDA która sobie z nim poradzi i z którą on pójdzie :lol: Mi tam obojętnie.
W gre wchodzi raczej tylko młodsza grupa, bo w starszej ja mam seterkę i Doc by wariował :lol:[/quote]


Hej!

Bardzo dziekuje:) Napewno wezme Doca:) Mam jednego pieska ale raczej nie zdązy :( Wiec napewno wezme Doca:)
Masz moze gg? Moje gg 4007176
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sorki, dziewczyny, że tak późno odp. - Wasze pW dostałam, ale się nie da odpisać, bo coś mi nie działa :roll:

Paulinka pierwsza poprosiła o Doca - wiem :lol:
Tylko, że Doc jest takim psem, którego naprawdę trzeba sobie przekabacić i nie wiem, czy pójdzie z którąkolwiek z Was (jakby chciał iść z obydwiema to już prawdziwy cud :lol: ) z moich koleżanek "malborskich" na 10 poszedłby...z trzema może :lol:
Ja biorę seterkę angielską w starszej, Florka irlandkę w młodszej - jakby z Docem nie wyszło, to się Pani Ani zapytam, czy Wam by pozyczyła na młodszą - myślę, że się zgodzi. Zresztą - zgadamy się na wystawie - ja będę przy ringu seterów (raczej) w towarzystwie seterki irlandzkiej (SMOOTH SAILING z Arislandu), seterki angielskiej (WIKTORIA z Orszaku Chrobrego) i goldena (MAD MAX Pasada) - poszukajcie w katalogach numerków, to nas znajdziecie.
Mój nr kom, to jak coś 507-278-877 - tylko nie gwarantuje, że odbiorę, bo na wystawach to strasznie zakrecona jestem :lol: Ale postaram się mieć przy sobie. No i najlepiej, żebysmy spotkały się jak najwsześniej, to byśmy stwierdziły, czy Docent się nadaje dla któreś z Was... To taki ciężki typ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Paulinka - rozmawiałąm z WIką i dla mnie szok - sprawdzanie psom zębów na MP?! :roll:

Jeżeli tak, i sędizuje facet (niestety) to naprawdę wątpie, żeby z Docem dobrze wypadło - on nie lubi sprawdzania zębów - ze mną jeszcze pokaże, ale obawiam się, że przy obcym by się wyrywał... Zresztą pogadamy na wystawie, postaraj się być jak najwczesniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Paulinka - rozmawiałąm z WIką i dla mnie szok - sprawdzanie psom zębów na MP?! :roll:

Jeżeli tak, i sędizuje facet (niestety) to naprawdę wątpie, żeby z Docem dobrze wypadło - on nie lubi sprawdzania zębów - ze mną jeszcze pokaże, ale obawiam się, że przy obcym by się wyrywał... Zresztą pogadamy na wystawie, postaraj się być jak najwczesniej :lol:[/quote]



Hej, z tego co wiem to na JH nie sprawdzaja psom zębów ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...