Jump to content
Dogomania

Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)


mikoada

Recommended Posts

[quote name='Bjuta']Monika wkleja zdjęcia które robiłyśmy jadąc tam z Kają. Dziewczyny miej więcej raz na miesiąc dwa, robią fotki komórką i wysyłają. To nie jest dogomaniacki hotelik - tylko całkiem normalny, który uprosiliśmy o super zniżkę, one od razu odrzuciły możliwość logowania się na wątku itd. Wiadomo było, że fotki są po naszej stronie. A może mogłabyś tam podjechać? :oops: To jest tak blisko Krakowa... :roll:[/QUOTE]

Aha, byłam przekonana, że to hotelik robi.

Bjuto :), chciałabym pojechać - byłam tam kiedyś raz - ciekawy pomysł z ranczem i pewnie się rozwinęło od tamtej pory - ale póki co, obiecać nie mogę...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz tam nawet trudno dojechać... Kobitki ostatnią łopatę złamały :evil_lol: Ale one mają grenlandy pociągowe - więc się zaprzęgają w sanie i wio!!! (Znowu dostały tytuł Mistrzowski i to na międzynarodowych biegach w Mikołowie - w kategorii seniorów) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Dużo szczęścia i radości, niechaj w domu Waszym gości[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Dużo jadła wszelakiego i napoju wybornego.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Pieniądz niech się sypie, a lepiej szeleści[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Pan Bóg zdrowiem darzy, a miłość niech pieści. :tree1:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Kaja się ostro rządzi... :oops: Uważa, że ogródek jest jej i że inne pieski powinny być za bramką... Naprawdę! Okazało się, że to pies obronno-zaczepny :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Beatkaa']ohoho Kaja pokazuje drugie oblicze :diabloti:[/QUOTE]

z tej strony poznaliśmy już ją w schronisku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...